To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Tomasz Cebula to jeden z 41 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Kielce na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Tomasz Cebula przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

43 opinie

 • CC

  Witam,
  Byłem poddany operacji korekty przegrody nosa przez Pana Tomasza Cebulę. Całkiem dobry kontakt i lekarz uprzejmy. Niestety po operacji przestałem całkowicie oddychać nosem. Całą zimę przewlekle choruje i nawracają infekcję i mam problem ze swoim sportowym życiem. Nie napisałbym tej uwagi, gdyby nie to, że przez pół roku po operacji byłem prywatnie na 3 wizytach u doktora. Wg niego przegroda zrobiona ok, nic nie widzi, dla niego wszystko w porządku. Byłem zbywany.
  W Kielcach ręka rękę myje więc inni lekarze też rozkładali ręce.
  Dopiero w Warszawie i Krakowie dowiedziałem się, że zabieg został zrobiony źle, nos to masakra i jestem zakwalifikowany do drugiej operacji (tym razem w Krakowie), na którą czekam 3 lata do 2018 roku.
  Ponad to tracę węch i śmierdzi mi z nosa.


  Cezary Śliwiński

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • SB

  Po przejściach z NFZ, wyleczył moje zatoki. Wystarczyły trzy wizyty. Bez zbędnych antybiotyków. Dobry kontakt z pacjentem, profesjonalizm.

 • Świetny lekarz, doskonale wytłumaczy, byłem u niego na 1 wizycie prywatnie, a później przychodziłem na konsultacje bezpłatne też do gabinetu prywatnego ... pytając ile płacę odpowiedział - nic ... niech pan nawet nie żartuje. Pan Cebula pomógł zdiagnozować moje problemy jak nikt inny. Jeszcze raz polecam

 • Dziecko zostało przebadane i jedynym problemem była krzywa przegroda nosa. Dziecko cały czas miało problem z migdałami. Lekarz został o tym poinformowany przez nas jak i miał wypisane skierowanie od lekarza pediatry. Pediatra wysłał nas do laryngologa z problemem, którego Pan Cebula nie widział.Zgłosiliśmy sie do niego prywatnie, bo wiedzieliśmy, ze nie ma co czekać.Wizyta króciutka ale dosyć droga, jak za 6 minut pobytu w gabinecie. Matczyna intuicja mówiła, by szukać innego lekarza, na szybko. Trafiliśmy po 2 tygodniach do innego lekarza , który trzymał Nas w gabinecie dobre 30 minut. Dziecko przez migdały było w jakimś małym stopniu głuche! Przez przerost migdałów miało ograniczony przełyk. Leczyliśmy się 3 miesiące z tego , czego Pan Cebula nie widział. Nie ujmuje mu wiedzy i doświadczenia, bo przypuszczam,że jest dobry w tym co robi ale przypuszczam ,że w tedy jeśli cokolwiek robi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały lekarz! Spokojny, rozsądny, umie wszystko jasno i logicznie wytłumaczyć. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma, a tu....niespodzianka. Bardzo się ucieszyłam i polecam wizytę u doktora. Justyna

 • Witam byłam u doktora Cebuli z 7 letnim synkiem i dopiero on jako jedyny zrobił mu dokładne badania łącznie z badaniem słuchu stwierdzając że wszystko z uszami jest w porządku to już 3 lekarz do którego się udaliśmy pozostali bez dokładnego zbadania kierowali syna na zabieg założenia dreników ze względu na ciśnienie w uchu podkreślam bez dokładnego zbadania.Takie jest leczenie niektórych lekarzy na odczepnego jednym słowem dopiero doktor Cebula podszedł do badania profesjonalnie.Widać że to lekarz z powołania a przede wszystkim bardzo miły. POLECAM

 • Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Byliśmy z dzieckiem 7 letnim, pomógł nam. Pierwsza wizyta - koszt 70 zł, a kolejna kontrolna już bezpłatna - mimo że prywatnie. Lekarz który dziecko dokładnie zbadał i uważam, że postawił trafną diagnozę. Polecam!!!

 • Doskonały fachowiec a przede wszystkim dobry człowiek . Leczę się kilkanaście lat i w pełni świadoma wystawiam tą opinię

 • Wybitny specjalista, ciepły człowiek, spokojny i rzeczowy doktor. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć doktor z powołania. Zoperował mi nos, a dokładnie przegrodę nosa, i nie mogłam w to uwierzyć (spodziewałam się siwizny na twarzy i bólu) wogóle nie boli, a twarz mam gładziutką bez zasiwień. Dziękuje doktorze Cebula!!!!!

 • Powiem tak: wizyta przebiegła baaardzo szybko, pan doktor po zwykłych szybkich oględzinach, bez zlecania jakichkolwiek badań stwierdził że migdały trzeba usunąć.Nasuwa mi się jakoś taka refleksja, że jak nie wie co z tym zrobić to żeby pozbyć się kłopotu wycina ludziom te nieszczęsne migdałki.Każdy kompetentny lekarz, stara się zachować jak najdłużej organ, tym bardziej że migdały to bariera ochronna dla oskrzeli i płuc, pan doktor chyba o tym zapomniał wyspecjalizował się tylko w wycinaniu. Wizyta w prywatnym gabinecie trwa kilka minut, i jak na tak krótką słono kosztuje, .Nie rozumiem tylko z czego ludzie się tak cieszą, oczy otworzą się jak zauważą że jakoś tak za często zapadają na choroby oskrzeli i płuc.Życzę zdrowych migdałków:)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz