Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Grunwaldzka 47, Sopot

Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry

Moje doświadczenie

O mnie

Pełna diagnostyka jaskry
Laseroterapia jaskry
Diagnostyka okulistyczna
Dobór okularów
Plastyka powiek


...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Okulistyka

Znajomość języków

  • Angielski

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry Inny

Pod opieką doktora jestem od wielu lat z powodu podejrzenia jaskry. Na uznanie zasługuje rozległa wiedza, bardzo dobra komunikacja z pacjentem i rozsądek w przypadku prowadzenia leczenia. Ponadto pan Szulc jest przesympatycznym człowiekiem. Polecam serdecznie,

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry Inny

Wspaniały lekarz z wielkim sercem do pacjenta. Poszliśmy się tylko zapytać, gdzie moglibyśmy wykonać zabieg dla córki. Nie dość że od razu wziął nas do gabinetu, zajrzał do oka, dał skierowanie, namiary, to jeszcze dodatkowo uzyskaliśmy wskazówki odn innego schorzenia córki, które Pan doktor sam zauważył. Nie chciał nawet złotówki. Lekarz z powołania plus porady, które nigdy wcześniej żaden lekarz nam nie udzielił. Bardzo Panu doktorowi dziękujemy.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry wizyta kntrolna

Od kilkunastu lat, choruję na jaskrę. Trzy lata temu, doszło do uszkodzenia nerwu wzrokowego w oku prawym. Kilka miesięcy temu, dr.Szulc, zdecydował o usunięciu zaćmy w w/w oku.Po dziesięciu miesiącach, podczas badania, okazało się,że jest zaćma wtórna.Szybka decyzja dr., laserowe usunięcie (kapsulotomia). Kilka minut po zabiegu-szok, widzenie w oku jak bym miał 20 lat, wszystko widzę wyrażnie, dokładnie. To dzięki ogromnej wiedzy Pana dr. jego profesjonalizmowi, empatii, wstąpilo we mnie nowe życie i to nie jest pusty slogan, banał. Widzę normalnie ! Dziękuję Panie doktorze. Lech Kardas.


A
Profil zweryfikowany

Gorąco polecam Pana Doktora! Od kilku lat znacząco pogarszał mi się wzrok. Odwiedziłam co najmniej pięciu okulistów i żaden z nich nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Dr Szulc poświęcił bardzo dużo czasu na badanie, obejrzał moje oczy z każdej strony, wykonał szereg badań i mimo, że nie posiadał aparatu do topografii rogówki stwierdził (jak się później okazało całkowicie prawidłowo) stożek rogówki. Wspaniały lekarz, z pasją i zaangażowaniem, przy tym niezwykle uprzejmy. Żałuję, że dr nie prowadzi osób ze stożkiem i musiał odesłać mnie do innego lekarza, z którego jestem znacznie mniej zadowolona.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania