Sławomir Wróblewski

Ginekolog, Endokrynolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Sławomir Wróblewski to jeden z 71 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Radom na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Sławomir Wróblewski przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam w 100% :) prowadził całą moją ciążę i rowniez tak sie udalo, ze to Pan doktor przez cc zakończył poród mojego synka. Blizna zszyta elegancko, jestem zadowolona :) . Ciąża prowadzona bez żadnych zarzutów co do jego osoby. Przykladny, profesjonalny, delikatny. Wszystko dokładnie tłumaczył. Przed porodem 6 tyg spędziłam na patologii ciąży i zawsze mogłam do niego zadzwonić przez co obdarzylam go jeszcze większym zaufaniem. Na każdym dyżurze przychodził i pytał czy wszystko ok. Jak najbardziej polecam:)

 • bardzo dobry

  Ja polecam dr. Wróblewskiego. On jako pierwszy po roku leczenia u innych " specjalistów " dał mi nadzieje na dziecko. Po 2 miesiącach leczenia u dr. byłam już w ciazy. Teraz prowadzi moja ciaze wzorowo. To prawda że nie zawsze ma świetny humor ale zawsze jest bardzo profesjonalny i delikatny.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p.doktora. Prowadził mi dwie ciążę i zawsze był bardzo pomocny. Mogłam zawsze zadzwonić w razie problemu. Raz nawet jechał specjalnie dla mnie w nocy do szpitala gdy się źle poczułam. Polecam go każdej znajomej.

 • bardzo słaby

  Ja również miałam "przyjemność" być u tego pana, niestety. Tydzień po zabiegu abrazji wykonanego przez innego lekarza dostałam silnych bóli brzucha, więc zgłosiłam się do szpitala gdzie dyżur miał pan Wróblewski, podczas badania był bardzo nie delikatny, kiedy włożył mi wziernik nie mogłam wytrzymać, ale to był początek następnie wykonał badanie palpacyjne włożył wszystkie paluchy i zaczął nimi mocno ruszać w środku dociskajac drugą ręką brzuch, złapałam go za rękę i zaczęłam wyjmować rękę, a on do mnie proszę mnie nie łapać za rękę muszę panią zbadać po kilkakrotnym zgłaszaniu bólu nie przerwał badania. Nie wykonał usg, wypisał receptę leków i łaskawie odpowiedział na moje pytanie na co te leki. Nie polecam nikomu takiego lekarza, każdy inny tylko nie on.
  Anna


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Usłyszałam że jestem w ciąży....okazało się że mam mięśniaka. Pomylił mięśniaka z ciążą.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Ja mam trójkę dzieci i każdorazowo ciąża była zagrożona jednak,wyszliśmy cało i zdrowo dzięki dr.Wróblewskiemu.Polecam a to że ktoś napisał że jest mało komunikatywny to raczej zależy od pacjentów niż doktora z każdym umie sie dogadać .Zresztą każdy może mieć słabszy dzień :)

 • bardzo dobry

  Usmiechnięty i sympatyczny doktor a przede wszystkim kompetentny. Moja żona leczy się u doktora 9 lat i nie ma żadnych zarzutów do jego pracy. Długo staralismy o dziecko ale bezskutecznie, jednak z pomocą doktora udało znaleźć się rozwiązanie. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami bliźniaków. Serdecznie polecamy:)

 • bardzo dobry

  Ja do lekarza trafiłam po 5 latach starań o dziecko u innych lekarzy, którzy twierdzili,że wszystko jest w porządku, że to wina męża proponowali inseminacje a po kilku nieudanych dr Woźniak stwierdził- IN VITRO!! nie nastawiając się że dr. Wróblewski zdziała cuda, to cud dla mnie się zdarzył. Zaszłam w ciąże z pierwszej inseminacji wykonanej przez dr. Wróblewskiego. Dziś mamy córeczkę, na którą czekaliśmy całe życie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY panie doktorze za tak wspaniały cud.

 • słaby

  Dziewczyny trzy lata temu dr Wróblewski zdiagnozował u mnie endometrium, które z każdą wizytą opisywał, podając dokładne wymiary. Zaproponował natychmiastowe leczenie oznajmiając, że jest ono niezwykle trudne i nie daje gwarancji poprawy, ale w przeciwnym razie nie będę mogła mieć dzieci. Dla 27 latki zabrzmiało jak wyrok, jednak ponieważ nie zaobserwowałam u siebie żadnych towarzyszących endometriozie objawów postanowiłam skonsultować diagnozę z innymi specjalistami. Bezpośrednio po wizycie byłam u 3 innych ginekologów, którzy definitywnie zaprzeczyli, stwierdzając zarazem, że nie ma żadnych podstaw do podejrzeń i jestem definitywnie zdrowa.
  Pewnie nie pisałabym o tym dziś gdyby nie to, że niedawno zdałam sobie sprawę jak bardzo od tamtego czasu bałam się, że jednak nie będę mogła mieć dzieci. Mimo zapewnien innych specjalistów jeśli ktoś spowoduje, że rodzą się obawy to bardzo trudno później jest je rozwiać. Myślę, że informacja, dziś już wiem, że nieprawdziwa i oznajmianie młodej dziewczynie, że najprawdopodobniej nie zajdzie w ciążę jest bardzo krzywdząca i powinna być poprzedzona dającymi 100% pewność badaniem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Kompetencja i rzeczowość, to słowa, które mówią wszystko o doktorze... Poszlam na konsultacje, a zostalam na leczenie... Jestem bardzo ciekawa efektów...