dr n. med.

Sabina Gronczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku lekarsko-dentystycznego w roku 2001. W latach 2001-2004 prowadziła badania w dziedzinie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: Wypełnienie

  Pani Sabina bardzo sympatyczna i profesjonalna. Wszystko wytłumaczyła a wizyta przebiegła bezboleśnie. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna, dokładnie wszystko tłumaczy. Sam zabieg bezbolesny. Polecam wszystkim bojącym się dentystów.

 • M
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: leczenie

  Profesjonalizm w każdym aspekcie, punktualność, gabinet na najwyższym poziomie. Od samego początku rozpisany plan leczenia wraz z kosztorysem, na pierwszej wizycie zdjęcia szczęki i pierwszy zabieg. Przyjemna atmosfera. A w gabinecie telewizor na suficie i muzyka, człowiek się tam nie męczy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: leczenie kanałowe

  Polecam świetną Panią Doktor. Wszystko objaśnia dokładnie, rozpisuje plan leczenia. Wywiad przeprowadzony dokładnie, zdjęcie też od razu zrobione. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: przegląd

  W gabinecie panowała bardzo miła atmosfera, wszytko to dzięki bardzo fajnej obsłudze oraz Pani Doktor. Wszytko to o co zapytałam, zostało dokładnie wyjaśnione. Propozycje ze strony Pani Doktor nie były "naciąganiem na wszytko co się da byle by zarobić" a na prawdę fajnymi radami bez napierania. Sprzęt odpowiedni, gabinet dobrze wyposażony. Jedynym minusikiem mogą być ceny, jednakże w innych gabinetach bywało gorzej :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: przegląd uzębienia

  Była to moja pierwsza wizyta w bardzo miłej atmosferze.Pani doktor
  bardzo profesjonalnie oceniła stan uzębienia i zakres leczenia,
  tłumacząc mi wszystko bardzo dokładnie.Została już ustalona następna
  wizyta w celu rozpoczęcia leczenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  Bardzo miła atmosfera. Zabieg przebiegł deliaktnie i bezboleśnie, co mnie zaskoczyło, gdyż zazwyczaj podczas zabiegu u innych stomatologów odczuwałam dyskomfort. Bardzo polecam. Od samego wejścia super atmosfera!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, gabinet jest świetnie wyposażony, Pani Doktor zna się na swoim fachu. Poszłam z bólem zęba,zrobiono mi przegląd i zdjęcia jamy ustnej,wszystko przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie. Gorąco polecam wizytę w tym gabinecie

 • Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: diagnostyka oraz wypelnienie

  Dzisiaj byla moja pierwsza wizyta w tej klinice. Zabieg byl wykonany bardzo profesjonalnie i z duza starannoscia. Calkowicie bezbolesnie. Wygodny fotel oraz telewizor na suficie sprawily ze wizyta byla wrecz przyjemna. Pani Sabina jest prawdziwa profesjonalistka.

 • A
  Lokalizacja: Pomorska Dental ClinicUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Polecam, Pani stomatolog jest bardzo dokładna , Wszytsko tłumaczy , przedstawia plan leczenia. Miła atmosfera w gabinecie , profesjonalna obsługa i sprzęt.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku lekarsko-dentystycznego w roku 2001. W latach 2001-2004 prowadziła badania w dziedzinie protetyki i nowotworów na Uniwersytecie w Kolonii (Niemcy) uzyskując w 2004 roku tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe w Dublinie z zakresu protez stałych, a w 2012 studia z zakresu implantologii zwieńczone certyfikatem ITI International Team of Implantology w Londynie. W roku 2015 na Uniwersytecie w Chester w Wielkiej Brytanii uzyskała tytuł dyplomowanego endodonty.

  Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała w renomowanych ośrodkach za granicą. W latach 2001-2004 na Uniwersytecie w Kolonii i w prywatnej klinice w Wuppertal w Niemczech oraz w latach 2005-2016 w klinikach w Galway i w Limerick w Irlandii. Płynnie mówi w języku angielskim i niemieckim. Z Pomorska Dental Clinic we Wrocławiu jest związana od 2017 roku.

  Dr Sabina Gronczyńska zdobyte doświadczenie wykorzystuje do tworzenia indywidualnych planów leczenia stomatologicznego, które dokładnie omawia z Pacjentem.

  Jest aktywnie związana z kształceniem podyplomowym w obszarach protetyki, endodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwesytet Jagielloński w Krakowie
 • Uniwersytet w Kolonii, Niemcy (doktorat)
 • Uniwersytet w Chester, Wielka Brytania (endodoncja)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

więcej

Zdjęcia