dr n. med.

Robert Rojewski

Chirurg, Onkolog, Proktolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Umówienie wizyty: http://rrojewski.pl/calendar_page.php Nazywam się Robert Rojewski. Jestem chirurgiem od 30 lat. Praktykę prywatną prowadzę od roku 1993. Od października 2013 r... więcej

 • Guzki na szyi - do jakiego lekarza powinnam się udać?

  Jestem 22-letnią kobietą i mam problem z guzkami i nie wiem, gdzie się udać. Na szyi mam ze trzy guzki jeden jest większy, a dwa mniejsze. Jak ich dotykam to się przesuwają pod palcami.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Robert Rojewski

  Trudno ocenić bez badania, co to za guzki. Zapraszam, mam nadzieję, że uda mi się Pani pomóc

 • żylaki wewnętrzne odbytu

  Witam od dłuższego czasu mam powracające żylaki ( w przeciągu roku około 3 razy), które krwawią i bardzo opornie reagują na leki, czy jest jakakolwiek możliwość usunięcia ich , gdyż jest to dla mnie bardzo uciążliwe i niekomfortowe. Żaden z chirurgów do tej pory nie widzi problemu tylko leczy zachowawczo.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Robert Rojewski

  Otrzymałem pytanie dopiero dzisiaj. Na podstawie podstawie tego krótkiego opisu trudno mi się wypowiedzieć czy krwawienia są spowodowane guzkami krwawniczymi, cz zakrzepem brzeżnym czy tęż zapaleniem jelita… Więcej

Adresy i cenniki

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Robert Rojewski

  ul. Bolesława Chrobrego 42
  26-600 Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  488
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Umówienie wizyty: http://rrojewski.pl/calendar_page.php

  Nazywam się Robert Rojewski. Jestem chirurgiem od 30 lat. Praktykę prywatną prowadzę od roku 1993. Od października 2013 roku mam przyjemność zaprosić Państwa do mojego gabinetu mieszczącego się w Radomiu przy ulicy Bolesława Chrobrego 42. Znajdą tu Państwo możliwość fachowej konsultacji, diagnostyki, leczenia i opieki z zakresu proktologii, chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aparatury możliwe są mało inwazyjne, bezpieczne i skuteczne zabiegi, pozwalające na szybki powrót do codziennego życia.

  Zapraszam na moją stronę internetową przez którą można umówić wizytę http://rrojewski.pl.

  Pozdrawiam.

Ocena pacjentów:

11 opinii

 • AZ

  Jako jedyny lekarz do którego trafiłam na przestrzeni wielu tygodni dokonał trafnej diagnozy a następnie udanego zabiegu. Jeszcze raz ogromne podziękowania za przywrócenie zdrowia. Świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.

 • KM

  Jestem stałą pacjentką pana doktora. Zawsze stawia trafne diagnozy i zleca skuteczne leczenie, wszystko dokładnie tłumacząc i odpowiadając na wszystkie pytania.Specjalista w swojej dziedzinie jakich mało. Do tego wyjątkowo kulturalny i dyskretny człowiek. Polecam!

 • WF

  Bardzo dobry lekarz specjalista z wyjatkowo sympatycznym podejściem do pacienta. Jego pogoda ducha nierzadko udziela się leczonym przez niego ludzi. Nie ma mowy o przyjmowaniu kopert, nawet gdyby chciało mu ją wręczyc siłą. Nieraz korzystałem z jego usług i zawsze byłem wysoce usatysfakcjonowany. Godzien polecenia.

 • KR

  Odradzam! Stosunek tego lekarza do swoich pacjentów jest daleki od właściwego. Zaangażowanie i chęć pomocy także pozostawia wiele do życzenia. Człowiek który nazywa się onkologiem z doktoratem w ciągu dwóch tygodni nie potrafił rozpoznać raka jelita grubego. Skutek jego zaniedbań okazał się być w konsekwencji tragiczny. Radzę wszystkim unikanie tego Pana szerokim łukiem.

 • MK

  Absolutnie nie zgodzę się z opinią,że dr Rojewski jest w opinii lekarzy złym lekarzem. Wręcz przeciwnie-jestem lekarzem i zawsze polecam doktora Rojewskiego za jego kompetencje i przyjazny stosunek do pacjenta. Ani razu nie słyszałam złego słowa od osób ,którym go poleciłam.Sama też korzystałam z jego wiedzy i umiejętności jako pacjentka.

 • KC

  Człowiek ten nawet w opinii środowiska lekarzy uważany jest za niezbyt dobrego lekarza. Zlecił pacjentowi pasaż, który w opinii lekarzy z kilku odległych od Radomia szpitali jest badaniem przestarzałym i które nie stosuje się przeszło od 20 lat, ponieważ istnieją już inne badania, które w sposób dokładniejszy i z mniejszymi nieprzyjemnościami dla pacjenta są w stanie to badanie zastąpić. Należy także zauważyć, że Pan Rojewski wykonuje badania pospiesznie tylko wówczas gdy pacjent wypisuje się na własną prośbę ze szpitala. W innym wypadku na badania czeka się dotąd, aż mu się przypomni, że ów pacjent jeszcze istnieje. W rozmowie z lekarzem z innego szpitala wydawał się zagubiony i nie był w stanie odpowiedzieć na najprostsze pytania dotyczące swoich pacjentów. Nie wiedział co jest pacjentowi, jakie badania już były wykonane, a jakie zamierza wykonać. Chociaż jeżeli Pan doktor stosuje w swojej praktyce metody z ubiegłego wieku to może i lepiej, aby nie wykonywał ich zbyt wiele.

 • MM

  Lekarz niekompetentny, nie przejmuje się swoimi pacjentami. W rozmowie o pacjencie i o przyszłych badaniach podkreśla, że mało zarabia jakby miało to jakiś związek z tym w jaki sposób ma podchodzić do swojej pracy. Po 5 dniach w szpitalu w dalszym ciągu nie potrafił odpowiedzieć co tak naprawdę się dzieje. Nic dziwnego jeśli przeprowadza się tylko badania moczu i krwi. Odradzam.

  dr n. med. Robert Rojewski2014-11-05

  Nigdy podczas 30 lat pracy nigdy nie rozmawiałem o moich finansach ani z pacjentem ani z jego rodziną. Może się Pani Marta zdziwi ,ale ja nie narzekam na swoje zarobki. Dlatego nie wiem dlaczego posuwa się Pani do kłamstwa!!!. Jedna z poprzednich opinii - Margolata - zupełnie inaczej pokazuje mój stosunek do pieniędzy. Diagnostyka pacjenta trwa nieraz dłużej niż 5 dni. Nie wiem na co chorował pacjent i dlatego trudno mi się odnieść do czasu diagnozowania i rodzaju badań, które miał wykonane. Na medycznie znają się wszyscy i jak wiadomo najwięcej jest w Polsce "lekarzy". Wartościowe są opinie uczciwe, nawet z oceną - bardzo słaby, ale nie kłamstwa.

 • EK

  Fatalny lekarz, jako ordynator cały czas zbywa rodzinę, gdy pyta o pacjenta, a gdy już zacznie rozmawiać, okazuje się, że nie wie zbyt wiele o pacjencie. W przypadku nagłej potrzeby wykonania kolonoskopii stwierdził, że pacjent jest sześćsetny!! w kolejce. Odradzam wszystkim spotkanie i kontakt z tym lekarzem.

  dr n. med. Robert Rojewski2014-11-05

  Nigdy nie powiedziałem nikomu, ze pacjent jest sześćsetny w kolejce, tylko, ze w szpitalu leży 600 pacjentów a są dwa kolonoskopy, jeden lekarz i dlatego długo trzeba czekać na to badanie. Pan Emil zupełnie nie zrozumiał mojej wypowiedzi, dlatego trudno się dziwić ze pisze takie opinie. Przecież to jest bez sensu. Marzeniem moim jest aby wszystkie badania można było zrobić szybko i wszystkim potrzebującym ale to nie jest możliwe nigdzie. Polecam przemyśleć ta opinie, bo jest nielogiczna a tym samym krzywdząca

 • Sympatyczny, miły, rzetelny. Polecam. Byłam u P. doktora prywatnie na zabiegu wycięcia wrośniętego paznokcia. Okazało się to bardziej skomplikowane .Zabieg lekarz wykonał od razu, szybko, sprawnie. Potem musiałam przyjść na dwie zmiany opatrunku i po tygodniu na zdjęcie szwów. I za te wizyty nie musiałam płacić.

 • Wykonał zabieg usunięcia woreczka żółciowego metodą laparoskopii.Już drugiego dnia brykałem,a po tygodniu dwa z trzech szwów były prawie niewidoczne.Profesjonalizm .Dziękuję Panie doktorze. Waldek

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online