Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Batalionu Zośka 15/3A, Legnica
DUO MED PLUS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1994 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Republice Federalnej Niemiec, następnie praktykowałem przez kolejne ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Batalionu Zośka 15/3A, Legnica

DUO MED PLUS

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Duo Med Plus Zwykła wizyta

Z wizyt u tego lekarza, na plus punktualność. Co do reszty, to nie otrzymałem nigdy odpowiedzi na dodatkowe pytania, dotyczące mojego problemu czy choroby. Wszystkie leki które przepisuje mi Pan doktor są płatne na 100% choć wizyta jest w ramach NFZ a ja jestem ubezpieczony. Leki są również drogie, co dodatkowo nie zachęca do wizyt u Pana doktora.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Duo Med Plus stała opieka

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobry lekarz i co najważniejsze i co wyróżnia Jego osobę na tle innych znanych mi lekarzy to brak kija od szczotki w plecach. Swojski człowiek . Każda wizyta bez spinania się . Polecam bo zakres wiedzy jest naprawdę ogromny

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Duo Med Plus badania diagnostyczne

Super człowiek i świetny lekarz. Starannie bada i stara się znaleźć przyczynę choroby.Pomógł mi w wielu sprawach i nigdy nie oczekiwał niczego w zamian. Nie jest to typ lekarza materialisty, który widzi tylko portfel zamiast pacjenta.Polecam doktora z czystym sumieniem a mam porównanie do innych i wiem, że w mojej ocenie doktor Szewczyk jest jednym z najlepszych w Legnicy.

Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania! Konkretny, miły. Zawsze pomoże, doradzi jeśli sie na czymś nie zna to kieruje gdzie trzeba. Profesjonalista! Świetny lekarz.

T
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, doktor Szewczyk jest profesjonalistą, ma dużą emaptię, b.dobrze leczy i trafia z lekami w dziesiątkę. Diagnoza choroby i dobór leków, to jest niesamowite ale bardzo skutecznie leczy i to za pierwszym podejściem, nie marnuje czasu pacjenta i bardzo jego szanuje, Dlatego szacun ogromny dla Pana doktora. Bardzo miły personel.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jedyny lekarz jakiego znam, który podchodzi do pacjenta zarówno z sympatią jak i powagą zawodową. Dwa lata meczylam się z chorobą, której inni lekarze nie dostrzegali. Doktor Szewczyk po samymmoim wyglądzie wiedział co mi jest zanim jeszcze zdążyłam usiąść na krześle. Fachowość, sumienność, dokładność i sympatia to słowa najlepiej goo opisujące.

S
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz który szybko i skutecznie leczy.Potwierdzone u mnie u mojej rodziny i znajomych.Kieruje do
specjalistów gdy to potrzebne a w moim przypadku z zakresu dermatologii a mojej mamy z zakresu chirurgii dokończył leczenia stosując leki zamiast zabiegów chirurgicznych które zdaniem specjalistów były dla wyleczenia wymagane.Przychodnia też najlepsza ze wszystkich które odwiedzałem.

A
Użytkownik zweryfikowany

po pierwszej wizycie u dr.Szewczyka nie mogłem wyjść z podziwu... Będąc przyzwyczajonym do polskich realiów, wizyta u dr.Szewczyka jest bardzo miłym zaskoczeniem. Konkretny, profesjonalny i bardzo miły!
Gorąco polecam!!!

S
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam wszystko co opisane we wcześniejszych bardzo dobrych opiniach.Niesamowita 100% skuteczność działania i bardzo precyzyjne diagnozy i leczenia,u mnie,mojej rodziny i u znajomych,którzy zdążyli się przenieść do Doktora Szewczyka.Dodatkowo niesamowita organizacja dzięki ogromnej wiedzy,niesamowitej umiejętności wykorzystania tej wiedzy i wspomaganiu przy pomocy komputera.Bez problemu Doktor coś kliknie myszką i wystuka na klawiaturze a recepty i dawkowania dosłownie wyskakują z drukarki.Kiedyś nawet gdy miałem jako skutek tzw. błędu diety bóle żołądka,tak że nie mogłem w ogóle spać a nawet przykryć w nocy lekkim kocem bo bolało, doktor sam zrobił mi USG trzech narządów wewnętrznych,dał leki stosowne do sytuacji i następną noc całą przespałem bez odczuwania jakichkolwiek dolegliwości.Zapisuje też co trzeba w komputerze tak, że następnym razem nie trzeba nic powtarzać i obsługując perfekcyjnie wcześniejszego pacjenta,czekając na następnego umówionego na określoną godzinę,często zdąży jeszcze popracować przy komputerze.

P
Użytkownik zweryfikowany

Nie spotkalem dotad lekarza, ktory wywarlby na mnie tak bardzo pozytywne wrazenie. Opanowany, konkretny z profesjonalnym podejsciem do klienta. W Polsce trudno o takich ludzi. Na szczescie udalo mi sie trafic na doktora Roberta Szewczyka i po wizytach u niego o innych lekarzach nie chce juz slyszec. Diagnostyka 100%, problem rozwiazany. Wogole przychodnia DUOMED, gdzie doktor przyjmuje jest najlepsza prywatna przychodnia z jaka mialem do czynienia. Od tej pory nie boje sie chorwac :) Pozdrawiam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1994 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Republice Federalnej Niemiec, następnie praktykowałem przez kolejne ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania