Częstochowska 5/2, Poznań
Gabinet Pozbieraj Myśli
Dowiedz się więcej06/11/2025
Jestem psychologiem dziecięcym pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami w Poznaniu. W swojej pracy wspieram młodych pacjentów w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi i rozwojowymi, pomagając im lepiej rozumieć swoje emocje.
Każde dziecko traktuję indywidualnie, dostosowując metody pracy do jego wieku, potrzeb i możliwości. Szczególną wagę przykładam do stworzenia atmosfery zaufania i akceptacji, dzięki której młody człowiek może swobodnie mówić o swoich trudnościach i emocjach.
Obszary mojej pracy to m.in:
obniżony nastrój , niska samoocena, problemy adaptacyjne, trudności szkolne, stres, nadmierne napięcie emocjonalne oraz problemy w relacjach rówieśniczych, kryzysy związane z rozwodem rodziców, zmianą szkoły, utratą bliskiej osoby czy innymi trudnymi wydarzeniami życiowymi.
Ważną częścią mojej pracy jest także współpraca z rodzicami i wspólne poszukiwanie najlepszych sposobów pomocy dziecku oraz budowaniu skutecznej komunikacji i pozytywnych relacji w rodzinie.
Wykształcenie i kwalifikacje:
5-letnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR)
I i II stopień Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)
Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży
Kid’s skills
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą w placówkach wspierających rozwój i zdrowie psychiczne.
W szkole podstawowej wspierałam uczniów w trudnościach emocjonalnych, społecznych i edukacyjnych, współpracując przy tym z różnymi Instytucjami. Obecnie pracuję w Centrum Psychologii i Rozwoju w Komornikach oraz placówce Centermed, gdzie zajmuję się diagnozą, wsparciem psychologicznym oraz psychoedukacją dzieci, młodzieży i rodziców.
Na pierwsze spotkanie zapraszam samych rodziców — to czas na spokojną rozmowę o trudnościach dziecka, wzajemne poznanie oraz wspólne ustalenie najlepszej formy wsparcia
Częstochowska 5/2, Poznań
Gabinet Pozbieraj Myśli
Dowiedz się więcej06/11/2025
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
9 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Syn chętnie uczęszcza na spotkania z Panią Sonią. Widzimy postępy w radzeniu sobie z trudnymi emocjami
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Bardzo mi miło, dziękuję
Polecam Panią Sonię! Niesamowicie kompetentna psycholożka, empatyczna, otwarta na rozmowę. Praca z dzieckiem jak i wsparcie rodzica w problemach wychowawczych na najwyższym poziomie.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Dziękuję za współpracę! :)
Bardzo dobra komunikacja. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, elastyczne podejście i duża kreatywność w szukaniu rozwiązań i dostosowywaniu się do zmian w podejściu dziecka.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Bardzo mi miło, dziękuję!
Pani psycholog jest osobą empatyczną, cierpliwą, dobrze pracującą z dziećmi. Moja córka, podczas spotkań czuła się bezpiecznie i komfortowo. Udzielona pomoc była dla niej wartościowa.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Bardzo dziękuję
Pani Sonia to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Bardzo podoba mi się jej życiowe bardzo obiektywne podejście do problemu. Bardzo polecam - przemiły, profesjonalny kontakt i dzieckiem i z rodzicem :)
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Jest mi niezmiernie miło, dziękuję !
Wspaniała, niezwykle empatyczna i profesjonalna terapeutka. Nawiązała świetny kontakt z moją nastoletnią, nie zawsze otwartą na rozmowy, córką i bardzo jej pomogła w pokładaniu rozmaitych spraw. Nie stroni również od kontaktu z rodzicem, zachowując poufność w zakresie terapii nieletniego pacjenta. Bardzo polecam.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Dziękuję bardzo! Trzymam za Was kciuki
Szczerze polecam współpracę z Panią Sonią, rodzica traktuje bardzo serio, prowadzi szczegółowy wywiad by poznać powód przybycia, szuka różnych rozwiązań by pomóc dziecku.
Córka szybko obdarzyła Panią Sonię zaufaniem, z chęcią uczestniczyła w spotkaniach.
Dziś już jesteśmy po terapii a córka wciąż wraca ciepłymi myślami do tych spotkań.
Polecam współpracę jako wartościową pomoc dziecku w sytuacji rozstania rodziców.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Jest mi niezmiernie miło przeczytać takie słowa, dziękuję bardzo!
Polecam z całego serca Panią Sonię, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zawsze pełne zaangażowanie, pomoc, zawsze wszystko wytłumaczone i wyjaśnione, córka chętnie chodzi na zajęcia, co najważniejsze widać efekty ciężkiej pracy jaką Pani Sonia wkłada w terapię.
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Bardzo dziękuję! Takie słowa bardzo mnie motywują i cieszą :)!
Bardzo polecam Panią Sonię! Mój Syn (8 lat)miał trudności z koncentracją uwagi, emocjami, ciężki radził sobie z nauką w szkole. Po trzech miesiącach życie nasze i naszego Syna odmieniło się na 100%. Nawet nauczycielka w szkole nie może poznać Syna. Dzięki zaleceniom Pani Soni co robić w domu oraz wizytom w gabinecie Syn naprawdę zmienił się.Szybki termin, miła obsługa i profesjonalizm. Bardzo polecam!
mgr Sonia Frąckowiak-Teper
Dziękuję bardzo! Cieszę się, że mogliśmy współpracować :)