dr n. med.

Romuald Juchnowicz-Bierbasz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych. Zajmuję się diagnost... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych.

  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności, diagnostyką prenatalną i diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oraz chorób genetycznych płodu. Diagnozuję i leczę polipy, mięśniaki, endometriozę, torbiele jajników, nadżerki szyjki macicy, nietrzymanie moczu.

  Mój gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, m. in. aparat USG 4D marki Voluson, kolposkop marki Olympus, wideokolposkopy firmy Medi.com, aparat KTG Edan F9 Expres, histeroskop, aparat do krioagulacji ginekologicznej.

  Współpracuję i konsultuję wybrane przypadki z ekspertami ginekologii i położnictwa.

Ocena pacjentów:

74 opinie

 • WK

  Świetny lekarz, od razu po wejściu do gabinetu czuć bardzo profesjonalną atmosferę :) Doktor ma ogromną wiedzę i można ze stuprocentowym zaufaniem powierzyć mu swój problem. Polecam wszystkim, zwłaszcza parom zmagającym się z bezpłodnością.

 • GA

  Świetne podejście do problemu kobiecego zdrowia. Bardzo wnikliwy, z cierpliwością potrafi słuchać, słuchać,słuchać i przedyskutować wszystkie problemy pacjentki. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, który wzbudza zaufanie. Nie traktuje pacjentki przedmiotowo. Cierpliwy, profesjonalny i miły. Polecam!

 • ES

  Bardzo profesjonalny lekarz, kompetentny, miły i delikatny. Gabinet wyposażony w bardzo nowoczesny sprzęt. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz. Pierwszy ginekolog na mojej drodze, który dociekliwie szukał i znalazł przyczynę moich dolegliwości. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest sympatyczny, troskliwy. Przychodnia również pozytywnie nastraja przed wizytą, dzięki muzyce w gabinecie i na korytarzu można się odstresować. Polecam wszystkim Paniom, które nadal szukają "ginekologa idealnego".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mogę polecić wizytę u tego specjalisty.
  Bardzo dokładnie i szczegółowo doktor wszystko mi wytłumaczył, wizyta odbyła się w skupieniu i bez pośpiechu. Dziękuję.

 • LL

  Bardzo dobry lekarz prowadzi moją drugą ciąże i nie mam zastrzeżeń , bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam wizytę u doktora Juchnowicza :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do tego lekarza od 5 lat. Mam pełne zaufanie. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Opiekuńczy i troskliwy. Spokojnie wszystko wytłumaczy a kiedy trzeba porządnie postawi n nogi swoim inteligentym monologiem :) Bardzo POLECAM!

 • JM

  Świetny specjalista, jego podejście do prowadzenia mojej ciąży pozwoliło mi i mężowi odetchnąć ze spokojem. Lubi dmuchać na zimne i zleca masę badań. Poza tym przesympatyczny. Polecam z czystym sumieniem.

 • Niezwykle troskliwy lekarz. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie bagatelizuje żadnych objawów, czego dowodem jest choćby fakt, że to on wykrył u mnie uszkodzenie wątroby po "leczeniu" w szpitalu.
  Ujął mnie niesamowicie tekstem, że woli być obudzony w nocy fałszywym alarmem pacjentki, niż przeoczyć, że dzieje się coś złego. Gabinet wyposażony we wszystkie możliwe znane mi (i nie znane) urządzenia potrzebne ginekologowi do właściwej diagnostyki :) A jak ktoś narzeka na ceny wizyt - no cóż - ja się nie dziwię. Ten kosmicznie nowoczesny sprzęt musi swoje kosztować, a i za taką fachowość lekarza warto płacić.
  Pozdrawiam pana doktora :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online