Ośrodek Zdrowia Promotion Aleksandra i Rudolf Greczko

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Zdrowia Promotion Aleksandra i Rudolf Greczko

Powstańców Warszawy 32

84-360 , Łeba , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Stanisław Greczko Inny

  Pan doktor jako pierwszy poważnie zainteresował się zmianą w buzi naszej córeczki Magdy; wcześniej inni lekarze to ignorowali. Obejrzał i zapisał lek, po którym nastąpiła duża poprawa. Odbyliśmy w sumie 4 wizyty podczas 2-tygodniowego pobytu w Łebie. Podejście do dziecka wzorowe. Duża fachowość i zaangażowanie. Na koniec p. doktor wypisał skierowanie na badania i poprosił żeby choć SMS-owo mu przesłać wyniki.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Stanisław Greczko Inny

  Przede wszytskim wspanialy czlowiek ale taz kompetentny, rzeczowy lekarz z duza wiedza i empatia. Przyjal dzieci z dusznosciami w ciagu 30 min , obserwowal , przepisal leki , monitorowal. Juz po wizycie dzieci poczuly sie lepiej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Stanisław Greczko Inny

  Podczas wyjazdu na wakacje z niespełna rocznym dzieckiem mieliśmy okazje korzystać z pomocy dr Rudolfa. Dziecko miało w nocy duszności, zadzwoniliśmy z samego rana, przyjął nas dosłownie za 15 min, pomimo panującej pandemii i braku wcześniej umówionej wizyty. Dostaliśmy skierowanie do szpitala ale powiedział, że możemy spróbować sami uspokoić oddech dziecka i mamy na to kilka godzin, jeżeli się nie uda albo się pogorszy mamy jechać do szpitala. Co w trakcie pandemii nas przeraziło- dzięki Panu Doktorowi udało się tego uniknąć! Umówił nas na wizytę kontrolną aby ocenić czy się poprawiło po południu. Dostaliśmy leki które zdziałały cuda i bardzo szybko nastąpiła poprawa. Na kontroli lekarz powiedział, że kryzys zażegnany. Mieliśmy kolejną kontrole za 3 dni i na bieżąco był pod telefonem i cierpliwie odpowiadał na nasze wszelkie pytania. Dodatkowo za pierwszą wizytę nie chciał pieniędzy, dopiero na kontroli i to też sami się upomnieliśmy. Podziwiam zaangażowanie, takich lekarzy to ze świecą szukać! Prawdziwy lekarz z powołania! Panie Doktorze bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice małego Rysia :)


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Stanisław Greczko choroba dziecka na wyjezdzie

  Lekarz z dużym doświadczeniem i b dużą wiedzą. Jestem b wdzięczna za wszystkie wskazówki, co do leczenia 2 latka na wyjezdzie.P. Doktorze dzięki. To Pan sprawił, że Dziecko w miarę łagodnie zniosło poważną infekcję gardła. Leki trafione w 100% i wskazówki Pana co do postępowania, nieocenione. Polecam jeśli pojawi się problem, pozdrawiam od małego Antosia z Łodzi.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Stanisław Greczko

  Pan Doktor bardzo wnikliwie zajął się naszym dzieckiem ukąszonym na wakacjach przez kleszcza. Pomimo soboty przyjął nas w gabinecie, a nawet zalecił kolejną wizytę kontrolną, która odbyła się w niedzielę i była bezpłatna. Lekarz ma dobry kontakt z dzieckiem jak również z opiekunami, którzy dostali bardzo dokładne instrukcje co do opieki i dalszego postępowania z dzieckiem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz