dr n. med.

Silva Kosowska

Pediatra, Pulmonolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę 107 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą chorób płuc - pediatrą z wieloletnim doświadczeniem klinicznym nabytym w Instytucie Pediatrii w Krakowie a następnie w Wojewódzkim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacje pediatryczne

  Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie względem pani doktor. Była bardzo uprzejma, z łagodnym podejściem do dziecka, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Choć to pierwsza wizyta u pani doktor, zdobyła moje zaufanie i myślę, że zostaniemy u niej na dłużej.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-03-20

  Bardzo dziekuje zapraszam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona, Pani doktor wszystko tlumaczy, powoli, bez pospiechu, zostałty mi przedstawione wszystkie mozlowości itd. Jedyny minus - recepty wypisane na 100%, w tym antybiotyk, który mógl byc ze zniżką!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Spokojnie omówiła z nami wszystkie wyniki badań, przeprowadziła dokładny wywiad i określiła bardzo jasno diagnozę. Wytłumaczyła co się wydarzyło i dlaczego. Nie spiesząca się, bo kolejny pacjent. Poświęciła nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  To była moja pierwsza wizyta.Zależało mi na poradzie pulmonologicznej.Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, które trudno było mi uzyskać od 3,5 roku. Leczenie synka jezzcze trwa.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły lekarz. Zawsze najpierw uważnie wysłucha co się dzieje, później zbada i wtedy decyduje. Nie zaleca leków jeśli to nie jest koniecznie. Można się umówić na wizytę u weekend. Jedyny jest problem, że czasami ciężko się dodzwonić. W summie - szczerze polecam.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-23

  Serdeczne dziekuje zapraszam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiliśmy do Pani doktor kierując się opiniami w internecie i nie zawiedliśmy się. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci ale również do spanikowanych rodziców. Najważniejsze jednak jest to, że wyleczyła synka z zapalenia płuc i oskrzeli. Jest to osoba, która można w 100% polecić.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-23

  Wielkie dziekuje zapraszam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem. Ma miły głos i bardzo fajną atmosferę w gabinecie. Do badania podchodzi w sposób fachowy. Uważnie osłuchuje. Widać, że chce pomóc i pomimo kolejki za drzwiami, spokojnie wszystko wyjaśnia, rozpisując terapię na kartce. Wychodząc od Pani Doktor wiedziałem wszystko. Polecam!

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-20

  Wielkie dzieki za doskonala opinie zapraszam

 • B

  Do Pani Doktor trafiliśmy przypadkiem i był to najlepszy przypadek jaki mógł się zdarzyć. Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci oraz do przerażonych rodziców. Cierpliwie słucha i wszystko dokładnie tłumaczy. Przez 1.5 roku nikt nie mógł pomoc Naszemu dziecku. Każdy lekarz Nas zbywał. Pani doktor Nas wysłuchała , dokładnie zbadala i dobrała odpowiednie leki, które wreszcie zaczęły działać i pomogły dziecku. Pani Doktor interesuje się dzieckiem nawet po wyjściu z gabinetu. Polecam w 100%. Jest to lekarz z powołania z ogromną wiedzą i złotym sercem.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-18

  Najserdeczniejsze podziekowania zapraszam

 • A
  Lokalizacja: Pediatra Silva KosowskaUsługa: zapalenie pluc u dziecka

  Pani Silva is very professional, and also personable. She listens and explain details, only to this doctor I can totally trust.
  She is very kind with kids - and became my daughter’s favorite doctor.
  Pani Silva helped us when my girl had pneumonia and after with bronchitis.
  I highly recommend her to all my friends.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-20

  Bardzo serdeczne dziekuje zapraszam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią doktor , jest bardzo skrupulatna w badaniu i diagnozie, zawsze cierpliwie tłumaczy rodzicowi stan dziecka i przy okazji ma najmilsze usposobienie w stosunku do małego pacjenta.

  dr n. med. Silva Kosowska2018-02-18

  Wielkie dziekuje zapraszam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą chorób płuc - pediatrą z wieloletnim doświadczeniem klinicznym nabytym w Instytucie Pediatrii w Krakowie a następnie w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Św. Ludwika w Krakowie gdzie pełniłam funkcję ordynatora oddziału.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Choroby płuc