Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pan Doktor godny polecenia. Dzięki niemu zaszłam w ciążę po trzech latach starań u dwóch innych lekarzy. Zrobił profesjonalne badania, skierował na badania hormonalne i na ich podstawie dobrał odpowiednie leki. Przeprowadził stymulacje jajeczkowania, monitoring cyklu i już w drugim cyklu udało się doprowadzić do zapłodnienia. Oprócz profesjonalnego leczenia ginekologiczno-endokrynologicznego, dostałam niesamowite wsparcie psychologiczne od pana doktora. Przyszłam do doktora zrezygnowana. 16 lat leczenia Zespołu policystycznych jajników, starania o dziecko...i powiedziałam wszystko co mi leżało na sercu a on powiedział mi, że mi wierzy, że mam dość,że czuje zrezygnowanie i wiele ciepłych ale konkretnych słów. Bez owijania w bawełnę, ze będzie różowo ale...że obecnie medycyna potrafi zdziałać wiele w sprawach niepłodności i że postara się zrobić wszystko co będzie możliwe byśmy mieli dziecko. Okazało się, wbrew opinią innych lekarzy, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem i po trzech miesiącach wizyt u pana Wróblewskiego mam upragnioną ciążę :) polecam. Pan doktor sam wykonał pierwsze usg dziecka i wszystko wyjaśnił, pokazał na usg. Nadmienię, że zawsze odbiera telefony i udziela wsparcia oraz wyjaśnień. Gorąco polecam.

 • Polecam w 100% :) prowadził całą moją ciążę i rowniez tak sie udalo, ze to Pan doktor przez cc zakończył poród mojego synka. Blizna zszyta elegancko, jestem zadowolona :) . Ciąża prowadzona bez żadnych zarzutów co do jego osoby. Przykladny, profesjonalny, delikatny. Wszystko dokładnie tłumaczył. Przed porodem 6 tyg spędziłam na patologii ciąży i zawsze mogłam do niego zadzwonić przez co obdarzylam go jeszcze większym zaufaniem. Na każdym dyżurze przychodził i pytał czy wszystko ok. Jak najbardziej polecam:)

 • M

  Ja polecam dr. Wróblewskiego. On jako pierwszy po roku leczenia u innych " specjalistów " dał mi nadzieje na dziecko. Po 2 miesiącach leczenia u dr. byłam już w ciazy. Teraz prowadzi moja ciaze wzorowo. To prawda że nie zawsze ma świetny humor ale zawsze jest bardzo profesjonalny i delikatny.

 • J

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p.doktora. Prowadził mi dwie ciążę i zawsze był bardzo pomocny. Mogłam zawsze zadzwonić w razie problemu. Raz nawet jechał specjalnie dla mnie w nocy do szpitala gdy się źle poczułam. Polecam go każdej znajomej.

 • A

  Ja również miałam "przyjemność" być u tego pana, niestety. Tydzień po zabiegu abrazji wykonanego przez innego lekarza dostałam silnych bóli brzucha, więc zgłosiłam się do szpitala gdzie dyżur miał pan Wróblewski, podczas badania był bardzo nie delikatny, kiedy włożył mi wziernik nie mogłam wytrzymać, ale to był początek następnie wykonał badanie palpacyjne włożył wszystkie paluchy i zaczął nimi mocno ruszać w środku dociskajac drugą ręką brzuch, złapałam go za rękę i zaczęłam wyjmować rękę, a on do mnie proszę mnie nie łapać za rękę muszę panią zbadać po kilkakrotnym zgłaszaniu bólu nie przerwał badania. Nie wykonał usg, wypisał receptę leków i łaskawie odpowiedział na moje pytanie na co te leki. Nie polecam nikomu takiego lekarza, każdy inny tylko nie on.
  Anna

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Usłyszałam że jestem w ciąży....okazało się że mam mięśniaka. Pomylił mięśniaka z ciążą.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja mam trójkę dzieci i każdorazowo ciąża była zagrożona jednak,wyszliśmy cało i zdrowo dzięki dr.Wróblewskiemu.Polecam a to że ktoś napisał że jest mało komunikatywny to raczej zależy od pacjentów niż doktora z każdym umie sie dogadać .Zresztą każdy może mieć słabszy dzień :)

 • Usmiechnięty i sympatyczny doktor a przede wszystkim kompetentny. Moja żona leczy się u doktora 9 lat i nie ma żadnych zarzutów do jego pracy. Długo staralismy o dziecko ale bezskutecznie, jednak z pomocą doktora udało znaleźć się rozwiązanie. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami bliźniaków. Serdecznie polecamy:)

 • Ja do lekarza trafiłam po 5 latach starań o dziecko u innych lekarzy, którzy twierdzili,że wszystko jest w porządku, że to wina męża proponowali inseminacje a po kilku nieudanych dr Woźniak stwierdził- IN VITRO!! nie nastawiając się że dr. Wróblewski zdziała cuda, to cud dla mnie się zdarzył. Zaszłam w ciąże z pierwszej inseminacji wykonanej przez dr. Wróblewskiego. Dziś mamy córeczkę, na którą czekaliśmy całe życie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY panie doktorze za tak wspaniały cud.

 • Dziewczyny trzy lata temu dr Wróblewski zdiagnozował u mnie endometrium, które z każdą wizytą opisywał, podając dokładne wymiary. Zaproponował natychmiastowe leczenie oznajmiając, że jest ono niezwykle trudne i nie daje gwarancji poprawy, ale w przeciwnym razie nie będę mogła mieć dzieci. Dla 27 latki zabrzmiało jak wyrok, jednak ponieważ nie zaobserwowałam u siebie żadnych towarzyszących endometriozie objawów postanowiłam skonsultować diagnozę z innymi specjalistami. Bezpośrednio po wizycie byłam u 3 innych ginekologów, którzy definitywnie zaprzeczyli, stwierdzając zarazem, że nie ma żadnych podstaw do podejrzeń i jestem definitywnie zdrowa.
  Pewnie nie pisałabym o tym dziś gdyby nie to, że niedawno zdałam sobie sprawę jak bardzo od tamtego czasu bałam się, że jednak nie będę mogła mieć dzieci. Mimo zapewnien innych specjalistów jeśli ktoś spowoduje, że rodzą się obawy to bardzo trudno później jest je rozwiać. Myślę, że informacja, dziś już wiem, że nieprawdziwa i oznajmianie młodej dziewczynie, że najprawdopodobniej nie zajdzie w ciążę jest bardzo krzywdząca i powinna być poprzedzona dającymi 100% pewność badaniem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

229

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.