dr n. med.

Sławomir Świderski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo dobry specjalista i cudowny człowiek. Prowadzil moje dwie ciąże fachowo i dokladnie. Bada bardzo delikatnie i dba o komfort pacjentki. Bardzo polecam.

 • G

  Najlepszy ginekolog w Szczecinie! Dzis byłam u Pana Slawka,i jak zwykle nie zawiódł mnie. Prowadził moja ciąże, która pomyślnie i bez komplikacji dobiegła końca. Jego gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, ale sam doktor jest profesjonalny, rzeczowy i dokładny. Bardzo polecam, teraz z mężem staramy sie o dziecko, i bez zastanowienia wybiorę Slawka Swiderskiego!

 • M

  Dra S. Świderskiego oceniam bardzo wysoko. Jestem jego pacjentką od przeszło 6 lat. Prowadził także moją ciążę. Poza bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, które posiada, cenię u niego także empatię i dostępność w sprawach pilnych (telefon, sms, e-mail). Lekarzy wzbudzający zaufanie. Na plus jest także bardzo dobrze wyposażony gabinet.

 • E

  Znakomity lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę,jest mega delikatny,rzeczowy,zleca wszystkie badania. Zawsze odpowiada na maile i telefony. W gabinecie ma najnowszy sprzęt,a badania prenatalne robi w innym pomieszczeniu na jeszcze bardziej zaawansowanym sprzęcie. Na każdej wizycie byłam z partnerem i za każdym razem oglądaliśmy naszego synka. Pracuje też w szpitalu na Pomorzanach i można z Nim się tam umówić na wycieczkę po porodówce. Najlepsza opieka ginekologiczna jaką miałam :) bardzo polecam.

 • Byłam pacjentka dr Świderskiego 7 lat temu i do tej pory uważam, że jest to najlepszy specjalista w tej dziedzinie w Szczecinie. Jest bardzo empatyczny i troskliwy.Jeśli chodzi o sprawy zawodowe - pełny profesjonalizm!!

 • D

  Przykro mi dać taka ocenę. Jednak chyba rutyna i ilość klientek robią swoje. Patrzy na wyniki badań i mówi, że są ok. Niestety czasami się nie udaje...

 • Świetny lekarz a przede wszystkim człowiek. Miły sympatyczny, rzeczowy, pomocny. Na każdym usg widać na jego twarzy radość a gdy pojawia się problem reaguje od razu, nie panikuje, pociesza ale i tłumaczy. Prowadził moją druga ciążę i byłam BARDZO zadowolona a wagę dziecka określił co do grama :))) POLECAM z czystym sumieniem!!

 • Byłam pacjentką dr Świderskiego prywatnie. Być może jest dobrym położnikiem, jednak ja oceniam go w kategorii ginekologa, do którego trafiłam starając się o dziecko. Kiedy po miesięcznym monitorowaniu cyklu okazało się, że nie pękają moje pęcherzyki, lekarz od razu skierował mnie na inseminację do Polic. W szpitalu dowiedziałam się, że mam torbiel,ale nie przeszkadzało to w wykonaniu inseminacji. W Policach mam wrażenie, że nie liczy się nie pacjentka, a refundacja. Teraz z perspektywy czasu i mając porównanie wiem, że leczenie powinno wyglądać inaczej.
  Po dwóch nieudanych inseminacjach, roku bezowocnych starań, zmieniłam lekarza, który wykonał szereg badań, takich jak AMH, co powinno być podstawą przed inseminacją, usunął nadżerkę i skierował na usunięcie torbieli, co okazało się być na tyle skuteczne, że po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę naturalnie.
  Podsumowując- NIE POLECAM osobom, które starają się o dziecko i szukają odpowiedniej pomocy.

 • Pan doktor prowadził obie moje ciąże. Miły, z super podejściem do pacjentki, delikatny w badaniu. Potrafi uspokoić i wyjaśnić każdą sprawę. Wnikliwy w badaniach, gdy pojawia się problem od razu kieruje do szpitala- nie zwleka. Zawsze najważniejsze jest dla niego dobro dziecka. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz pójść do innego ginekologa!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online