Adresy (2)


Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 2 więcej


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
52 525..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta) • 120 zł +5 więcej

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • 150 zł

Konsultacja psychologiczna dzieci • 120 zł

Interwencja kryzysowa • 150 zł

Pokaż więcej usług

Sposób płatności: Karta płatnicza

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie! Nazywam się Roksana Kosecka- Miernik , jestem psychologiem klinicznym , terapeutą, coachem i trenerem. Specjalizuję się w terapii d...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł


Konsultacja psychologiczna


ul. Ogrody 14, Bydgoszcz

150 zł

NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.


100 zł


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


120 zł


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


150 zł


Konsultacja psychologiczna dzieci


ul. Ogrody 14, Bydgoszcz

150 zł

NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.


120 zł

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


150 zł


Poradnictwo psychologiczne


120 zł


Psychoedukacja


120 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Pani doktor bardzo skrupulatny sposób przeprowadza wywiad i szuka odpowiednich rozwiązań. Mi osobiście bardzo pomogła z tematem z jakim się do niej zgłosiłem. Polecam!

mgr Roksana Kosecka-Miernik

Dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

  Mam 20 lat. Całe życie byłam nieśmiałą osobą, stroniłam od ludzi, ale nie utrudniało mi to kontaktów z rówieśnikami. Zawsze miałam kogoś, z kim mogłam luźno porozmawiać, chociaż nigdy nie zwierzałam się nikomu ani nie mówiłam o tym, co mnie aktualnie dręczy.
  Już w liceum przydarzały mi się różne rzeczy związane z moją psychiką. Nie było to nic, co przeszkadzało mi w moim codziennym życiu, typowo dziecinne rzeczy, jak na przykład to, że w nocy, przechodząc obok ciemnego pokoju wyobrażałam sobie, że coś tam się czai i zaraz na mnie wyskoczy (z tego też powodu nie oglądam horrorów). Zaglądałam też pod łóżko i zawsze upewniałam się, że zamknęłam wszystkie szafki. Trochę niepokoiło mnie, że kiedy szłam skrajem ulicy, zawsze martwiłam się, że mogłabym wejść pod jadące auto. Jednak i wtedy zakładałam, że było to spowodowane moją wyobraźnią, choć muszę przyznać, że wtedy pierwszy raz się zmartwiłam.
  Wszystko jednak zaczęło się prawie rok temu. Pod koniec wakacji byłam bardziej towarzyska, podekscytowana tym, że moje życie się zmieni, że inni są ze mnie dumni. Zachowywałam się radośniej niż zwykle, rozmawiałam z innymi ludźmi w bardziej otwarty sposób. Czułam się nawet zadowolona, że zmieniłam się na lepsze.
  Potem poszłam na studia, zamieszkałam z dala od rodziny i wtedy po raz pierwszy coś we mnie pękło. Przestałam czuć. Stałam się martwa w środku. Po prostu wstawałam, szłam na uczelnię, wracałam do pokoju i zamykałam się tam. Nie rozmawiałam ze współlokatorami, zupełnie ich unikałam. Czasem tylko odczuwałam przebłyski radości, jak choćby podczas tak trywialnej czynności, jaką były zakupy spożywcze, cieszyłam się, że kupię sobie coś do jedzenia, ale kiedy zaczynałam czegoś szukać, moja radość znikała i znów byłam pusta. Wtedy też zaczęłam odczuwać przyjemność z osłabiania swojego ciała. Mało jadłam, zazwyczaj suchy chleb, a kiedy kręciło mi się w głowie, czułam satysfakcję. Miałam też problem, kiedy przechodziłam obok jadących tramwajów, martwiłam się, że wejdę na szyny. Ten stan trwał może pół miesiąca i w końcu nastąpiło załamanie. Podczas odwiedzin w domu rozpłakałam się i nie chciałam już wracać na studia. Po jakimś czasie rodzice pozwolili mi zostać w domu i zrezygnowałam ze studiów. Po tym czułam się okropnie. Miałam wrażenie, że zawiodłam ich, że jestem nic nie warta. Myślałam o tym, że znacznie łatwiej byłoby umrzeć niż żyć, będąc mną. Mimo że miałam myśli samobójcze, wiedziałam, że nie zrobię tego. Byłam zbyt słaba, bałam się bólu. Ten stan trwał bardzo długo. Znacznie ucichłam, stałam się znacznie posłuszniejsza, robiłam wszystko dla innych, bo miałam wrażenie, że jestem innym to winna. Z bezsilności płakałam pod prysznicem. Nigdy jednak nie powiedziałam o moich uczuciach mojej rodzinie, choć oni pewnie zauważyli, że jest ze mną coś nie tak.
  Z tego stanu uratowały mnie święta Bożego Narodzenia. Wpadłam w wir przygotowań. Już miesiąc przed świętami myślałam o prezentach, o dekoracjach, nie mogłam się ich doczekać. Potrafiłam nocami wycinać ozdoby świąteczne, a potem zawieszać je w nocy. Moja mania nie była niczym niezwykłym, ponieważ zdarzało się to wcześniej. Zawsze, gdy znalazłam nowe zainteresowanie, musiałam wiedzieć o tym wszystko, ciągle o tym myślałam, nie mogłam skupić się na innych rzeczach. Kiedy interesowałam się sportem, potrafiłam całe dnie oglądać mecze i czytać ciekawostki o sportowcach, a kiedy zaczęłam oglądać jakiś serial, to oglądałam go bez względu na wszystko, nawet jeśli mój organizm domagał się odpoczynku. Zawsze jednak moje zainteresowanie się kończyło, a ja pozostawałam trochę pusta w środku, bez konkretnego celu. Zazwyczaj nazywałam to resetowaniem siebie. Tak też było w przypadku świąt. Kiedy się skończyły, uczepiłam się przygotowaniami do sylwestra i tak dotrwałam do końca roku.
  Potem było dosyć spokojnie, poukładałam sobie pewne rzeczy w głowie i znów mogłam dobrze funkcjonować. Czasem miewałam różne myśli, o tym, że jestem beznadziejna albo że nic mnie na tym świecie nie trzyma, bo nie ma dla mnie przyszłości. W końcu mama zapisała mnie do psychologa, bo taka była nasza umowa: jeśli od nowego roku chcę wrócić na studia, muszę spotkać się z psychologiem. Poszłam na spotkanie. Porozmawiałam, byłam nawet zadowolona z rozmowy, choć z tej perspektywy czasu widzę, że nie powiedziałam wtedy wszystkiego, co mnie dręczyło, nie wspominałam o myślach samobójczych. Psycholog powiedział, że mam lekko depresyjny nastrój i przepisała mi ziołowe tabletki na jego poprawę. Mieliśmy spotkać się ponownie za trzy tygodnie. Niestety do tego spotkania nie doszło, ponieważ w Polsce zaczęła się epidemia i gabinet został zamknięty. W tamtym czasie czułam się dobrze. Po tabletkach miałam nawet zbyt dużo energii i mówiłam różne rzeczy, nie zastanawiając się zbyt długo. Mój nastrój także się polepszył, co zauważyła moja rodzina. Potem już nie poszłam do psychologa, bo miałam wrażenie, że wszystko już sobie poukładałam w głowie i będzie dobrze.
  Niedawno były urodziny mojej mamy. Dwa tygodnie wcześniej nagle stałam się bardziej energiczna. Wykonywałam dużo zajęć na świeżym powietrzu, pomagałam rodzicom, miałam więcej energii. Wstawałam wcześniej, żeby mieć więcej czasu na realizację planów. Chciałam się zmienić na lepsze, miałam dużo pomysłów i wszystkie chciałam zrealizować jak najszybciej. Zaczęłam też marzyć o różnych rzeczach, widziałam siebie w przyszłości, jak osiągam sukces. Wzięłam się także za ćwiczenia, choć jestem osobą, która trzyma się z dala od wysiłku fizycznego. Potem nawet mimo przeziębienia miałam dobry humor i dużo energii. Momentem kulminacyjnym były urodziny mamy, kiedy to miałam dużo energii, dużo mówiłam i żartowałam, a także bez skrępowania rozmawiała z gośćmi, co nigdy nie przychodziło mi zbyt łatwo. Tłumaczyła to sobie tym, że to z powodu urodzin mamy. Ten stan utrzymywał się jeszcze kilka dni po tym, a potem trochę się zmniejszył, ale nie ustępował. Potem zamienił się w manię, kiedy to przez trzy dni oglądałam seriale, od wczesnego poranka do późnej nocy. Obowiązki domowe wykonywałam z niechęcią i rozdrażnieniem, ponieważ ciągle myślałam o tym, żeby znaleźć się z dala od ludzi i móc oglądać. Miałam wrażenie, że ciągle brakuje mi czasu. Nie potrafiłam tez pisać (zawsze chciałam zostać pisarką) ani malować, choć kupiłam nowe podobrazia i farby. Następnego dnia znów przestałam odczuwać jakiekolwiek emocje. Byłam smutna i przygnębiona. Nie chciałam z nikim rozmawiać, a kontakt z innymi drażnił mnie. Ten dzień przesiedziałam sama w pokoju. Pogorszył się też mój apetyt. Jadłam mniej. Nie miałam wcale ochoty jeść, zrobiłam to tylko po to, żeby rodzice nie zadawali pytań. Chciałam czuć się słaba, żeby stan mojego ciała odpowiadał stanowi umysłu. Czułam, że moje życie zmierza donikąd, że lepiej byłoby, gdybym umarła, choć nie miałam odwagi, żeby coś sobie zrobić. Powiedziała sobie, że nie zostanę pisarką, bo jestem w tym beznadziejna. Następnego dnia było trochę lepiej, ale i tak czułam się pusta w środku, mimo że uśmiechałam się do innych, czy śmiałam z żartów. Czułam się bezsilna. Kiedy szłam, miałam ochotę położyć się gdzieś i leżeć. Albo krzyknąć czy uderzyć coś, ale tego nie robiłam.
  Wcześniej myślałam, że wszyscy mają czasem tak jak ja, ale teraz zaczęłam się martwić. Jestem trochę wystraszona, że to może być choroba afektywna dwubiegunowa, o której niedawno usłyszałam. Choć z drugiej strony mam wrażenie, że może tylko tak sobie wmawiam.
  Czy dolega mi coś poważnego? Co to może być?

  Szanowna Pani, z wnikliwego opisu faktycznie możnaby wydedukować, że może Pani cierpieć na chorobę afektywną dwubiegunową , niestety bez wnikliwych badań nie jestem w stanie konkretnie tego stwierdzić, dodatkowo sama Pani wspomniała, że nie dawno usłyszała Pani o chorobie co może lekko zaburzać Pani osąd. Najlepiej byłoby aby skontaktowała się Pani jak najszybciej z psychiatrą oraz psychoterapeutą zajmującym się leczeniem depresji i zaburzeń afektywnych. W takich sytuacjach liczby się czas ponieważ gdy kolejny raz wpadnie Pani w stan obniżonego nastroju trudno będzie Pani zmotywować się do takiego kroku.

  mgr Roksana Kosecka-Miernik

 • Od roku u mnie i u byłego partnera dużo się wydarzyło, rozstania powroty. Mamy dziecko syn ma półtorej roku. Mamy za sobą sprawę w sądzie, na początku miałam satysfakcję, a jednak dalej o nim myśle ze może jeszcze się ułoży. Nie wiem co robić, nie wiem czy to myślenie ze względu na to ze mamy razem dziecko. Wszystkich innych odrzucam. Czuje się jakbym czekała tylko na niego.

  Szanowna Pani, z tego co Pani napisała wnioskuję, że Pani relacje z byłym partnerem nie są w pełni poukładane. W tej sytuacji należałoby zadać sobie kilka kluczowych pytań. Po pierwsze czy chęć powrotu do partnera wynika tylko z Pani chęci ponownego ułożenia sobie życia, czy również partner ma względem Pani podobne oczekiwania. Jeżeli tak być może warto skorzystać z terapii par , która pomogła by Wam na nowo poukładać swoje relacje. Jeżeli natomiast wynika to tylko z Pani potrzeby bycia kochaną przez byłego partnera, warto jest się zastanowić nad tym czy na pewno ta relacja jest Pani potrzebna i Pani służy. Być może dobrym rozwiązaniem byłaby psychoterpia , która pomogłaby poukładać na nowo relacje z ludźmi i pomóc zaakceptować nową sytuację, pogodzić się ze starą i co najważniejsze zaakceptować siebie samą.

  mgr Roksana Kosecka-Miernik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie! Nazywam się Roksana Kosecka- Miernik , jestem psychologiem klinicznym , terapeutą, coachem i trenerem. Specjalizuję się w terapii d...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania