Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka

Hubalczyków 1

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Konkretny, zaangażowany i sympatyczny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta, zawszwe można na nim polegać, Serdecznie polecam !

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Świetny chirurg z dobrym podejściem do pacjenta, zaangażowany i konkretny lekarz na którym mogłem polegać na każdym etapie mojego leczenia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Profesjonalizm, empatia, rzyczliwość i cierpliwość. Bardzo dobry specjalista, ktory kompleksowo obejmuje opieką pacjenta. Bardzo zaangażowany poświeca dużo czasu i wszystko rzeczowo wyjasnia. Interesuje sie zdrowiem i samopoczuciem pacjenta po operacji.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Konkretny i rzeczowy. Super lekarz, wie co robi. Na każde pytanie dokładne informacje. Dziękuję bardzo.Polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Galla Inny

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Bardzo sympatyczny konkretny wszystko wyjasnia nawet najmniejsze szczegóły. Polecam calym sercem

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Dr. Wityk jest wspaniałym, zaangażowanym i ambitnym lekarzem. Operował mnie listopadzie tego roku. Operacja przebiegła bez komplikacji ( choć nie była łatwa). Szycie wykonane z najwyższą starannością. Po operacji doktor wytłumaczył mi co zrobił co było konieczne. Bardzo ważne było dla mnie to, że dr. Wityk zawsze gdy był na oddziale przyszedł do mojego pokoju i pytał czy wszystko w porządku. W tym momencie było to dla mnie niezwykle ważne i jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Był zawsze spokojny i słuchał z uwagą. Wielu lekarzom tego brakuje więc tu znowu wielki szacunek w stronę doktora. Bardzo dziękuję dr. Wityk niech inni się od Pana uczą.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Dr Mateusz Wityk jest znakomitym specjalistą, przyjaznym i pełnym empatii człowiekiem. We wrześniu tego roku, doktor usunął mi woreczek żółciowy. Przed zabiegiem, w rzeczowy sposób przedstawił plan działania i wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia związane z okolicznością usunięcia woreczka. Cierpliwie i jasno odpowiadał na wszystkie moje pytania. Na oddziale roztaczał wokół siebie atmosferę spokoju i kompetencji, co wpłynęło pozytywnie na mój nastrój, w drodze na salę operacyjną. Po pomyślnie przeprowadzonym zabiegu, Dr Wityk otoczył mnie dalszą opieką i troską o moje samopoczucie. Do domu wrócilem uzbrojony w niezbędną wiedzę o dalszej procedurze powrotu do zdrowia. Rany wygoiły się znakomicie i już widać, że blizny będą niewielkie. Bardzo się cieszę, że trafiłem do tak wspaniałego specjalisty i miłego człowieka, który wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Z pełnym przekonaniem polecam leczenie i zabiegi wykonywane przez doktora Mateusza Wityka. Bardzo dziękuję doktorze!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Doświadczony, rzetelny lekarz. Cierpliwie tłumaczy wszystkie kroki w leczeniu. Dyspozycyjny i uśmiechnięty.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Lekarz bardzo miły i pełen empati dla pacjenta. Bardzo profesjonalny z odpowiednim podejściem. Mozna mu całkowicie zaufać. Pacjent przed jak i po operacji czuje się całkowicie zaopiekowany. Bardzo polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Wityk Inny

  Bardzo,bardzo polecam Doktora Wityka jako chirurga i lekarza samego w sobie.Już na 1wizycie byłam pod wrażeniem jego super podejścia do pacjenta.Miły , sympatyczny, konkretnie i rzeczowo tłumaczy diagnozę , metody i przebieg leczenie,które chce zastosować. Na każde pytanie jasno i rzeczowo odpowiada, tłumaczy ,tak jak na na prawdziwego lekarza wypada. Wizyta przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze jak to wg mnie, rzadko się zdarza , a często zdarza mi się bywać u różnych lekarzy. Jestem niezmiernie wdzięczna za to co dla mnie zrobił!!! .Dzięki niemu znacznie zmieniło się w moim życiu.
  Polecam z całego serca , jest po prostu lekarzem z powołania .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania