Dr n. med.

Robert Rojewski

Chirurg, Onkolog, Proktolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem młodą osobą i do dr Rojewskiego trafiłam jednorazowo, przez przypadek. I wszystkim życzę tylko takich przypadków! Usunięcie sporego tłuszczaka na głowie odbyło się w miłej atmosferze, bezboleśnie i bez zbędnej utraty włosów. ;) Panu Doktorowi dziękuję, a Pacjentom tego Doktora polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Umówienie wizyty: http://rrojewski.pl/calendar_page.php

   Nazywam się Robert Rojewski. Jestem chirurgiem od 30 lat. Praktykę prywatną prowadzę od roku 1993. Od października 2013 roku mam przyjemność zaprosić Państwa do mojego gabinetu mieszczącego się w Radomiu przy ulicy Bolesława Chrobrego 42. Znajdą tu Państwo możliwość fachowej konsultacji, diagnostyki, leczenia i opieki z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aparatury możliwe są mało inwazyjne, bezpieczne i skuteczne zabiegi, pozwalające na szybki powrót do codziennego życia.

   Pozdrawiam.

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Robert Rojewski
  Robert Rojewski
  Chirurg, Onkolog, Proktolog
  Radom
  Trudno ocenić bez badania, co to za guzki. Zapraszam, mam nadzieję, że uda mi się Pani pomóc

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem młodą osobą i do dr Rojewskiego trafiłam jednorazowo, przez przypadek. I wszystkim życzę tylko takich przypadków! Usunięcie sporego tłuszczaka na głowie odbyło się w miłej atmosferze, bezboleśnie i bez zbędnej utraty włosów. ;) Panu Doktorowi dziękuję, a Pacjentom tego Doktora polecam!

  • P
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Robert Rojewski

   Jeden z nielicznych znanych mi lekarzy, który uwagę przykłada do badania i wywiadu na podstawie, których wyciąga (w moim przypadku) trafne wnioski. Nie do prowadzących donikąd spekulacji. Polecam, zwłaszcza, że za profesjonalnym podejściem idzie duża wiedza i ogromne doświadczenie.

  • A

   Jako jedyny lekarz do którego trafiłam na przestrzeni wielu tygodni dokonał trafnej diagnozy a następnie udanego zabiegu. Jeszcze raz ogromne podziękowania za przywrócenie zdrowia. Świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.

  • K

   Jestem stałą pacjentką pana doktora. Zawsze stawia trafne diagnozy i zleca skuteczne leczenie, wszystko dokładnie tłumacząc i odpowiadając na wszystkie pytania.Specjalista w swojej dziedzinie jakich mało. Do tego wyjątkowo kulturalny i dyskretny człowiek. Polecam!

  • W

   Bardzo dobry lekarz specjalista z wyjatkowo sympatycznym podejściem do pacienta. Jego pogoda ducha nierzadko udziela się leczonym przez niego ludzi. Nie ma mowy o przyjmowaniu kopert, nawet gdyby chciało mu ją wręczyc siłą. Nieraz korzystałem z jego usług i zawsze byłem wysoce usatysfakcjonowany. Godzien polecenia.

  • K

   Odradzam! Stosunek tego lekarza do swoich pacjentów jest daleki od właściwego. Zaangażowanie i chęć pomocy także pozostawia wiele do życzenia. Człowiek który nazywa się onkologiem z doktoratem w ciągu dwóch tygodni nie potrafił rozpoznać raka jelita grubego. Skutek jego zaniedbań okazał się być w konsekwencji tragiczny. Radzę wszystkim unikanie tego Pana szerokim łukiem.

  • K

   Absolutnie nie zgodzę się z opinią,że dr Rojewski jest w opinii lekarzy złym lekarzem. Wręcz przeciwnie-jestem lekarzem i zawsze polecam doktora Rojewskiego za jego kompetencje i przyjazny stosunek do pacjenta. Ani razu nie słyszałam złego słowa od osób ,którym go poleciłam.Sama też korzystałam z jego wiedzy i umiejętności jako pacjentka.

  • K

   Człowiek ten nawet w opinii środowiska lekarzy uważany jest za niezbyt dobrego lekarza. Zlecił pacjentowi pasaż, który w opinii lekarzy z kilku odległych od Radomia szpitali jest badaniem przestarzałym i które nie stosuje się przeszło od 20 lat, ponieważ istnieją już inne badania, które w sposób dokładniejszy i z mniejszymi nieprzyjemnościami dla pacjenta są w stanie to badanie zastąpić. Należy także zauważyć, że Pan Rojewski wykonuje badania pospiesznie tylko wówczas gdy pacjent wypisuje się na własną prośbę ze szpitala. W innym wypadku na badania czeka się dotąd, aż mu się przypomni, że ów pacjent jeszcze istnieje. W rozmowie z lekarzem z innego szpitala wydawał się zagubiony i nie był w stanie odpowiedzieć na najprostsze pytania dotyczące swoich pacjentów. Nie wiedział co jest pacjentowi, jakie badania już były wykonane, a jakie zamierza wykonać. Chociaż jeżeli Pan doktor stosuje w swojej praktyce metody z ubiegłego wieku to może i lepiej, aby nie wykonywał ich zbyt wiele.

  • Opinia z dnia 04.11.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 02.11.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej