Adres

Okińskiego 10 lok.1, Ochota , Warszawa
Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Konsultacja • od 140 zł

Psychoterapia depresji • od 140 zł

Psychoterapia indywidualna • od 140 zł +2 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Ponad 20-letnie doświadczenie pracy z pacjentami dorosłymi i nastoletnimi. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Pols...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja


Okińskiego 10 lok.1, Warszawa

od 140 zł

Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka


Psychoterapia depresji


Okińskiego 10 lok.1, Warszawa

od 140 zł

Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka


Psychoterapia indywidualna


Okińskiego 10 lok.1, Warszawa

od 140 zł

Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka


Psychoterapia partnerska


Okińskiego 10 lok.1, Warszawa

od 220 zł

Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka


Psychoterapia rodzinna


Okińskiego 10 lok.1, Warszawa

od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka terapia zawodowa

Właśnie zakończyłam długoterminową terapię u Pani Teresy . W ramach wdzięczności i podziękowania piszę tę opinię. Podczas terapii, przede wszystkim zobaczyłam, że można wyrażać uczucia i dalej być w relacji, że nie oznacza to jej końca, że Terapeutka nie obrazi się na mnie, kiedy powiem jej o swojej złości. Zawsze miałam przestrzeń na to, aby mówić o trudnych uczuciach. Czułam się rozumiana ze swoimi przeżyciami, akceptowana nawet wtedy, gdy opowiadałam o swoich ciemnych zakamarkach duszy. To było leczące doświadczenie dla mnie. Dzięki temu bardziej otworzyłam się na ludzi, staję się pewniejsza w kontaktach ze światem. On już nie jest dla mnie taki zagrażający, jak wtedy, kiedy byłam jeszcze przed terapią. W sumie to dużo zmieniło się w moim życiu dzięki tej terapeutycznej relacji. Dziękuję!

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Dziękuję Pani, Pani Aleksandro, za ciężką pracę, jaką Pani wykonała, za zaufanie, za cierpliwość, za szczerość i odwagę, która pomagała Pani przyglądać się sobie i podejmować nowe wyzwania. Dla mnie Pani otwartość dużo znaczy i bardzo ją sobie cenię. Dziękuję za dobre słowa i przesyłam Pani dobre myśli.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka

Pani Teresa jest wspaniałym, ciepłym, mądrym psychoterapeutą i człowiekiem. Pomogła mi, gdy przychodziłam do niej przez wiele miesięcy. Dzięki niej stanęłam na nogi i odważyłam się wejść w dorosłe życie - wyprowadzić się od rodziców, podjąć pierwszą pracę na etat.
Zdarzało się, że sesje się przedłużały o kilka minut a Pani Teresa nigdy mnie nie zbywała i nie przerywała. Dziękuję Pani :) jeśli będę jeszcze potrzebować terapii, na pewno wrócę do Pani.
Pozdrawiam, Karolina

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Pani Karolino, ogromnie cieszę się, że zmierzyła się Pani z życiem, pokonała obawy, zaufała sobie i podjęła trudne decyzje. Dziękuję za zaufanie i dzielenie się swoim życiem. Życzę, by odważnie sięgała Pani do swoich zasobów, a jest ich dużo. Serdecznie pozdrawiam :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka

Współpracuję z Panią Teresą od wielu lat. Wcześniej miałam okazję być u innych psychoterapeutów, także rozpoczynając terapię u Pani Teresy miałam spore porównanie. W stu procentach mogę polecić Panią Teresę jako ciepłego i kompetentnego psychoterapeutę. Przychodząc do Pani Teresy byłam, delikatnie rzecz ujmując, wrakiem. Nerwica, stany depresyjne i lękowe były chlebem powszednim, nie dało się tak funkcjonować bo i ciało i umysł odmawiały posłuszeństwa. Terapia u Pani Teresy, litry wypłakanych łez i godziny rozmów pozwoliły mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie, poukładać priorytety. Znaleźć siebie na nowo i uwierzyć, że warto zawalczyć o siebie. Odkąd zaczęłam korzystać z terapii bardzo dużo zmieniłam w swoim życiu, zaczęłam odważnie podejmować decyzje dotyczące mojego szczęścia. A kiedy przychodzi kryzys wciąż powtarzam jej słowa "proszę myśleć o sobie dobrze". Naprawdę polecam, nie znalazłam lepszego terapeuty.

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Pani Zuzanno, to dla mnie ogromna radość czytać, że przeprowadziła Pani tyle zmian w swoim sposobie myślenia i odważnie walczy o swoje szczęście, realizuje swoje plany i dostrzega w sobie dużo dobrego. Bo tak też jest...:) Dziękuję za dobre słowa i pozdrawiam :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Współpracuje z Panią Teresą ponad pół roku, jest bardzo dobrą psychoterapeutką. W tak krótkim czasie zauważyłam u siebie bardzo duże postępy. Pomaga mi radzić sobie z problemami, których do tej pory unikałam. Psychoterapia jest prowadzona w przyjaznej atmosferze, na każdym spotkaniu czuje się swobodnie. Bardzo serdecznie polecam :)

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Dziękuję, mam nadzieję, że nasza współpraca przyniesie oczekiwane rezultaty. Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Teresa Ziętak-Kajka jest bardzo dobrą specjalistką. Jest osobą ciepłą, obdarzoną niezwykłą umiejętnością wczucia się w przeżycia pacjenta. Zawsze uważnie słucha i zwraca uwagę na to, czego często nie zauważam. Dzięki temu mogę dokładnie poznać i uświadomić sobie moje problemy, emocje itp. Równocześnie proponuje konkretne wskazówki, rozwiązania, co zawsze odbywa się w drodze rozmowy, wspólnego uzgadniania. Dzięki psychoterapii dużo lepiej radzę sobie z różnymi problemami - rodzinnymi, zawodowymi, itp. Zrozumiałam, że aby dobrze żyć z innymi, najpierw trzeba zaopiekować się sobą.
Polecam każdemu psychoterapię prowadzoną przez p. Teresę Ziętak-Kajkę.

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Dziękuję, cieszę się, że mogę pomóc i życzę jak najpełniejszego i pięknego życia. Pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka psychoterapia indywidualna

Pani Teresa to bardzo dobra psychoterapeutka, współpracujemy już prawie dwa lata. Prezentuje bardzo profesjonalne i indywidualne podejście. Podchodzi do pacjenta z ciepłem i zrozumieniem, nie ocenia ani moralizuje. Potrafi bardzo celnie interpretować emocje i zachowania. Miałem problem z otwarciem się i zrozumieniem potrzeb własnych oraz innych. Pani Teresa nauczyła mnie mnóstwa rzeczy o mnie samym, jak i o podejściu do ludzi mi bliskich. Szczerze polecam.

mgr Teresa Ziętak-Kajka

Dziękuję Michał, jestem pod wrażeniem, jak ciężko pracujesz. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 23 i spore problemy ze sobą. Myślę, że bardzo dużo z nich wzięło się z relacji z ojcem. Właściwie od zawsze się różniliśmy i kłóciliśmy. Szczególnie burzliwie relacja przebiegała w trakcie lat nastoletnich. Miałem wrażenie, że zawsze mnie blokował, nie pozwolił na wykształcenie własnej osobowości, ponieważ sam jej nie ma, jest uzależniony od siostry i matki. Jak każdy chłopak szukałem swojej męskości w odbiciu ojca, ale nie chciałem być taki jak on. Chociaż nigdy nie widziałem czy powinienem tak myśleć, ponieważ jest on wykształcony i pracuje na dobrym stanowisku. Natomiast emocjonalna więź w jakimś sensie zawsze mnie blokowała i tak jest do dzisiaj. Parokrotnie zorientowałem się, że ingeruje w moją prywatność przez czytanie moich prywatnych wiadomości. Przez to straciłem do niego zaufanie. Wiedziałem, że muszę zbudować się sam, jednak nie byłem w stanie i nie chcę zrezygnować z relacji z rodzicem. I to mnie blokuje, kiedy próbuję zbudować się sam, mam w głowie obraz ojca i coś, co pcha mnie, żeby być do niego podobnym, co już zresztą się stało. Nie chcę ciągnąć go na terapię, bo wiem, że potraktuje to jako kolejny cios z mojej strony, a jestem właściwie pewien, że ma problemy z psychiką, ale chowa głowę w piasek i ucieka od tego w pracoholizm.
  Czy możliwe jest przepracowanie problemu w głowie, na psychoterapii? Czy możliwa jest skuteczna terapia bez udziału ojca?
  Pozdrawiam

  Ze względu na pełnoletność może Pan podjąć psychoterapię indywidualną lub grupową sam, bez udziału ojca. W terapii jest możliwość przepracowania swojego stosunku do ojca i zatroszczenie się o siebie. Pozdrawiam

  mgr Teresa Ziętak-Kajka

 • Witam.
  Mam 17 lat. Od rozpoczęcia liceum, które jest na dość wysokim poziomie, zaczęłam zauważać u siebie coraz bardziej nasilone objawy perfekcjonizmu, jednak nie tego zdrowego. Odrabiając zadania czy wykonując projekty poświęcam minimum paręnaście godzin, a i tak potem wpadam w spazmy, iż praca nie jest wystarczająco dobra. Często mam wyrzuty sumienia, jeśli moje wyniki nie są wystarczająco dobre bądź jeśli ktoś ma wyższe, miewałam również myśli samobójcze z tego powodu. Wszystko co robię, robię z linijką w dłoni. To są jedynie przykładowe czynności, które zawsze muszą być wykonane przeze mnie idealnie, bo tak naprawdę cały dzień się pilnuję aby wszystko było perfekcyjne, choć nigdy wg mnie takie nie jest. Sytuacja jest dla mnie wykańczająca, bo powoduje, że śpię średnio 2-5 godzin dziennie. Wakacje nie są dla mnie okresem odpoczynku, bo nie umiem sobie wyobrazić, że ktoś inny mógłby być ode mnie w nauce lepszy. Co mogę zrobić, jeśli stwierdzenia "A co się stanie, jeśli nie będzie perfekcyjnie?" nie pomagają?
  Proszę o poradę
  O.

  Dzień dobry, do poprzednich propozycji dodam informację na temat miejsc, w których możesz dostać pomoc terapeutyczną. Nie wiem, gdzie mieszkasz. W większych miastach psychoterapeuci przyjmują m.in. w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, sprawdź również dostępność terapeutów dla dzieci i młodzieży w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam.

  mgr Teresa Ziętak-Kajka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ponad 20-letnie doświadczenie pracy z pacjentami dorosłymi i nastoletnimi. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Pols...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia