lek.

Szczepan Pabiś

Urolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

specjalista urolog, FEBU, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku w 1997r.(w chwili obecnej Gdański Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z urologii w latach 2000-2006, najpierw w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, cietpliwy, odpowiadał szczegółowo na pytania oraz poświęcił mi wystarczająco czasu tak że wyszedłem z gabinetu usatysfakcjonowany bez żadnych niejasności. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - RzeszówUsługa: problemy urologiczne

  Doktor jest profesjonalny i dokładny,ma indywidualne podejście do każdego pacjenta,wszystko dokładnie wytłumaczył, podał konkretne zalecenia i skierowanie na badania oraz leki .Gorąco polecam wizyty u Pana doktora. Józef O

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rozmowa bardzo rzeczowa-doktor słuchał, tłumaczył, radził. Nie było dystansu/wywyższania się ze stromy lekarza ( co niestety zdarza się ). Bardzo ludzki profesjonalny!!!!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – RzeszówUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan Doktor szybko zdiagnozował mój problem i przepisał skuteczne leki. Krótki czas oczekiwania w kolejce. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały urolog, przesympatyczny Człowiek, zawsze stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. od 10 lat korzystam z Jego porad przedtem w różnych przychodniach.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – RzeszówUsługa: konsultacje urologiczne

  Umówiłem wizytę z lekarzem przedstawiając swój problem, szybko zlecono mi fachowe badania dotyczące mojej przypadłości. Teraz pozostał mi indywidualny wybór którą metodą się leczyć. Polecam innym tego lekarza wizytę określam jako bardzo udaną.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza moja wizyta u tego typu lekarza i jestem zadowolony. Bardzo konkretny lekarz, wszystko wyjasnia sam z siebie i na wszystkie pytania odpowiada. W moim problemie umiał się odnaleźć, zlecił badania i jest konkretny. Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – RzeszówUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry specjalista, konkretnie i na temat. Pan doktor słucha i jest zaangażowany .Polecam zdecydowanie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - RzeszówUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan Dr Szczepan Pabiś jest wyjątkowym profesjonalistą w dziedzinie urologii,operował mnie przy użyciu uroterorenoskopu w 2013r a podczas wizyty mojego męża w gabinecie Centrum Medycznym LUX MED Rzeszów w 100% spełnił nasze oczekiwanie w trudnej chorobie.Polecamy Pana Dr wszystkim chorym w zakresie urologii, to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego zawodu.K i Wł.Podlaskowie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyjechałem na wizytę do Pana doktora aż z Anglii, gdyż lekarze w Anglii nie mogli postawić właściwej djagnozy, chodziło o częste pieczenie i szczypanie od lewej do prawej pachwiny pieczenie i szczypanie było na całej okolicy podbrzusza nie dawało mi spokoju od ponad pół roku.Byłem leczony tylko w kierunku częstej infekcji dróg moczowych i zapalenia pecherza ale wyniki badania moczu i badanie na posiew nic nie wykazywały. Pan doktor powiedział mi ze te objawy to typowe objawy przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego. Zazywac przepisane leki dopiero 3 dni a już czuję poprawę myślę że te objawy mina. Umówiłem się już Panem doktorem na kontrolna wizytę za pół roku.
  Pozdrawiam i polecam wizyty u Pana doktora to miły i dobry lekarz
  Z poważaniem
  Marek z Herefordu-Anglia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • specjalista urolog, FEBU, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku w 1997r.(w chwili obecnej Gdański Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z urologii w latach 2000-2006, najpierw w Klinice Urologii CMUJ w Krakowie, a następnie Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Doświadczenie z zakresu endoskopii urologicznej, leczenia kamicy dróg moczowych,a przede wszystkim operacji onkologicznych w urologii zdobyte w czasie pracy na Oddziale Urologii WSS w Rzeszowie, a także w trakcie pracy i staży w Prostate Cancer Center, Martini Klinik w Hamburgu pod kierunkiem prof. Markusa Graefena i Hartwiga Hulanda(www.martini-klinik.de) oraz Kilnice Urologii w Hamburgu(Universitatsklinikum Hamburg-Eppendorf)).Od 2010r. ,wspólnie ze specjalistami ,urologami wprowadził technikę laparoskopową do kanonu operacji urologicznych w Oddziale Urologii WSS Rzeszów- w tym laparoskopową prostatektomię radykalną. Ukończył kursy laparoskopii w Olsztynie oraz zaawansowany kurs laparoskopii w Klinice Urologii w Szczecinie. W 2011r. odbył dwukrotnie staże w Klinice Urologii w Homburgu w Niemczech, który to ośrodek specjalizuje się w wykonywaniu operacji techniką robotyczną, z asystą systemu robotycznego „da Vinci”(Intuitive) i jest wiodącą tego typu jednostką w Niemczech(www.uniklinikum-saarland.de).

  W życiu zawodowym korzysta z doświadczeń wielu urologów ale jego mentorem jest prof. Markus Graefen z Prostate Cancer Center-Martini Klinik z Hamburga z którym miał szczęście pracować i który jest dla niego wzorem nowoczesnego lekarza, urologa.

  Od 2011r.asystent, specjalista urolog, członek zarządu Spółki Urolodzy Rzeszów, zatrudniony w NZOZ Urolodzy Rzeszów, pracuje w Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Wykonuje pełen zakres operacji urologicznych: endoskopowych, otwartych i laparoskopowych.
  Lekarz przyjmuje pacjentów od 18 r.ż.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku