Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany

Jesteśmy wraz z całą rodziną 4-osobową stałymi od lat pacjentami Dr.Dobosz. Pamiętam jak będąc jeszcze małą dziewczynką leczylam się stomatologicznie u Pani Doktor. Dzięki wieloletniej praktyce, sumiennosci i doświadczeniu wierzę, że lecząc sie u Pani Doktor Dobosz mogę liczyć na co najlesze w tej dziedzinie medycyny. Poza tym Dr Dobosz jest przesympatyczną osobą, leczenie jest bezbolesne i bezstresowne, potrafi zawsze szczerze doradzić w sprawach stomatologicznych nie licząc na zysk, tylko troszcząc się o to co najlepsze dla pacjenta. Pani Doktor uratowała mi wiele ząbków, które stmatolog za granicą gdzie mieszkam, chcial wyrwać. Szczerze polecam z ręką na sercu i życzę pani Doktor wielu lat w zawodzie bo takich stomatologów z prawdziwą pasją do swojej profesji jest już naprawdę niewielu. Pozdrawiam. Do zobaczenia w wakacje :) Magda S.


G

Znakomity stomatolog, solidna, sumienna i sympatyczna. W przeciwieństwie do innych lekarzy pomoże każdemu cierpiącemu. polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie