lek. Stanisława Marcjoniak

Pediatra więcej

Trzebnica 1 adres

Nr PWZ: 5772548

13 opinii

Adres

Gabinet prywatny
Władysława Jagiełły 9, Trzebnica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Wspaniała Pani Doktor! Zawsze wszystko skrupulatnie wytłumaczone, zwraca uwagę na szczegóły, świetne podejście do dzieci. Polecam z całego serca!

M
Profil zweryfikowany

Najwspanialsza Pani doktor jaka może być. Córeczka ubóstwia Panią doktor.
Poradzi przez telefon, i co najważniejsze nie leczy antybiotykami.
Jeżdżę z Córeczką do Pani doktor od malutkiego, i nie mam zastrzeżeń. Jestem Mega zadowolona i Najgoręcej polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

A
Profil zweryfikowany

Wyjątkowy lekarz. Nie odmówiła pomocy mimo, że było po godzinach przyjęć. Zawsze uśmiechnięta i ciepła, a co najważniejsze profesjonalna. Polecam wszystkim matkom.


K
Profil zweryfikowany

Zdecydowanie polecam, słusznie polecany doskonały specjalista.
Ponadto życzliwa, spokojna i bardzo taktowna osoba.Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, maluszek opuścił gabinet z sympatyczną nagrodą dla dzielnego pacjenta.
Przy wizycie z dwójką dzieci zapłaciłam za jedną wizytę- POJEDYNCZĄ OPŁATĘ, co również stanowiło dla mnie duże udogodnienie.
Kinga Paszko


R
Profil zweryfikowany

Przyjechałem do pani doktor z nowowrodkiem po tygodniu od wypisu ze szpitala z podejżeniem żułtaczki, pani doktor przez pielęgniarki kazała nam powiedzieć albo zapłacimi najpierw gdzieś w kasie szpitala za wizyte albo będziemy mieć skierowanie inaczej nawet na dzieciaka wypisanego przez siebie tydzień wcześniej nawet nie spojży, prawdziwy pediatra z powołania nie polecam


P

Wizyta max. 5 min. Koszt min. 70,00 PLN i co by nie było to na koniec zawsze zapisze Eurespal. Nie polecam


M
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra. Odpowie na wszystkie pytania, rzeczowa, konkretna i profesjonalna.Ma niesamowite podejście do dzieci.Polecam wszystkim mamom i ich pociechom.


E

Pani doktór Marcjoniak jest świetnyn specjalistą. Zawsze znajdzie czas dla pacjentów, nawet jeśli chodzi o konsultację telefoniczną.


J
Profil zweryfikowany

Rozsądna, rzeczowa, nie przepisuje antybiotyków na każdy kaszel. Polecam. A moja córeczka cieszy się kiedy zaboli ją gardło, że pójdzie do panie doktor "od naklejek"


A
Profil zweryfikowany

Świetny specjalista, bardzo rozsądne podejście. Pani doktor nie podaje od razu antybiotyku na wszystko, czy trzeba czy nie. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest życzliwą osobą, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie informuje o działaniu przepisywanych leków i o przebiegu choroby, można liczyć na rozmowę telefoniczną, zawsze wysłucha i coś podpowie. Według mnie bardzo uczciwa i dobra lekarka. Serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania