Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Bardzo dobry fachowiec konkretny.Duży szacunek dla Doktora i można śmiało zaufać takich fachowców trudno znależć otwarty dla ludzi a pracy niema mało i widać że chce pomagać ludziom

 • wizyta trwala max 10 min. Doktor po zapoznaniu z wynikami stwierdzil,ze poiwinnam zapalic swieczke i sie cieszyc. Taka mi diagnoze postawil i skasowal 150zl.
  Doktor nawet mnie niezbadal. Moim zdaniem jako wieloletni specjalista i fachowiec nie dba już o dobro pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Bardzo dobry fachowiec a do tego w kontraktach z pacjentami komunikatywny i konkretny. Budzi zaufanie i szacunek.

 • Witam, byłem na wizycie u doktora Gałązki, półtorej godziny czekania w kolejce ( podobno mój kolega czekał 3,5 godz). Sama wizyta trwała ok 10 min.Doktor po zapoznaniu się w wynikami stwierdził, że nie jest w stanie mi pomóc i nie wie co dalej z tym problemem zrobic. Oczywiście za wizytę skasował mnie 150zł, a potem szybciutko podał mi rękę i pożegnał się ze mną. Wróciłem do domu, odpaliłem internet , poszukałem i więcej się dowiedziałem czytając różnorakie artykuły i fora. Teraz skieruję się już do innego specjalisty., a tamtemu panu to już podziękujmy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Witam! Jestem pięć miesięcy po operacji kręgosłupa odcinka szyjnego wykonanego w słupskim szpitalu. Gdy byłem u dr Gałązki z pełną dokumentacją i skierowaniem od neurologa od razu była decyzja o operacji. Dzięki panu doktorowi i jego profesjonalnemu zespołowi w szpitalu teraz chodzę do pracy bez bólów w pełni sprawny. DZIĘKUJĘ !

 • Dzięki zdecydowanej diagnozie i szybkiej interwencji chirurgicznej pana doktora uniknąłem inwalidztwa. Jestem dozgonnie wdzięczny.

 • Witam.
  Dzięki opinii i trafnej diagnozie dr Gałązki trafiłam na oddział neurochirurgii w słupskim szpitalu. Jestem rok po operacji częściowej dyskopatii lędźwiowej i czuję się świetnie. Oddałam się w ręce świetnego zespołu i nie żałuję. Chodzę bez leków przeciwbólowych i chce mi się żyć :) Dziękuję za to całemu zespołowi dr Gałązki.

 • polecam pana doktora z całego serca. uchronił moją mamę przed niedowładem czterokończynowym.

 • Nie zgadzam się z tą panią. Byłam u pana doktora w lutym tego roku i zostałam bardzo dokładnie przebadana i poinformowana o mojej chorobie. Mimo szczerych chęci czeka mnie operacja odcinka szyjnego ale nie mogę się zdecydować. Jakbym miała wybierać to do operacji wybiorę jeżeli będę mogła doktora Gałązkę.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Witam, wzorując się na Państwa pozytywnych opiniach sama pojechałam do prywatnego gabinetu pana doktora.. Sama cierpię od wielu lat na dyskopatię odcinka szyjnego i lędźwiowego gdzie jedynym ratunkiem jest poważna operacja. Pełna nadziei pojechałam aż do Słupska gdzie moje miejsce zamieszkania jest odległe od tego miasta, zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie i zdziwiła mnie postawa pana Doktora. Wizyta 5 minutowa, która nie skończyła się żadną pomocą kosztowała mnie 140 zł. To karygodne i nigdy więcej nie pojadę i nikomu nie polecam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

641

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.