lek.

Szczepan Pabiś

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

23 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

specjalista urolog, FEBU, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku w 1997r.(w chwili obecnej Gdański Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z urologii w latach 2000-2006, najpierw w Klinice… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MedykUsługa: nowotwór złośliwy nerki

  Super świetny lekarz!!! Szczegółowy, konkretny otwarty, mówi jak jest i co może się wydarzyć a nie daje jakieś obietnice bez pokrycia za co go szanuje. Operował mnie dwa razy odpowiadał na każde pytanie bardzo miły bardzo fajnie się z nim rozmawia i przede wszystkim zna się na rzeczy i wie co robi. Polecam tego lekarza na milion procent gdyż naprawdę mi pomógł.

 • H
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: stan zapalny

  Nie mam uwag krytycznych. Zostałem wezwany do gabinetu wkrótce po przybyciu, zostałem zbadany i przepisano mi leki. Zapisałem się z 10-dniowym wyprzedzeniem z powodu braku wcześniejszych dostępnych terminów.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje urologiczne

  Pan Doktor uprzejmy, miły i kompetentny. Przeprowadził badanie usg, zlecił tomograf, zdiagnozował problem. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Polecam wizytę u Pana Doktora.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje urologiczne

  Pan doktor jest profesjonalny, dokładny, bardzo uprzejmy i kompetentny. Ma indywidualne podejście do pacjenta. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wykonał konieczne badania oraz przepisał niezbędne leki. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: rąk nerki

  Wspaniały lekarz. Bardzo inteligentny. Bardzo ludzki. Mówił rzeczowo, nie oceniał. Rozumie emocje rodziny i chorego. Dał nam nadzieję, co dla chorego jest bardzo ważne w tym trudnym czasie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje urologiczne

  Pan doktor bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Przeprowadził szczegółowy wywiad na temat moich dolegliwości, dotychczasowych badań i leczenia. Wykonał konieczne badania, zinterpretował wyniki, wyjaśnił sposoby dalszej kuracji. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty i konsultacji.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje urologiczne

  punktualnie, badanie usg przeprowadzone na miejscu, płatność przed wizytą taka jak była w ogloszeniu, konkretne i fachowe informacje na temat dolegliwości , polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, cietpliwy, odpowiadał szczegółowo na pytania oraz poświęcił mi wystarczająco czasu tak że wyszedłem z gabinetu usatysfakcjonowany bez żadnych niejasności. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: problemy urologiczne

  Doktor jest profesjonalny i dokładny,ma indywidualne podejście do każdego pacjenta,wszystko dokładnie wytłumaczył, podał konkretne zalecenia i skierowanie na badania oraz leki .Gorąco polecam wizyty u Pana doktora. Józef O

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rozmowa bardzo rzeczowa-doktor słuchał, tłumaczył, radził. Nie było dystansu/wywyższania się ze stromy lekarza ( co niestety zdarza się ). Bardzo ludzki profesjonalny!!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • specjalista urolog, FEBU, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku w 1997r.(w chwili obecnej Gdański Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z urologii w latach 2000-2006, najpierw w Klinice Urologii CMUJ w Krakowie, a następnie Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Doświadczenie z zakresu endoskopii urologicznej, leczenia kamicy dróg moczowych,a przede wszystkim operacji onkologicznych w urologii zdobyte w czasie pracy na Oddziale Urologii WSS w Rzeszowie, a także w trakcie pracy i staży w Prostate Cancer Center, Martini Klinik w Hamburgu pod kierunkiem prof. Markusa Graefena i Hartwiga Hulanda(www.martini-klinik.de) oraz Kilnice Urologii w Hamburgu(Universitatsklinikum Hamburg-Eppendorf)).Od 2010r. ,wspólnie ze specjalistami ,urologami wprowadził technikę laparoskopową do kanonu operacji urologicznych w Oddziale Urologii WSS Rzeszów- w tym laparoskopową prostatektomię radykalną. Ukończył kursy laparoskopii w Olsztynie oraz zaawansowany kurs laparoskopii w Klinice Urologii w Szczecinie. W 2011r. odbył dwukrotnie staże w Klinice Urologii w Homburgu w Niemczech, który to ośrodek specjalizuje się w wykonywaniu operacji techniką robotyczną, z asystą systemu robotycznego „da Vinci”(Intuitive) i jest wiodącą tego typu jednostką w Niemczech(www.uniklinikum-saarland.de).

  W życiu zawodowym korzysta z doświadczeń wielu urologów ale jego mentorem jest prof. Markus Graefen z Prostate Cancer Center-Martini Klinik z Hamburga z którym miał szczęście pracować i który jest dla niego wzorem nowoczesnego lekarza, urologa.

  Od 2011r.asystent, specjalista urolog, członek zarządu Spółki Urolodzy Rzeszów, zatrudniony w NZOZ Urolodzy Rzeszów, pracuje w Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Wykonuje pełen zakres operacji urologicznych: endoskopowych, otwartych i laparoskopowych.
  Lekarz przyjmuje pacjentów od 18 r.ż.

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku