Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Na 6 i więcej gwiazdek bo to porpostu najlepszy lekarz, a tytuł nie spłynał z niczego ,to cięzka i wieloletnia praca &nauka .
  Pozdrowienia dla Pani Profesor oraz życzenia długich i szczęśliwych lat życia.
  Diagnoza zawsze trafna.
  Wybór leków odpowiedni ( nigdy pomimo wielu wizyt nie zdażyły się źle dobrane ,niedziałające).
  Wysoka kultura osobista (nie traktowanie rodziców jak przygłupów ).
  Zawsze dokładne wyjasnienie i odpowiedź na nawet głupie czy trudne pytania.
  W dwóch słowach -uśmiechnięta i skuteczna.

 • K

  Bardzo dobry lekarz zawsze stawia świetne diagnozy , wzorowo opiekuje się swoimi pacjentami.

 • K

  Jest świetnym lekarzem. Jej diagnozy to zawsze strzał w dziesiątkę! Wyjątkowo opiekuje się swoimi pacjentami . Mam do pani profesor pełne zaufanie.

 • M

  Szkoda słów na tą kobietę. Zero zrozumienia i wychowania. Tacy ludzie nie powinni pracować w szpitalu tym bardziej z dziećmi.
  Jedyne co mogę napisać o tej Pani, to że tytuł to nie wszystko!!!!
  Stara się pokazać wszystkim swoją władzę, obnosi się z tytułem kierownika kliniki. Tylko że z takim podejściem do pacjentów i opiekujących się nimi rodziców ten tytuł i wszystkie tak jak by nie istniały. Ta Kobieta powinna pracować jako klawisz w więzieniu....do niczego innego się nie nadaje!!!
  Stara Zołza bez serca!!! Z wysokim mniemaniem o Sobie! Brak szacunku do dzieciaków i ich rodziców.

 • G

  Uważam,że jest to jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam.Potrafi pomóc w każdej sprawie. Serdecznie polecam.

 • G

  Wspanialy czlowiek i lekarz.Bardzo oddana dzieciom,ktore borykaja sie z powaznymi chorobami.Znam Pania doktor od ponad 25 lat, zawsze Ta sama ,bardzo uczynna,jezeli zajdzie taka potrzeba potrafi tel udzielic rad.Wyprowadzila z b.powaznych chorob dwoje moich dzieci,ktore sa w tej chwili doroslymi ludzmi i wdzieczni za wszystko co zrobila dla nich Pani dr Gesicka.Serdecznie pozdrawiam i zycze zdrowia na dalsze lata pracy.Dziekujemy.

 • G

  Pani Profesor to nie tylko świetny lekarzz,ale i niesamowity człowiek.Zawsze trafnie stawia diagnozę i potrafi pomóc w każdej sytuacji.Jestem jej pacjentką już od dłuższego czasu,zawsze kiedy tylko była potrzeba PANI Profesor zawsze mi i mojemu dziecku pomagała i starała się żeby wszystko było poprawnie załatwione.Prosze nie wierzyć tym złym opiniom ,zupełnie się z nimi nie zgadzam.

 • G

  Pani Profesor to Lekarz z górnej półki.Mieliśmy szczęście,że trafiliśmy właśnie na Nią!!!Świetny kontakt,trafna diagnoza i leczenie,poza tym nie daje odczuć rodzicom,że ma tytuł profesora.Jak dla mnie BOMBA!!!

 • U

  TYTuł profesorski niestety przewyższa mniemanie o sobie.Owszem jak każdy lekarz ma za sobą wiele trafnych diagnoz,a powiedziałabym bardziej schematowych diagnoz ale nic poza tym.Po raz kolejny mogłam się przekonać,że uzyskany tytuł niszczy pozostałych jeżeli wtrafia w nieodpowiednie ręce.Pani zarówno z racji swojego wieku jak i tytułu uważa się za osobę której wszystko wolno i nie jest to moja złośliwość.Szacunek za tytuły,ale wszystko ma swoje granice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Składam skarge i napewno to zrobie,bo SZKODA MI PRZEDE WSZYSTKIM NIEWINNOŚCI DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • S

  Pani doktor jest bardzo kontaktowa i miła. Ma podejście do dzieci, zawsze wszystko wyjaśni. Bardzo dokładna i konkretna osoba. Gdy opiekowała się w szpitalu moim synkiem zawsze znalazła czas żeby przyjść i poprostu sobie pogadać. Spędziliśmy w szpitalu rowny miesiąc a Pani profesor przychodziła codziennie porozmawiać o wszyskim, pocieszyć żebyśmy przyjemniej znosili pobyt w szpitalu. Oczywiście jest doskonalym specjalistą, trafnie postawiła diagnozę i prowadziła leczenie. Dziękujemy.