Adres

Manufaktura Zmiany
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, Jaworzno

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, Jaworzno

Manufaktura Zmianyaleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, Jaworzno

Manufaktura Zmiany

Pozostałe usługi


aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, Jaworzno

Manufaktura Zmiany

Moje doświadczenie

O mnie

Tytuł magistra psychologii uzyskałam kończąc studia na Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

Jestem psychoterapeutą w trakcie 4 letniego...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia młodzieży

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Manufaktura Zmiany konsultacja psychologiczna dzieci

Cudowny terapeuta.Polecam każdemu.Moja córka zaufała Pani Roksanie w 100,% i się nie zawiodła.Przede wszystkim dawała też wsparcie mnie w tych ciężkich chwilach.Dziekujemy bardzo i polecam z całego serducha

mgr Roksana Walkiewicz

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Trzymam za Was kciuki:)
Pozdrawiam serdecznie
Walkiewicz Roksana

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Manufaktura Zmiany konsultacja psychologiczna dzieci

Zdecydowanie godny polecenia specjalista. Pracuje z dzieckiem, a jednoczesnie wspiera w procesie terapii rodziców co sprawia, że każdy czuje się (i jest!) zaopiekowany. Efekty pracy widocznie niemalże od pierwszego spotkania. Serdeczna, empatyczna, wyrozumiała, zaangażowana z ogromną wiedzą i umiejetnością do jej wykorzystania.

mgr Roksana Walkiewicz

Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
Praca zespołowa jest bardzo istotna, bez tego praca z dzieckiem nie przyniosłaby pozytywnych rezultatów. Dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam serdecznie
Walkiewicz Roksana

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Manufaktura Zmiany psychoterapia indywidualna

Bardzo polecam Panią Roksanę. Dzięki niej uporządkowałam sprawy z przeszłości. Pani Roksana jest super zaangażowanym terapeutą który wnikliwe stara się poznać problem z którym się przychodzi. To moje pierwsze doświadczenie z psychologiem i od pierwszej wizyty bardzo pozytywne. Polecam z całego serca.

mgr Roksana Walkiewicz

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Walkiewicz Roksana


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Manufaktura Zmiany psychoterapia indywidualna

Zgłosiłam się do p. Walkiewicz z objawami depresji.Nie byłam przekonana do psychoterapii, gdyż wydawało mi się, że jestem sama w stanie sobie poradzić. Niestety rzeczywistość okazała się bardziej brutalna.Również zostałam skierowana przez p. Psycholog na konsultację do psychiatry, gdyż miała ona świadomość, w jakim stanie do niej się zgłosiłam.Początkowo zwlekałam z wizytą (wiadamo, jakie przekonanie panuje w społeczeństwie n/t leczenia u psychiatry).Natomiast kierowana własnym dobrem skonsultowałam się z nim, co okazało się właściwym postępowaniem.Psychiatra zalecił leki stabilizujące mój stan.Przez cały okres leczenia znajdowałam się pod fachową i profesjonalną opieką obydwóch lekarzy.Psychoterapia została uwieńczona sukcesem.Mój stan się ustabilizował.Sama pracuję nad sobą, ponieważ p. psycholog przekazała mi odpowiednie narzędzia.Po konsultacji z psychiatrą odstawiłam leki. Rozpoczęłam również studia na psychologii zachęcona pozytywnym efektami psychoterapii Zdecydowanie polecam.

mgr Roksana Walkiewicz

Dzień dobry,

Dziękuję za wystawienie opinii. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc oraz uczestniczyć w Pani procesie zdrowienia.
Dziękuję za ważny głos dotyczący opieki psychiatrycznej. Wierzę, że przyczyni się on do znormalizowania korzystania z tej formy pomocy.
Życzę wszystkiego dobrego i sukcesów w dalszej samodzielnej pracy.

Pozdrawiam serdecznie
Walkiewicz Roksana


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Manufaktura Zmiany konsultacja psychologiczna dzieci

Nie polecam wizyt u Pani Walkiewicz. Zgłosiłam się do psychologa z problemem bardzo dużych huśtawek emocjonalnych mojej 16stoletniej córki. Po kilkunastu wizytach otrzymałam zalecenie kontaktu z psychiatrą, na co nie wyraziłam zgody. Końcowa komunikacja z psychologiem odbywała się jedynie mailowo a brak zgody skutkował zgłoszeniem do sądu rodzinnego. Nie było żadnych efektów terapii u mojej córki, w związku z czym sama rozpoczęłam proces naprawczy z sukcesem. Pani psycholog spowodowała jedynie zupełną utratę zaufania do tego typu specjalistów.

mgr Roksana Walkiewicz


Dzień dobry,

Dziękuję za wystawienie opinii. Bardzo się cieszę, że stan dziecka obecnie jest stabilny. To bardzo dobra informacja.
Od samego początku pracy z córką, kierowałam się jej dobrem. Dobro dziecka było i będzie dla mnie priorytetem.
Decyzję jakie zostały przeze mnie podjęte, były wynikiem wywiadu, diagnozy, oraz obserwacji dziecka i jego środowiska. Były zgodne z obowiązującym mnie prawem, stanem badań naukowych, kodeksem etyki zawodowej, oraz sytuacją dziecka, o czym na bieżąco informowałam drogą mailową jak i telefoniczną. Forma kontaktu na koniec odbywała się drogą formalną, z uwagi na inne fakty. Być może po tak długim czasie od zakończenia naszej współpracy, pewne rzeczy mogły załatać zapomniane. Zapraszam zatem do kontaktu, celem wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i niedomówień. Być może to w jakimś stopniu pomoże zmielić nastawienie instytucji pomocowych.

Pozdrawiam serdecznie
Walkiewicz Roksana


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem bezradna.. mój brat ponad miesiąc temu próbował popełnić samobojstwo.. na szczęscie cudem wyszedł z tego i żyje.. zostawiła go dziewczyna, był z nią prawie 10 lat.. przez miesiąc był na oddziale psychiatrycznym, a teraz wcale nie jest lepiej... boję się, że znów to zrobi, jego zachowanie, i każda wypowiedz jest negatywna bądź na temat byłej dziewczyny w samych superlatywach.. chciałabym mu pomoc, bo boję się i martwię o niego.. on nie chce rozmawiać z nikim, czasem cos się odezwie, ma umowiona wizyte (terapie)... ale powoli to ja i moja mama zaczynamy same wariować z tego wszystkiego.. staramy się, ale to nie przynosi efektow..

Dzień dobry.
Pani brat ma bardzo duże szczęście, że otaczają go kochający ludzie. Prawdopodobnie stan psychiczny nie pozwala mu dostrzec tego pozytywnego aspektu, docenić jaki dar otrzymuje oraz zastosować się do dobrych rad. Dzięki pomocy psychologicznej będzie mógł otworzyć się na inne perspektywy oraz dostrzec, że wokół niego jest wiele osób oraz aspektów dla których warto żyć i walczyć. Obecna sytuacja jest dla Pań bardzo obciążająca, zatem warto spotkać się z psychologiem lub innym specjalistą, który pomoże zrozumieć co dzieje się w głowie Pani brata oraz pomoże Paniom radzić sobie ze stresem i lękiem pojawiającym się w ostatnim czasie.
Życzę cierpliwości oraz wytrwałości.
Pozdrawiam serdecznie. Walkiewicz Roksana

mgr Roksana Walkiewicz

Od kilku lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi. Mój największy problem to rozmawianie z ludźmi. Gdy z kimś rozmawiam zaczynam kontrolować to jak patrzę jakie gesty wykonuje i mimikę przy czym nie słucham treści przekazywanej przez tą osobę. Te myśli są automatyczne. I gdy skupiam się na wzroku i staram się na kogoś dłużej patrzeć wtedy odczuwam taki impuls w głowie w oku tak jakby mnie paralizował. Dodam że jak nie myślę o kontrolowaniu to jest wszystko okej. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,
Jak to z lękiem bywa, jedyną możliwością jego obniżenia jest konfrontacja z nim.
Gratuluję odwagi w przełamywaniu go!
Jest Pani dzielna.
Warto spróbować wyłapać pojawiające się myśli automatyczne, podczas prowadzenia rozmowy z drugą osobą. Jeśli to możliwe, można zapisać je na kartce, w telefonie lub po prostu zapamiętać. Ma to na celu samoobserwację. Polecam również zadać sobie pytanie, co czuję, gdy pojawiają się wyłapane myśli oraz jakie zachowanie one powodują-zapewne jest to kontrola swojego zachowania. Pomocna będzie psychoterapia poznawczo-behawioralna, podczas której terapeuta pomoże Pani zrozumieć swoje myśli automatyczne oraz odkryć przekonania, jakie kierują Pani życiem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę odwagi.
Walkiewicz Roksana

mgr Roksana Walkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania