Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ośrodek zdrowia "Promotion" Inny

Pan doktor jako pierwszy poważnie zainteresował się zmianą w buzi naszej córeczki Magdy; wcześniej inni lekarze to ignorowali. Obejrzał i zapisał lek, po którym nastąpiła duża poprawa. Odbyliśmy w sumie 4 wizyty podczas 2-tygodniowego pobytu w Łebie. Podejście do dziecka wzorowe. Duża fachowość i zaangażowanie. Na koniec p. doktor wypisał skierowanie na badania i poprosił żeby choć SMS-owo mu przesłać wyniki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ośrodek zdrowia "Promotion" Inny

Przede wszytskim wspanialy czlowiek ale taz kompetentny, rzeczowy lekarz z duza wiedza i empatia. Przyjal dzieci z dusznosciami w ciagu 30 min , obserwowal , przepisal leki , monitorowal. Juz po wizycie dzieci poczuly sie lepiej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ośrodek zdrowia "Promotion" Inny

Podczas wyjazdu na wakacje z niespełna rocznym dzieckiem mieliśmy okazje korzystać z pomocy dr Rudolfa. Dziecko miało w nocy duszności, zadzwoniliśmy z samego rana, przyjął nas dosłownie za 15 min, pomimo panującej pandemii i braku wcześniej umówionej wizyty. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale powiedział, że możemy spróbować sami uspokoić oddech dziecka i mamy na to kilka godzin, jeżeli się nie uda albo się pogorszy mamy jechać do szpitala. Co w trakcie pandemii nas przeraziło- dzięki Panu Doktorowi udało się tego uniknąć! Umówił nas na wizytę kontrolną aby ocenić czy się poprawiło po południu. Dostaliśmy leki które zdziałały cuda i bardzo szybko nastąpiła poprawa. Na kontroli lekarz powiedział, że kryzys zażegnany. Mieliśmy kolejną kontrole za 3 dni i na bieżąco był pod telefonem i cierpliwie odpowiadał na nasze wszelkie pytania. Dodatkowo za pierwszą wizytę nie chciał pieniędzy, dopiero na kontroli i to też sami się upomnieliśmy. Podziwiam zaangażowanie, takich lekarzy to ze świecą szukać! Prawdziwy lekarz z powołania! Panie Doktorze bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice małego Rysia :)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ośrodek zdrowia "Promotion" choroba dziecka na wyjezdzie

Lekarz z dużym doświadczeniem i b dużą wiedzą. Jestem b wdzięczna za wszystkie wskazówki, co do leczenia 2 latka na wyjezdzie.P. Doktorze dzięki. To Pan sprawił, że Dziecko w miarę łagodnie zniosło poważną infekcję gardła. Leki trafione w 100% i wskazówki Pana co do postępowania, nieocenione. Polecam jeśli pojawi się problem, pozdrawiam od małego Antosia z Łodzi.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ośrodek zdrowia "Promotion"

Pan Doktor bardzo wnikliwie zajął się naszym dzieckiem ukąszonym na wakacjach przez kleszcza. Pomimo soboty przyjął nas w gabinecie, a nawet zalecił kolejną wizytę kontrolną, która odbyła się w niedzielę i była bezpłatna. Lekarz ma dobry kontakt z dzieckiem jak również z opiekunami, którzy dostali bardzo dokładne instrukcje co do opieki i dalszego postępowania z dzieckiem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie