lek.

Roman Żuralski

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Ośrodek Zdrowia Rodzina

  Wiejska 2 A
  14-200 Iława, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Doktor Żuralski to Najlepszy specjalista z jakim miałam doczynienie. Zawsze stawia trafna diagnozę jak, nie naciaga na drogie lekarstwa i jest poprostu ludzki. Jest lekarzem pediatra ale i ja osoba dorosła nie wyobrazam sobie ze kto inny by mnie miał leczyć.

 • polecam dr,Zuralskiego świetny lekarz lepszego w naszym regionie nie ma,zawsze postawił u mnie i u moich dzieci prawidłową diagnoze ,poprostu nie da się opisać dr Zuralskiego zawsze ma czas dla pacjenta odpowie na każde pytanie dla mnie świetny i polecam z zamkniętymi oczami niech przyjmuje i leczy nas jak najdłużej,,,,,

 • Sama nie wiem co myśleć o dr.Żuralskim. Od kilkunastu lat leczy moje bardzo chore dziecko i nigdy nie miałam do Niego większych zastrzeżeń ale ostatnio powiedział mi że nie można ratować mu życia za wszelką cenę bo on się męczy i cierpi. Bardzo mnie to zabolało. Nie pomyślał Pan doktor że ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego jedynego dziecka,któremu poświęciłam z własnej woli i miłości do ńiego pół życia.

 • PRAWDZIWY lekarz z powołania. Wspaniały fachowiec, ciepły i szanujący pacjenta. Jedyny lekarz, z którego opinią się liczę. Potrafi prawidłowo zdiagnozować i leczyć. Pomimo kolejek, w nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Wszystko wytłumaczy, nie popędza i co najważniejsze podchodzi do pacjenta jak człowiek do człowieka. Gdy inni faszerowali by antybiotykami on zawsze próbuje alternatywy, by w jak najbardziej naturalny sposób pozbyć się choroby jeśli jest to możliwe. Serdeczny, z ogromną wiedzą i sercem dla pacjenta. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy.

 • Bardzo dobry lekarz,polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Nie mogę napisać nic innego jak większość oceniających.Pan doktor R.Żuralski to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie.Nigdy nie zdarzyło się ,że nie miał dla nas czasu.Jest to człowiek na prawdę wielkiego serca i lekarz z prawdziwego powołania.

 • Bardzo dobry lekarz!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Wspaniały doktor. Leczymy się u doktora całą rodziną. Wspaniał człowiek, bardzo miły i sympatyczny a poza tym ogromny intelekt medyczny. Zna odpowiedź na każdą chorobę. Poważne choroby w rękach doktora Żuralskiego stają się błahe, a w kilka dni dziecko staje na nogi i po chorobie nie ma śladu. Doktor potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić na czym polega choroba i jak dzień po dniu będzie wyglądała podczas leczenia. Dzięki temu swoim fachowym psychologicznym podejściem potrafi uspokoić rodzica i dziecko. Ogromnie kocha dzieci, ogromnie kocha leczyć dzieci. Oby świat mógł mieć więcej takich lekarzy jak doktor Żuralski, którzy potrafią wyciągnąc dziecko z wydawałoby się czasami skomplikowanej choroby. Każda diagnoza doktora jest postawiona automatycznie i pewna w stu procentach. Doktor jeszcze nigdy lecząc moje dzieci sie nie pomylił, tak jak powiedział, tak było. Szczerze polecam i pozdrawiam.

 • Zdecydowanie polecam dr Żuralskiego, zna się na swojej robocie, wie jak trafnie dobrać leki nawet w najbardziej złożonym przypadku. Poza tym dobry i sympatyczny człowiek. Jeszcze Nigdy się na nim nie zawiodłam!!! dodam że leczy nas ok. 15 lat. :)) Doskonały lekarz dla dzieciaczków i dorosłych!!!!!!!!!!!

 • Leczymy się u dr Żuralskiego całą rodziną.To wspaniały lekarz rodzinny ,przez 15 lat nigdy nie zawiódł naszego zaufania.Wszystkim życzę takiego lekarza.Życzymy mu dużo zdrowia i wytrwałości.