Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
56 642..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
56 642..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


56 642..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2002r, a następnie staż podyplomowy w latach 2002-2003 w USK im.N.Barlickiego w Łodzi. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatie, zwyrodnienia i niestabilność kręgosłupa
 • Choroby naczyniowe OUN
 • Niedowlad spastyczny kończyn (pompy baklofenowe)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2002r)

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski, Rosyjski, Litewski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja neurochirurgiczna


Julianowska 54B, Łódź

200 zł

Pro Salus Lekarze Kliniczni


Konsultacja neurochirurgiczna (kolejna wizyta)


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica


Konsultacja neurochirurgiczna (pierwsza wizyta)


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica

Pozostałe usługi

Kwalifikacja do operacji


Julianowska 54B, Łódź

200 zł

Pro Salus Lekarze Kliniczni

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

I had an appointment with Dr. but he advised me I should go to a neurologist (because he was a surgeon and I didn`t choose the right Dr.). But after the advice, he did simple routine examination and again gave me advice for going to a neurologist. No prescription or any special medical recommendation. I paid 200 zl for only he informs me I should go to a neurologist.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Rzadko się zdarza lekarz, który tak dobrze daje odczuć, że Cię faktycznie słucha. Do tego pozostawia dość miejsca na zadawanie pytań i udziela odpowiedzi nie traktując pacjenta protekcjonalnie albo jak idiotę. Wizyta trwała znacznie dłużej niż standardowe 10 minut (co jest skandaliczne skoro płaci się 150-200zł). Wyszliśmy spokojniejsi, mając pomysł co robić dalej, na co zwrócić uwagę, jakie badania mogłyby się jeszcze przydać. Polecamy bez chwili wątpliwości.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica konsultacja neurochirurgiczna (kolejna wizyta)

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pan doktor szczegulowo omówił mój problem zdrowotny, odpowiedział na wszystkie moje pytania i pokierowal dalej co dalej robić. Bardzo mily czlowiek.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów Inny

Bardzo dziekuję Panu Doktorowi za opiekę przed, w trakcie jak i po operacji. Z całym sercem polecam jako specjalistę i człowieka o dużym sercu. Życzę wszystkiego dobrego.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Szczerze polecam Pana Doktora.Fachowiec w każdym calu .Poswieca Pacjentowi wystaczającą ilość czasu ,wytłumacz w sposób zrozumiały formy-metody leczenia .Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Badanie i wywiad przeprowadzony w sposób profesjonalny. Diagnoza postawiona przez lekarza była czytelna i zrozumiała.


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Pełen profesjonalizm, doktor bardzo jasno i szczegółowo wszystko wyjaśnia, nie spieszy się i nie naciąga na dodatkowe koszty. Lekarz z powołania z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić dr. Ruslana.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Bardzo fachową, przyjazna konsultacja z wyjaśnieniem wszystkich problemów zdrowotnych, ich przyczyn i możliwości leczenia, polecam Pana doktora


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica konsultacja neurochirurgiczna (pierwsza wizyta)

Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze. Pan Dr wyjaśnił na czym polega mój problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, objaśnił pokazując dostarczone mu wyniki rezonansu magnetycznego na czym będzie polegała operacja. Niestety na operację muszę czekać ok. 1 roku, ale to już nie leży w kompetencji p. Doktora.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pro Salus Lekarze Kliniczni konsultacja neurochirurgiczna

Zdecydowanie nie polecam, lekarz był wobec mnie obojętny, stwarza wrażenie zmęczonego, wizyta trwała około 10 minut i kosztowała 200 zł, przyszłam z rwą kulszową i opadająca stopą, dowiedziałam się, że nerw najprawdopodobniej obumarł, są 72 godziny na operacje od wystąpienia objawu opadającej stopy, za pozno na to, dostalam skierowanie na operacje i informacje, ze za kilka miesiecy nalezy sie spodziewac telefonu. Operacja powinna usunac bol, ale na poprawe stopy sa niewielkie szanse. Nie dostalam leków ani przeciwbolwych, ani jakichkolwiek innych, z bolu nie moglam spac. Dodam, co najwazniejsze, dzis stope mam juz sprawna -nerw okazal sie tylko bardzo ucisniety. Jestem rozczarowana wizytą, jej rezultatem i oburzona podejściem do mnie przy probie składania reklamacji.

dr n. med. Ruslan Jekimov

Szanowna Pani Maja, jest mi przykro że nie spełniłem Pani oczekiwań. I bardzo się cieszę, że już następnego dnia po wizycie u mnie była Pani zdrowa i nic Pani nie dolega. W medycynie tak już bywa, że nigdy nie można być pewnym na 100%. Natomiast uważam, że nie jest Pani uczciwa w wystawieniu tej opinii. Dlaczego nie podpisała się Pani pod tą opinią? Czyżby wstydzi się Pani jej? Spędziła Pani u mnie w gabinecie ok 40 min. Niemożliwe jest: zebrać wywiad, obejrzeć badanie obrazowe, zbadać pacjenta, przekazać moją opinię i odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz wypisać skierowanie do szpitala w ciągu 10 min, zgodzi się Pani? Poza tym wizytę zakończyła Pani, nigdy nie wypraszam pacjentów pierwszy. Również nikt nie wyszedł nigdy ode mnie bez recepty na leki przeciwbólowe, jeżeli tylko o takie leki poprosił. No i ostatnie, również kłamie Pani mówiąc o próbie składania reklamacji u mnie. Ja Panią więcej nie widziałem, nie próbowała Pani ze mną osobiście skontaktować się po wizycie, więc jak Pani może być oburzona czymś czego nie było? Życzę zdrowia i spokoju ducha.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem 6 lat po wypadku, podczas którego doznałem uszkodzenia kręgosłupa w odcinku L1. Od tego czasu jestem na wózku inwalidzkim. Praktycznie od samego początku bolą mnie nogi a w tej chwili ból jest nie do zniesienia. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Byłem w poradniach leczenia bólu niestety bez efektu. Nie mogę ani siedzieć na wózku ani leżeć. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.

  Witam,odpowiedź na pytanie jest skomplikowana. Czy jest obecny niedowład spastyczny kończyn dolnych czy wiotki?W przypadku niedowładu spastycznego kończyn dolnych do rozważenia jest zastosowanie baclofenu,a w późniejszym czasie ew.założenie pompy baklofenowej w celu zmniejszenia spastyczności kończyn dolnych i tym samym zmniejszenie dolegliwości bólowych. Jeżeli natomiast jest obecny niedowład wiotki kończyn dolnych do rozważenia jest założenie stymulatora przeciwbólowego. Proszę się udać się z wynikami badań na konsultację do neurochirurga. Pozdrawiam

  dr n. med. Ruslan Jekimov

 • Witam,
  mam niezbyt przyjemne pytanie, ale chciałbym poznać prawdę od lekarza specjalisty. Najpierw muszę pokrótce przedstawić sytuację - mój brat (lat 38) na początku października 2017 r. został znaleziony martwy. Jego ciało zostało wyłowione z wody (ze stawu), w którym przebywało najwyraźniej ok. 4 dni. Trwają ustalenia Prokuratury, po wyłowieniu zwłok brata 4 dni później wykonano sekcję zwłok, która jako przyczynę zgonu wskazała utonięcie i wprawdzie wykluczyła, ażeby bezpośrednio przed śmiercią ktoś stosował przemoc wobec brata, ale dość niejasne są dla mnie fragmenty dot. mózgu - cytuję: "w zatoce strzałkowej opony twardej średnia ilość płynnej krwi", "opona miękka cienka, gładka, mocno obrzęknięta". Dalej jest napisane, że zostały stwierdzone zmiany chorobowe w postaci (cytat): "mocno nasilonego obrzęku mózgu".

  Bardzo proszę o fachową odpowiedź, czy:
  1. ta płynna krew w zatoce strzałkowej opony twardej może świadczyć o jakimś urazie/ uderzeniu w głowę? Czy to jest normalne po śmierci bez względu na przyczynę? Z czego ta płynna krew się wzięła i czy miała prawo tam być? (przepraszam za niefachowe pytania, ale nie wiem, o czym to świadczy).
  2. ten mocno nasilony obrzęk mózgu był powodem utonięcia i przebywania pod wodą jakieś ok. 4 dni? Czy do tego obrzęku mogło dojść po urazie głowy jeszcze kilka godzin przed śmiercią? (chociaż lekarz wykonujący sekcję nie znalazł żadnej rany na głowie). Czy po śmierci zawsze dochodzi do obrzęku mózgu - zwłaszcza po utonięciu / uduszeniu (chodzi mi o brak tlenu)?
  Bardzo proszę o jakąś odpowiedź, czy to są normalne objawy pośmiertne, czy jednak wskazują na możliwość użycia przemocy np. kilka godzin przed śmiercią (sekcja uwzględnia tylko okres tuż przed).
  Proszę o wyrozumiałość w rozwianiu moich obaw i podejrzeń. Z góry serdecznie dziękuję.

  Witam, odpowiedzi na Pana pytanie najlepiej udzieli lekarz specjalista patomorfologii lub medycyny sądowej. Podczas niedotlenienia jednym z objawów jest obrzęk mózgowia. Pozdrawiam.

  dr n. med. Ruslan Jekimov

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2002r, a następnie staż podyplomowy w latach 2002-2003 w USK im.N.Barlickiego w Łodzi. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatie, zwyrodnienia i niestabilność kręgosłupa
 • Choroby naczyniowe OUN
 • Niedowlad spastyczny kończyn (pompy baklofenowe)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2002r)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Staże

 • Polska Szkola Neurochirurgii, Europejska Szkoła Neurochirurgii

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski, Rosyjski, Litewski

Powiązane wyszukiwania