dr n. med.

Silva Kosowska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Pulmonolog

56 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą chorób płuc - pediatrą z wieloletnim doświadczeniem klinicznym nabytym w Instytucie Pediatrii w Krakowie a następnie w Wojewódzkim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetnym fachowcem, wyleczyła naszego syna z zapalenia płuc, jest bardzo miła i serdeczna, szczerze polecam!!!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Po wizycie jesteśmy lekko rozczarowani. Pani doktor przepisała naszemu dziecku kropelki na brzuszek, które dla niemowląt nie są polecane ze względu na silne działanie i możliwe poważne skutki uboczne (debridat). Nasze dziecko nie ma silnych kolek jedynie dużo stęka. Bardzo rzadko z tego powodu popłakuje. O skutkach możliwych ubocznych nie zostaliśmy poinformowani... uważam ze płacąc za wizytę powinniśmy zostać potraktowani poważniej.

 • M
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: Zapalenie górnych dróg oddechowych

  Za każdym razem Pani Doktor przepisuje ten sam antybiotyk, do tego nie prowadzi dokumentacji medycznej, więc nie wie, co przepisywała wczesniej. Na moją sugestie, że córka brała Klacid miesiąc temu, a wcześniej 3 miesiące temu i pół roku temu, odpowiedziała, że skoro pomaga, to tak trzeba.. Moim zdaniem ma zbyt lekka rękę do stosowania antybiotykoterapii. Działa trochę na zasadzie- kaszel trzeba przerwać i nieważne jaka metoda. A ponieważ dzieci w przedszkolu łapią kaszel raz na 2-3 miesiące, Pani Doktor raz na 2-3 miesiące przepisywała nam antybiotyk. My zrezygnowaliśmy z wizyt u Pani Doktor, zmieniliśmy pediatrę i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Specjalista, wnikliwa, analizująca. Jest bardzo miłą osobą, kocha dzieci. Nie spieszy się, dokładnie tłumaczy stan rzeczy stroskanym rodzicom.

 • D
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: infekcja

  Mam pełne zaufanie do Pani Doktor. Od lat leczy dzieci w,naszej rodzinie i wyprowadziła nas z nie jednego kryzysu zdrowotnego. Zawsze pomoże. Przy tym szalenie miła, delikatna, sympatyczna i w pełni profesjonalna. Polecam i bardzo dziękuję

 • A
  Lokalizacja: Pediatra Silva Kosowska

  Moja opinia jest neutralna. Zaczęłam chodzić do Pani Doktor z synkiem jakieś 3 lata temu z powodu nawracających infekcji dróg oddechowych. Za każdym razem dziecku był przepisywany antybiotyk + steryd. Niestety, zamiast wyrastać z "łapania chorób", syn coraz częściej na nie zapadał i coraz częściej dostawał antybiotyk (nota bene za każdym razem praktycznie ten sam, na który zresztą w końcu się chyba uodpornił, bo przestał działać). W pewnym momencie (gdy w przeciągu 4 miesięcy był 3-krotnie leczony antybiotykami) postanowiłam zamknąć to błędne koło i po konsultacjach u wielu specjalistów, okazało się, że syn ma skrzywioną przegrodę nosową i przewlekłe zapalenie zatok. Spływająca wydzielina powodowała kaszel. W momencie gdy zajęliśmy się zatokami, skończyło się łapanie infekcji, kaszel i od tej pory nie było już konieczności podawania antybiotyków. Uważam, ze Pani doktor (choć jest niezwykle miła i uprzejma), ma jednak zbyt lekką rękę do przepisywania antybiotyków i przy częstszych wizytach do niczego dobrego to nie prowadzi.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacje pediatryczne

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pani Doktor dokładnie przebadała synka, zdiagnozowała i zaleciła konkretne leczenie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i dziecko nie czuło sie niekomfortowo. Serdecznie polecamy

 • D
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pierwsze wrażenie super. Podejście do dziecka super. Pani dr bardzo życzliwa i cierpliwa. Nasz synek się nie bał i nie płakał. Polecam w 100%

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: kaszel u niemowlaka

  Pani doktor niejednokrotnie uchroniła nasze dzieci przed szpitalem.Jest naszą ostatnią deską ratunku i zawsze pomocną.Można zarzucać że "zbyt łatwo" przepisuje antybiotyk..W naszym przypadku trafialiśmy do Pani doktor zazwyczaj po nieudanym leczeniu
  zachowawczym, z zaleceniem leczenia szpitalnego lub od lekarzy których jedynym zaangażowaniem w leczenie naszych dzieci było wypisanie skierowania do szpitala bez próby podjęcia jakiegokolwiek innego działania.Zaangażowana,wnikliwie przeprowadza wywiad,epatyczna z dużym doświadczeniem w pracy z szczególnie z maluchami.Szczerze polecamy.

 • I

  Lekarka bardzo profesjonalnie i dokładnie zbadała synka. Zdiagnozowała problem i przypisała leczenie, które przynosi skutki. Syn przestał rzęzić przy oddychaniu oraz oddycha spokojniej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą chorób płuc - pediatrą z wieloletnim doświadczeniem klinicznym nabytym w Instytucie Pediatrii w Krakowie a następnie w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Św. Ludwika w Krakowie gdzie pełniłam funkcję ordynatora oddziału.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Choroby płuc