Lek.

Sławomir Majcher verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

  Dr. Majcher to znakomity lekarz, pomógł nam w leczeniu męża po poważnym wypadku samochodowym. Zawsze czuło się w gabinecie, że poświęca nam dużo czasu i troski, i z fantastycznym poczuciem humoru. Wspaniały człowiek i znakomity specjalista!

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Marcin Jaszczuk
  Marcin Jaszczuk
  Ortopeda
  Rycerska 4, Rzeszów
  Świetne podejście do pacjenta, bardzo szczegółowa i bogata diagnoza, zdecydowanie polecam doktora Marcina Jaszczuka!… więcej

  Tomasz Urban
  Tomasz Urban
  Ortopeda
  Jabłońskiego 2/4, Rzeszów
  profesjonalne podejscie do sprawy, odpowiada na wszystkei pytania, specjalista godny polecenia, dziekuje więcej

  Paweł Barć
  Paweł Barć
  Ortopeda
  Szopena 1, Rzeszów
  Kompetencje, życzliwość, chęć pomocy. Jeśli stresujesz się planowaną wizytą u ortopedy, postaraj się o wizytę u… więcej

  Aleksander Mytych
  Aleksander Mytych
  Ortopeda
  Lwowska 60, Rzeszów
  Lekarz kompetentny, profesjonalny, szczegolowo przeprowadzil wywiad, zbadal. Jednoczesnie nie zapominajac, ze pacjent… więcej

  Paweł Zahorski
  Paweł Zahorski
  Ortopeda
  Kopisto 1, Rzeszów
  Pan doktor bardzo z zainteresowaniem się mną zajal po czym szczerze doradzil jak kontynuować leczenie .Bardzo dobry… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Praktyka:

  2003-2014 Oddział Ortopedii Dorosłych Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie
  2006 - do chwili obecnej pracuję na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny
  2015 - do chwili obecnej kieruję Oddziałem Ortopedii i Traumatologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu

  Specjalizacja w zakresie:
  - chirurgia i wymiany stawu kolanowego (pełne i połowicze protezy)
  - chirurgia i wymiany stawu biodrowego (cementowane, bezcementowe oraz krótkotrzpieniowe protezy)
  - artroskopowe leczenie urazów sportowych: kolano, biodro, staw skokowy, urazy tkanek miękkich narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych
  - leczenie uszkodzeń ścięgna Achillesa ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych
  - małoinwazyjne, anatomiczne rekonstrukcje więzadeł w niestabilności stawu skokowego
  - leczenie złamań kończyn i skręceń stawów
  - artroskopowe operacje biodra
  - artroskopowe opracowanie ubytku chrzęstnego stawu biodrowego
  - artroskopowa naprawa obrąbka stawowego z użyciem kotwic
  - artroskopowa plastyka konfliktu szyjkowo-panewkowego FAI (w przypadkach dużych zmian operacja mini-open)
  - artroskopowe usunięcie ciał wolnych ze stawów
  - rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego (ACL) i tylnego (PCL) różnymi technikami mocowania przeszczepu (oraz ponowne rekonstrukcje zerwanych przeszczepów)
  - chondrektomia - usuniecie powierzchownych i głębokich zmian chrząstki Mikrozłamania
  - plastyka mozaikowa ubytków chrzęstnych lub z użyciem membran kolagenowych
  - szycie uszkodzeń łąkotek z użyciem szwów i materiałów biowchłanialnych
  - artroskopowe leczenie nawracającego zwichnięcia rzepki (rekonstrukcje MPFL)
  - artroskopowa synowektomia całkowita (całkowite usunięcie błony maziowej)
  - usunięcie cysty dołu podkolanowego tzw. Bakera
  - artroskopowe leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka (met. Agee) oraz metodą klasyczną
  - operacje korekcyjne osi kończyn (korekta paluchów koślawych, osi kończyn np. osteotomie korygujące)
  - usuwanie metalowych implantów

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  Neuron Plus

  Lisińskiego 6, 37-500 Jarosław, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

   Dr. Majcher to znakomity lekarz, pomógł nam w leczeniu męża po poważnym wypadku samochodowym. Zawsze czuło się w gabinecie, że poświęca nam dużo czasu i troski, i z fantastycznym poczuciem humoru. Wspaniały człowiek i znakomity specjalista!

  • S
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: artroskopia

   Doktor Majcher to najlepszy lekarz z jakim mialem kiedykolwiek styczność. Bardzo miły, kulturalny z poczuciem humory. Świetny specjalista z pewną ręką

  • M
   Lokalizacja: Neuron PlusUsługa: rekonstrukcja stawu skokowego

   Doktor Majcher to najlepszy lekarz z jakim mialam kiedykolwiek styczność. Bardzo miły, kulturalny z poczuciem humory. Świetny specjalista z pewną ręką. Po 7 latach męczenia się z zerwanymi więzadłami w stawie skokowych bez wahania dostałam skierowanie na zabieg do doktora. Na wizycie ortopeda odpowiadał na każde pytanie szczegółowo i wyczerpująco. Wszystko dokładnie wyjaśnił jak ma być przeprowadzony zabieg i jaki czas jest potrzebny żeby noga wróciła do normalności. Miesiąc po zabiegu mogę juz normalnie chodzić. Jestem bardzo wdzięczna razem z moimi rodzicami. Marta

  • K
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: operacja biodra

   Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo przyjemny kontakt z lekarzem, miły, sympatyczny. Szczegółowo wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja, a jej rezultaty - świetne. Godny polecenia ortopeda.

  • N
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: Inny

   Właściwie minęło już 5 lat odkąd byłam na ostatniej wizycie u dr. Majchra ale dziś zdecydowałam, że napiszę tą opinię. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za operację palucha koślawego. Wiele lat męczyłam się niepotrzebnie. Doktor Majcher zajął się moim schorzeniem bardzo profesjonalnie i rzeczowo wyjaśnił mi na początek jak będzie wyglądała operacja i inne działania z nia związane. Jest bezpośredni, sympatyczny, nie stwarza bariery lekarz-pacjent a jednocześnie czuje się, że facet zna się na tym co robi. Jest pasjonatem przypadłości związanych z ortopedią. Mojego halluksa zoperował tak, że w chwili obecnej nie mam już nawet śladu po cięciu, stopę mam piękną a jak trzeba to zakładam nawet szpilki. Jeżeli ktoś ma problemy z haluksami to ten lekarz na pewno pomoże - polecam.

  • Świetny lekarz, bardzo miły, z poczuciem humoru ale co najważniejsze bardzo dobry ortopeda. Po dwukrotnym dość poważnym urazie kolana w trakcie jednego zabiegu naprawił krzyżowe , poboczne + łąkotki jak należy. Szczerze polecam!

  • M

   Bardzo dobre podejscie do pacjenta jak i profesjonalista w swoim fachu. Doktor naprawil mi dwa kolana (wiezadla krzyrzowe w obydwu) poinformowal i wytlumaczyl wszystko tak ze bez obaw kladlem sie na stol operacyjny bo wiedzialem ze jestem w dobrych rekach. Duze poczucie humoru jak i dystans do calej nie zbyt milej sytuacji ktora jest operacja. Goraco Polecam tego chirurga.

  • A

   Najlepszy lekarz, u którego byłam. Kulturalny, miły i zawsze w dobrym humorze. Naprawił mi kolano (zerwane więzadło przyśrodkowe poboczne). Oczywiście kolejki są, ale co się dziwić. Szczerze polecam, oby więcej takich ludzi.

  • J

   Artysta, Geniusz, Wirtuoz - Lekarz,, a przede wszystkim Człowiek o wielkim sercu, radosnym uśmiechu i ciepłym podejściu do pacjenta (przepraszam za wielkie litery, ale inaczej nie potrafię okazać szacunku i podziękowania dodoktora Sławomira Majchera i jego pracy).
   Do Pana doktora trafiłam po półrocznym tułaniu się po różnych "specjalistach", "profesorach", "sławach", - z niby wyleczonym połamaniem nogi zezwichnięciem stawu skokowego (nie wdaję się w szczegóły, bo nie o to chodzi). Ponad 4 miesiące leżałam w gipsie, skręcałam się z bólu,zdjęcia rengenowskie (nawet dla kompletnego laika) wyglągdały niefajnie, lecz każdy z tzw. sław ortopedycznych mowił"będzie dobrze", lecz ja nie czułam się na to dobrze. Kedy trafiłam do Kliniki, do Pana Doktora,spotkałam się z niesamowicie sympatycznym, uśmiechniętym, kulturalnym lekarzem,który popierwszym rzucie oka na zdjęcie stwierdził - trzeba operować i ratować stopę, Przed tem jednak, wysłał mnie na tomograw (ciekawe, że innilekarze na to nie wpadli). Zdjęcie tomograficzne wykazało, że złamania się nie pozrastały (bo źle złożone kości nie miały ze sobą styczności), są liczne odpryski, a staw skokowy żyje jak na dyskotece, czylli kompletny nieład. Zdjęcie potwierdziło decyzję o operacji. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o stanie nogi, otym co trzeba zrobić, w jaki sposób będzie zabieg przebiegał itp. - co też zostało uczynione. Po miesiącu zaczęłam chodzić,zaczęłam normalnie funkcjonować. Pan Doktor przez całyczas wykazywał troskliwe zainteresowanie,cierpliwie odpowiadał na moje pytania, Po określonym czasie bez problemu umówił mnie nazabieg usuwania całego metalowego ustrojstwa z nogi i znów zostałam dokładnie poinformowana co, jak i po co. Dodaję, iż mistrzowska ręka Pana Doktora tak zeszyła ranę pooberacyjną, iż po trzech tygodniach miałam jedynie cieniuteńką kreseczkę, Porokuchodzenia z żelastwem - prawie nie było śladu po cięciu. Po kolejnym zabiegu sytuacja się powtórzyła - znów blizna jest mistrzowska.
   Jednym słowem dane mi było spotkać lekarza przez duże L, który przysięgę Hipokratesa wziął sobie do serca, Ponadto swoją niesamowitą kulturą, poczuciem humoru i pogodą ducha wspiera każdego pacjenta.
   Dodaję, że nie jestem młódką,nie mam znajomości, trafiłam do Pana Doktora z przysłowiowej ulicy.
   Dziękuję i polecam,

  • wspanialy lekarz bardzo cierpliwy zartobliwy a zarazem skuteczny wykazuje sie profesjonalizmem lekarz zpowolania

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional