Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Karpacka 24 / b4, Bielsko-Biała
TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak Inny

To byla moja pierwsza wizyta u p. Sabiny Jara-Nowak. Lekarz bardzo dokładnie i profesjonalnie przeprowadziła badania, w tym USG, co pozwoliło na dokładne zdiagnozowanie stanu mojego zdrowia. Dodatkowo, rozmowa na temat odżywiania i profilaktyki była bardzo pomocna i dostarczyła mi wielu cennych informacji. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam p. Sabina Jara-Nowak każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie endokrynologii. Dziekuje i do zobaczenie za 10 tygodni na kontroli.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz, dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Bardzo wnikliwa diagnistyka i szybko wdrożone leczenie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i szczerze polecam. Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak Inny

Podejście pani doktor, zainteresowanie- rzeczy bezcenne w dzisiejszych czasach. Zrozumienie z czym człowiek przychodzi, mądre słowo i wsparcie. Pefekcyjnie dobrane leki, dokładna rozpiska jak stosować, co kotrolować, ścisłe zalecenia do następnej wizyty. Plecam :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak Inny

Fachowa pomoc kompetentnej Pani Doktor wspomaga moje poszukiwanie zdrowia. Dziękuję za empatyczne poświęcenie czasu i zrozumienie problemu. Wspaniały, mądry lekarz. Najważniejsze że czuję pozytywne oddziaływanie zaleconych leków. Polecam przekonać się osobiście.

L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak Inny

Ciężko ocenić Panią Doktor jako endokrynologa. Wychodząc po prawie godzinie z Gabinetu byłam biedniejsza o prawie 200zl i zniesmaczona. Niestety ja mam nadprogramowe kg z czego doskonale zdaje sobie sprawę i nie chce być na siłę odchudzana. Przyszłam skuszona opiniami z internetu, gdyż chciałam żeby Pani doktor pomogła mi się uporać z krwawieniami i przygotować pod zajście w ciążę. Oba te problemy zostały zignorowane na rzecz godzinnej rozmowy na temat mojej terapii odchudzającej, o którą wcale nie prosiłam. Będąc na wizycie czułam się jak osoba, której jedynym życiowym zajęciem jest jedzenie. W tej cenie i czasie nie znalazło się jednak miejsce na chociażby usg tarczycy, mimo że aparat w gabinecie jest obecny. Ja na pewno nie wrócę, myślę że na tym świecie jest masa endokrynologow, którzy pomogą mi z problemem, z ktorym rzeczywiście przychodzę. Pozdrawiam.

Sabina Jara-Nowak

Oba problemy są ściśle powiązane. Należy zdiagnozować i leczyć PRZYCZYNĘ a nie tylko objawy. Przykre, że tak nisko ocenia Pani moje zaangażowanie, wiedzę i rzetelność......


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szczerze polecam Panią doktor. Bez wątpienia jest lekarzem z powołania. Nie spotkałam się wcześniej z tak dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do Pani Sabiny trafiłam po długich poszukiwaniach lekarza, który podjąłby się leczenia bardzo rzadkiego przypadku. Pani doktor nie tylko zaproponowała leczenie, ale co najważniejsze przeprowadziła tak szczegółową analizę mojego przypadku, że udało się dotrzeć do rzeczywistej przyczyny moich problemów. Pani Sabina jest bardzo dokładna, szczegółowo tłumaczy kwestie medyczne, jest możliwość kontaktu poza gabinetem, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Zanim trafiłam do Pani doktor, straciłam nadzieję, że uda mi się znaleźć lekarza, który zdecyduje się na wdrożenie leczenia. Pani doktor, jeszcze raz bardzo dziękuję za Pani zaangażowanie, pomoc i wdrożone leczenie.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak Inny

Szanowni Państwo, polecam panią doktor z całego serca. Co prawda za mną dopiero pierwsza wizyta, ale już jestem zadowolona. Pani Sabina przeprowadziła dokładny wywiad, oglądała i zapisywała w kartotece wyniki moich badań hormonów. Po zapoznaniu się z wynikami i ogólnym badaniu zleciła kilka kluczowych dla mnie badań z krwi. Póki co wyraziła hipotezę, co mi może być. Nie dała leków w ciemno. W trakcie wizyty starała się nawiązać kontakt ze mną i dać nadzieję na powrót do zdrowia. Polecam - lekarz endokrynolog z dużą wiedzą!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak

Zacznę od podziękowań, bo uważam, ze od tego powinnam zacząć. Pani doktor jest Pani złotym człowiekiem, lekarzem z powołania. Moja pierwsza wizyta i tak pełna ciepła, profesjonalizmu. Jeśli ktokolwiek z Was miałby wątpliwości do jakiego endokrynologa się zgłosić to tylko i wyłącznie do Pani Sabiny. Polecam z całego swojego serducha, ogromnie!
Pani Sabino, życzę Pani wszystkiego co najlepsze i szczerze już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty ☺️

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak

Bardzo polecam Panią doktor. Od kilku lat lecze się na niedoczynność tarczycy i hashimoto. Od jakiegoś czasu moje zdrowie się pogorszyło a dzięki Pani doktor dochodzę do siebie. Ponadto odkryła problemy z cukrem i insulina. Diabetolog u którego byłam zanim trafiłam do Pani Sabiny totalnie olał temat mimo, że jestem obciążona genetycznie cukrzyca i wyniki wcale nie były prawidłowe. To właśnie Pani Sabina Jara Nowak zleciła kolejne badania i przepisała odpowiednie leki dzięki którym nie czuję się jak zombi po każdym posiłku. W końcu czuje ze żyje

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TRIMED - Endokrynologia Sabina Jara-Nowak konsultacja endokrynologiczna

Bardzo dobra i rzetelna Pani Doktor. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć i podnieść na duchu. Z czystym sumieniem polecam :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne