dr n. med.

Sławomir Barszcz

Neurochirurg

65 opinii +dodaj

Specjalista neurochirurg z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa zarówno zachowawczym jak i operacyjnym. Posiada również doświadczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurochirurg z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa zarówno zachowawczym jak i operacyjnym.

  Posiada również doświadczenie zawodowe w leczeniu operacyjnym guzów ośrodkowego układu nerwowego, wad wrodzonych czaszki, mózgu, rdzenia kręgowego oraz wodogłowia u dzieci.

  Obecnie zajmuje się leczeniem operacyjnym wodogłowia i torbieli mózgu u dorosłych w tym operacjami z wykorzystaniem techniki neuroendoskopowej.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Choroby

 • choroby neurologiczne
 • torbiele
 • wodogłowie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo profesjonalny lekarz i przesympatyczny człowiek. Wszystko rzeczowo wytłumaczył i odpowiedział na zadane pytania. Cieszę się że do Pana trafiłyśmy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Barszcz, u którego byłam wczoraj na wizycie, bardzo miły i uprzejmy, ale przede wszystkim rzeczowy. Zobaczył wyniki, zmierzył i polecił lekarza, do którego mam się udać na dalsze leczenie.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Miałem robioną blokadę stawów międzykręgowych L4L5S1. Podejście do pacjenta przed zabiegiem, w czasie i po zabiegu wzorcowe! Marzę by wszyscy lekarze tak postępowali. Dziękuję Panie doktorze

 • G
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Byłam z synem na wizycie kontrolnej u doktora Barszcza - prawie 18 lat po usunięciu guza mózgu. Wracają stare emocje, ale jest też zadziwienie, ze Pan Doktor nic się nie zmienił - jest takim samym wspaniałym lekarzem, kompetentnym do bólu, empatycznym, skromnym, zaangażowanym. Cóż powiedzieć więcej?

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Byłam u dr. Barszcza na konsultacji nietypowych objawów bólowych - potencjalnie związanych z torbielą w kręgosłupie. Jestem pod wielkim wrażeniem jego szczegółowego podejścia do analizowanej sytuacji, umiejętności tłumaczenia i znajomości tematu. Ujmujące zainteresowanie pacjentem - obejrzał też wyniki badań neurologicznych niezwiązanych bezpośrednio z powodem wizyty i doradził w kwestiach innej diagnostyki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  14 września byłem na konsultacji neurochirurgicznej u dr.Barszcza.Uważam,że jest świetnym specjalistą i lekarzem z powołania.
  Rzeczowo i spokojnie wytłumaczył,pokazał wszystko co jest nie tak z moim kręgosłupem.Przedstawił różne rozwiązania moich dolegliwości.
  Oczywiście decyduję się kontynuować leczenie tylko u dr.Barszcza.

 • W

  Najlepszy neurochirurg w Polsce :) Mój syn (ma w chwili obecnej 19 lat) był pod opieką dr. Barszcza w CZD w 1998 r. Dzięki dr Barszcz nikt nigdy nie uwierzyłby, że moje dziecko ma wodogłowie. Syn jest teraz w klasie III Technikum o specjalizacji wojskowej. Panie doktorze JEST PAN WIELKI :)

 • Doktor Barszcz jest zarówno ( i przede wszystkim ) świetnym specjalistą, jak również wspaniałym człowiekiem, którego cechuje wyjątkowo wysoka kultura osobista. Doktor operował w Instytucie Matki i Dziecka mojego 11-miesięcznego synka Dawidka, z powodu Trigonocefalii ( jednej z odmian Kraniostenozy).

 • S

  Dr Barszcz operował mnie 23.02.2016 stabilizacja kręgosłupa L4L5S1. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Jestem dopiero tydzień po operacji ale już czuję się znacznie lepiej, przede wszystkim zniknęły wszystkie dręczą mnie objawy, promieniujący ból do prawej kończyny ( tramal 150 nie pomagał).Z kręgozmykiem borykałam się od 2010 roku,a mam dopiero 32 lata. Wreszcie zaczynam wieżyć że wszystko będzie dobrze. Z całego serca dziękuję dr. Barszczowi oraz personelowi medycznemu oddziału neurochirurgicznego IPIN na Sobieskiego.
  Iwona

 • J

  Dr Sławomir Barszcz, neurochirurg. Warszawa.
  24. 07. 2015 operował mnie dr Sławomir Barszcz. Operacja na kręgosłupie należała do najpoważniejszych. Przez kilka lat nie poruszałem się samodzielnie.
  Miałem poważne obawy i martwiłem się o rezultat operacji a jednocześnie z utęsknieniem na nią czekałem udręczony swoim unieruchomieniem. Już na pierwszej wizycie przekonałem się że dr jest bardzo życzliwym i przyjaznym człowiekiem. Rozwiał moje obawy, fachowo i przystępnie wszystko mi wyjaśnił, podbudował, i po wizycie już byłem pewien, że chcę się leczyć tylko u tego lekarza. Zastosował się do wszystkich moich oczekiwań w związku z operacją. Zarówno przed jak i po zabiegu odczuwałem jego troskę, bardzo podnosiło mnie to na duchu, i mimo wielkiego bólu czułem satysfakcję i radość z przekonania że trafiłem w dobre, fachowe ręce.
  Dzień po operacji postawiono mnie na nogi, a kilka dni później każdego dnia robiłem po kilka kroków więcej. Czuję się dobrze i cieszę się że znalazłem wspaniałego fachowca i dobrego przyjaznego człowieka. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczny. Na wdzięczność zasługuje też cały personel oddziału neurochirurgicznego.
  Jan z Podlasia.