lek.

Roman Żuralski

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Doktor Żuralski to Najlepszy specjalista z jakim miałam doczynienie. Zawsze stawia trafna diagnozę jak, nie naciaga na drogie lekarstwa i jest poprostu ludzki. Jest lekarzem pediatra ale i ja osoba dorosła nie wyobrazam sobie ze kto inny by mnie miał leczyć.

 • polecam dr,Zuralskiego świetny lekarz lepszego w naszym regionie nie ma,zawsze postawił u mnie i u moich dzieci prawidłową diagnoze ,poprostu nie da się opisać dr Zuralskiego zawsze ma czas dla pacjenta odpowie na każde pytanie dla mnie świetny i polecam z zamkniętymi oczami niech przyjmuje i leczy nas jak najdłużej,,,,,

 • Sama nie wiem co myśleć o dr.Żuralskim. Od kilkunastu lat leczy moje bardzo chore dziecko i nigdy nie miałam do Niego większych zastrzeżeń ale ostatnio powiedział mi że nie można ratować mu życia za wszelką cenę bo on się męczy i cierpi. Bardzo mnie to zabolało. Nie pomyślał Pan doktor że ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego jedynego dziecka,któremu poświęciłam z własnej woli i miłości do ńiego pół życia.

 • PRAWDZIWY lekarz z powołania. Wspaniały fachowiec, ciepły i szanujący pacjenta. Jedyny lekarz, z którego opinią się liczę. Potrafi prawidłowo zdiagnozować i leczyć. Pomimo kolejek, w nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Wszystko wytłumaczy, nie popędza i co najważniejsze podchodzi do pacjenta jak człowiek do człowieka. Gdy inni faszerowali by antybiotykami on zawsze próbuje alternatywy, by w jak najbardziej naturalny sposób pozbyć się choroby jeśli jest to możliwe. Serdeczny, z ogromną wiedzą i sercem dla pacjenta. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy.

 • Nie mogę napisać nic innego jak większość oceniających.Pan doktor R.Żuralski to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie.Nigdy nie zdarzyło się ,że nie miał dla nas czasu.Jest to człowiek na prawdę wielkiego serca i lekarz z prawdziwego powołania.

 • Wspaniały doktor. Leczymy się u doktora całą rodziną. Wspaniał człowiek, bardzo miły i sympatyczny a poza tym ogromny intelekt medyczny. Zna odpowiedź na każdą chorobę. Poważne choroby w rękach doktora Żuralskiego stają się błahe, a w kilka dni dziecko staje na nogi i po chorobie nie ma śladu. Doktor potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić na czym polega choroba i jak dzień po dniu będzie wyglądała podczas leczenia. Dzięki temu swoim fachowym psychologicznym podejściem potrafi uspokoić rodzica i dziecko. Ogromnie kocha dzieci, ogromnie kocha leczyć dzieci. Oby świat mógł mieć więcej takich lekarzy jak doktor Żuralski, którzy potrafią wyciągnąc dziecko z wydawałoby się czasami skomplikowanej choroby. Każda diagnoza doktora jest postawiona automatycznie i pewna w stu procentach. Doktor jeszcze nigdy lecząc moje dzieci sie nie pomylił, tak jak powiedział, tak było. Szczerze polecam i pozdrawiam.

 • Zdecydowanie polecam dr Żuralskiego, zna się na swojej robocie, wie jak trafnie dobrać leki nawet w najbardziej złożonym przypadku. Poza tym dobry i sympatyczny człowiek. Jeszcze Nigdy się na nim nie zawiodłam!!! dodam że leczy nas ok. 15 lat. :)) Doskonały lekarz dla dzieciaczków i dorosłych!!!!!!!!!!!

 • Leczymy się u dr Żuralskiego całą rodziną.To wspaniały lekarz rodzinny ,przez 15 lat nigdy nie zawiódł naszego zaufania.Wszystkim życzę takiego lekarza.Życzymy mu dużo zdrowia i wytrwałości.

 • Swietny fachowiec .Leczy cialo i dusze .Zawsze ma czas dla pacjentow.Kazdego poszanuje i tego starszego ,i tego malutkiego ,czy ze wsi , czy z miasta.Wybitny umysl,wiedza i doswiadczenie.Szczerze polecam.Dzieki PANU DR.ZURALSKIEMU moje dzieci nigdy nie dostaly zadnych zastrzykow (oprocz szczepionek)

 • Szczerze polecam tego doktora. Jest to bardzo sympatyczny, człowiek i fachowiec. Lekarz z powołania i darem umiejętności diagnozowania chorób, a nie doświadczania się na małych pacjentach. Potrafi wyleczyć dziecko szybko i bez powikłań. Wyróżnia się wśród wielu iławskich lekarzy tym że zna się na lekach i nie w każdym przypadku stosuje antybiotyki. Niektórzy iławcy lekarze potrafią podać dziecku taką pulę antybiotyku i w tak krótkich odstępach czasowych że organizm tych dzieci poprostu szaleje. NIe jest to oczywiście lekarz który nie podaje antybiotyku. Nie wiem dlaczego tak idiotyczny stereotyp ustalił się w Iławie i ludzie myślą że lekarz Żuralski to jakiś homeopata czy zielarz. On wie co ma podać w różnych przypadkach chorobowych a nie daje antybiotyku jako placebo na wszystko. Kiedy jest potrzebny antybiotyk jak najbardziej będzie on podany i o to się nie bójcie.Dziękuje Bogu za to że moje dziecko z rąk tych niefachowych iłąwskich lekarzy trafiło własnie do doktora Żuralskiego. Był to ostatni moment gdzie dziecko było na skraju wywołania astmy przez dawkowanie ciągle i ciągle antybiotyków w dawkach końskich. Dzieci to nie są króliki doświadczalne jak myślę że wydaje się wielu lekarzom w Iławie. Jestem bardzo szczęśliwa że spotkałam na drodze takiego lekarza. Jeśli macie problemy z dziećmi, dziecko choruje często warto zgłosić się do doktora Żuralskiego. Nie znam przypadku, w którym by nie pomógł. Naprawdę bardzo bardzo szczerze polecam.