DUO MED PLUS

(7 opinii)

PRYWATNE GABINETY: INTERNISTA, PEDIATRA, ORTOPEDA, NEUROLOG, NEFROLOG,CHIRURG. KONSULTACJE LEKARSKIE W RAMACH KART: LUXMED, MEDICOVER, ENELMED,PZU, MEDICA. BADANIA USG: jamy brzusznej, nerek, tarczy... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

DUO MED PLUS

Ul. Batalionu Zośka 15 II piętro

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PRYWATNE GABINETY: INTERNISTA, PEDIATRA, ORTOPEDA, NEUROLOG, NEFROLOG,CHIRURG.
KONSULTACJE LEKARSKIE W RAMACH KART: LUXMED, MEDICOVER, ENELMED,PZU, MEDICA.
BADANIA USG: jamy brzusznej, nerek, tarczycy, stawów kolanowych, skokowych, USG BIODEREK U NIEMOWLĄT.
Zapraszamy!

Zabiegi

 • Badania USG brzucha,tarczycy,kolan, bioderka u dzieci
 • Badania laboratoryjne (ponad 1000 badań)
 • Holter RR, Holter EKG
 • Zmiana opatrunków, usunięcie szwów, iniekcje
więcej

Badania

 • USG jamy brzusznej
 • USG tarczycy
 • USG układu moczowego
 • USG bioderek u niemowląt
 • USG stawów kolanowych
 • USG przepływy dogłowowe
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Szewczyk Zwykła wizyta

  Z wizyt u tego lekarza, na plus punktualność. Co do reszty, to nie otrzymałem nigdy odpowiedzi na dodatkowe pytania, dotyczące mojego problemu czy choroby. Wszystkie leki które przepisuje mi Pan doktor są płatne na 100% choć wizyta jest w ramach NFZ a ja jestem ubezpieczony. Leki są również drogie, co dodatkowo nie zachęca do wizyt u Pana doktora.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Markiewicz Inny

  Bardzo uczciwy lekarz. Mam 36 lat nie żyłem do tej pory zbyt zdrowo i miałem nadciśnienie. Poszedłem na wizytę profilaktyczną. Pan Rafał zrobił mi USG, na obrazie wszystko wyjaśnił. Do tej pory każdy lekarz wpierał mi tabletki na nadciśnienie i w sumie miał rację. Ten lekarz kazał mi zacząć od zgubienia paru kg i problem rozwiązał się sam. A mógł mnie przywiązać tabletkami. Gorąco polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Markiewicz

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi ocenami. Lekarz z powołania i profesjonalista, który tłumaczy, pyta, rozumie, doradza. Naprawdę mało jest tak dobrych lekarzy !!! Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Szewczyk stała opieka

  Jak najbardziej polecam. Bardzo dobry lekarz i co najważniejsze i co wyróżnia Jego osobę na tle innych znanych mi lekarzy to brak kija od szczotki w plecach. Swojski człowiek . Każda wizyta bez spinania się . Polecam bo zakres wiedzy jest naprawdę ogromny


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Szewczyk badania diagnostyczne

  Super człowiek i świetny lekarz. Starannie bada i stara się znaleźć przyczynę choroby.Pomógł mi w wielu sprawach i nigdy nie oczekiwał niczego w zamian. Nie jest to typ lekarza materialisty, który widzi tylko portfel zamiast pacjenta.Polecam doktora z czystym sumieniem a mam porównanie do innych i wiem, że w mojej ocenie doktor Szewczyk jest jednym z najlepszych w Legnicy.


  2
  Użytkownik zweryfikowany

  Na początku przywitała mnie nieuprzejma Pani recepcjonistka,która robiła wielką łaskę odpowiadając na pytania.Pielęgniarka była roztrzęsiona podczas pobierania krwi, nie wiedziała jakie badania mają zotać wykonane.Na wynik czekałam 4dni mimo że miał być na nastepny dzień.
  nigdy więcej !


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Polecam gorąco tę przychodnie. Trafiłam do niej z polecenia i pomimo że jest troszkę daleko to warto. Lekarz dr Szewczyk - to prawdziwy lekarz, wysłucha doradzi i przede wszystkim leczy i nie boi się wystawiać skierowań !!! Przemiła Pani w recepcji, zawsze pomocna, uśmiechnięta. Nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się, zarejestrowaniem, na każde pytanie nawet telefonicznie odpowiada :) . Poza tym bogaty wachlarz badań specjalistycznych jak również lekarzy. Nie żałuję podjętej decyzji.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania