Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną Wydział Lekarski Oddział Stomatologii w Warszawie w 2002 roku. Bezpośrednio po stażu wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gd...

Zobacz pełen opis

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia Inny

Potwierdzam wszytsko co napisano. Wraca mi wiara w lekarzy. Poza poczuciem, że trafiłes w ręce profesjonalisty, masz też poczucie, że trafiłeś na człowieka, który ma osobowośc, otwartość i fantastyczne poczucie humoru, słucha, rozmawia, jest obecny. To buduje relację, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, bez których to "drobiazgów" trudno sobie wyobrazić dobre Leczenie. Przy okazji, Pani asystentka też kapitalna, pełna kompatybilność z doktorem. 100 % chemia.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia Inny

Jak w każdym zawodzie są fachowcy dobrzy, przeciętni i partacze. A pan Sebastian jest mistrzem w swoim rzemiośle. Łączy zawód z pasją i powstaje z tego produkt na najwyższym poziomie.
Mnie osobiście odbudował zrujnowany zgryz oraz zadbał o estetykę, jaką nigdy wcześniej nie mogłam się pochwalić. Był to proces złożony, czasochłonny i wymagał dużego nakładu pracy.
Jest specjalistą niezwykle rzetelnym, dokładnym, działa z zegarmistrzowską precyzją. Skomplikowane problemy są dla Niego wyzwaniem. Lubi zawodowe wyzwania.
Korzysta z najnowszych osiągnięć nauki, jest lekarzem poszukującym. Sam nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ale także prowadzi wykłady.
Cechuje Go wysoka kultura osobista, niezwykła cierpliwość i delikatność oraz bliski mi rodzaj poczucia humoru.
Każdemu życzę spotykania na swojej drodze takich ludzi jak pan Sebastian.

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia Inny

U wielu stomatologów, we Francji i w Polsce bywałem lecz od 10 lat u Sebastiana Stępniewskiego się zatrzymałem. Lepszego stomatologa nie znam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu stomatologia estetyczna

Profesjonalny, bardzo dokładny. Pan doktor jest wybitnym specjalistą, ciągle doszkalającym swoje umiejętności. Szczegółowo i dokładnie bada problem, w ten sam sposób omawia z pacjentem w jaki sposób zostanie przeprowadzone leczenie. W nowatorski sposób, przy użyciu najnowszej technologii uratował mój uśmiech. Dziś mogę się uśmiechać bez żadnego wstydu, za co bardzo dziękuję !


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu stomatologia zachowawcza

Fantastyczny lekarz, niesamowity człowiek, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jednym słowem profesjonalista przez duże P. Ok. 10 lat temu do Pana doktora trafiłam z polecenia. Od tamtej pory Pan doktor stał się doktorem całej naszej rodziny. Byłam trudnym przypadkiem, po wielu nieudanych pracach pseudolekarzy z którym Pan doktor poradził sobie bez problemu.
Bardzo polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu protetyczny i leczniczy

Wielokrotnie już byłam na wizytach u pana doktora Sebastiana Stępniewskiego.Miły, profesionalny, konkretny.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia

U Doktora Sebastiana leczę się od kilku lat w różnych gabinetach. Wyprowadził mi na prostą kilka trudnych przypadków. Zawsze podchodzi do pacjenta profesjonalnie, ale też z pełnym zrozumieniem. Tłumaczy, pokazuje możliwości leczenia i ich konsekwencje. Za każdym razem czułem się jakby chodziło o jego własny ząb, a nie mój. Rzadko spotyka się lekarzy tak zaangażowanych w sprawy pacjenta.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia

Bardzo polecam Pana Doktora Sebastiana. Pomimo tego,że mieszkamy daleko z całą rodziną jeżdzimy do Niego,żeby poprawić swój uśmiech,a nasze dzieci, nie wyobrażają sobie wizyty u innego stomatologa. Pan Doktor to nie tylko specjalista z najwyższej półki,ale również cudowny człowiek. Z całego serca polecamy i dziękujemy za wszystko ❤❤❤


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dentologia

Jest absolutnie genialnym stomatologiem. Traktuje pacjenta holistycznie. Dzięki niemu mam hollywoodzki uśmiech i zdrowe zęby. Przemiły, empatyczny, doskonały w tym, co robi. Można mu zaufać w 100% wiedząc, ze trafiło się do profesjonalisty. Polecam każdemu.


Profil zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Od lat cała rodziną chodzimy tylko do Niego. Bardzo dokładny, delikatny, perfekcyjny. Fenomenalny lekarz a zarazem cudowny człowiek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania