Umów wizytę 259 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem AWF, dyplomowanym terapeuta koncepcji terapii manualnej wg Kaltenborna i Evientha oraz metody Ackermanna. Pracuje rownież metodami funkcjonalnymi wg koncecji PNF… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BMK Centrum RehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

  100% profesjonalizmu i skuteczności. Fizjoterapeuta nawiązuje doskonały kontakt z pacjentem, chętnie udziela informacji na temat tego co się dzieje oraz dzieli się rozległą wiedzą z dziedziny fizjoterapii, sportu oraz suplementacji. Widać pasje w tym co robi. Zdecydowanie polecam!

 • Świetny fizjoterapeuta, który potrafi zmobilizować pacjenta do pracy dzięki czemu efekty rehabilitacji są bardzo szybko widoczne. Do Pana Roberta trafiłam po urazie barku. Dzięki jego zaangażowaniu i ogromnej wiedzy udało mi się odzyskać sprawność i wrócić do sportu. Polecam w 100% wszystkim którym zależy na efekcie rehabilitacji.

 • Pełny profesjonalizm, wspaniały człowiek. Pan Robert bardzo mi pomógł kiedy przyszedłem po artroskopii kolana. Rehabilitacja przebiegła wzorowo i odzyskałem pełna sprawność. Serdecznie polecam

 • Bardzo profesjonalny . Zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Leczę się u Pana Roberta już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Zawsze jak coś się dzieje Pan Robert zawsze sprawdzi i stara się pomóc Serdecznie polecam .

 • Trafiłem w jego ręce w kwietniu 2013 z bolącym barkiem. To bardzo sympatyczny a przy tym kompetentny człowiek.Bardzo mi pomógł. Nie tylko prowadził rehabilitację w ośrodku,ale zalecał proste, ale skuteczne "prace domowe". Dziękuję mu za to i serdecznie polecam jako świetnego fachowca "od przywracania zdrowia"

 • M

  Leczymy się z żoną na kolano i kręgosłup. Byłem u Pana Roberta, bardzo mi pomógł, przyjazny i empatyczny człowiek, bardzo życzliwy nie tylko dla mnie. Opowiedział mi dokładnie o chorobie, przede wszystkim uspokoił. Stosuję się do jego zaleceń i czuje sie jak osiemnastolatek tylko czasami na zmianę pogody mnie boli. To terapeuta z powołania i dziękuję za fachową pomoc.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem AWF, dyplomowanym terapeuta koncepcji terapii manualnej wg Kaltenborna i Evientha oraz metody Ackermanna. Pracuje rownież metodami funkcjonalnymi wg koncecji PNF oraz medycznego treningu terapeutycznego. W swojej pracy wykorzystuje rownież metode Mc Kenzie, terapie tkanek miękkich, kinesiotapingu i więcej.
  Od 2007 roku pracuje w Centrum Medycyny i Rehabilitacji Villa Medica. Zajmuje się diagnoza funkcjonalna i leczeniem najczęstszych schorzeń ortopedycznych i neurologicznych.
  Na co dzień jestem rownież instruktorem brazylijskiej sztuki walki Capoeira, a ze sportem jestem związany od dziecka. Dzięki tym doświadczeniom i wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach i warsztatach odnoszę dobre wyniki podczas usprawniania sportowców po urazach operacjach i przeciążeniach.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski