Adres

Noniewicza 48, Suwałki
Prywatna Praktyka Ginekologiczna (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna prowadzenie ciąży

Z całego serca polecam Pana Roberta prowadził on moja pierwsza ciąże :) zawsze wszystko tłumaczył dokładnie. kazda wizyta z była przeprowadzona z profesjonalnym podejściem w miłym nastroju i z nutka humoru . Pan Robert potrafi skutecznie zmniejszyć stres związany z wizyta i z jego pomocą jestem szczesliwa mama i mam zdrowe dzieciątko ???? serdecznie polecam ????


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna prowadzenie ciąży

Z całego serca polecam Doktora Murawskiego, zarówno do prowadzenia ciąży jak i rutynowych wizyt kontrolnych. Przemiły, przezabawny a jednocześnie profesjonalny w swoim zawodzie. Prowadził moją pierwszą ciążę. Na każdej z wizyt panowała miła atmosfera. Doktor odpowiada na wszelkie pytania, jak również sam obszernie opowiada o obecnej sytuacji. Od pierwszej wizyty mialam poczucie bezpieczeństwa samej siebie jak i mojego maluszka.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna Ciąża i profilaktyka

Polecam z całego serca prowadził dwie ciąże skierowania dawał pan doktor na wizyty na badania prenatalne pod kątem genetyki do Warszawy bez problemu na NFZ testy pappa też wykonywane u doktora w gabinecie potwierdzały wady jedyny lekarz co widział coś nie tak na USG z Dzieciątkiem...inni lekarze wmawiali że zdrowe niestety było tak chore że zmarło pan doktor umiał nas przygotować do tragedii i wyjaśnić czemu co dalej począć i kiedy będzie można starania w następną teraz jestem mamą 2 miesięcznej zdrowej córeczki i 3 ciążę też będę do niego chodziła najlepszy lekarz ze sprzętem i wiedza w Suwałkach.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna prowadzenie ciąży

Z całego serca polecam doktora! Prowadził moje 2 ciąże i byłam mega zadowolona. Wizyty kontrolne albo ciąża, wszystko szczegółowo pokazane i wytłumaczone. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

Jestem pacjentką Pana doktora od kilku lat, prowadził też dwie moje ciąże. Dodam,że obie ciąże były powikłane, a dzięki Panu doktorowi mam dwójkę zdrowych dzieci. Pan doktor zleca wszystkie potrzebne badania w ciąży, wykonuje też Test PAPPA, a w razie potrzeby kieruje do specjalistycznych placówek. Badanie USG wykonuje dokładnie i szczegółowo je omawia. Lekarz miły i co najważniejsze rzetelnie wykonujący swoją pracę. Polecam Pana doktora wszystkim kobietom planującym ciąże.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna prowadzenie ciąży

W 100% polecam oraz z czystym sumieniem mogę polecić dr. Murawskiego. Dobre podejście do pacjentki, szczegółowy w prowadzeniu badań. Urodziłam zdrowego synka. Cała ciąża pod okiem dr. Murawskiego. Bede wracała na kolejne wizyty w miarę potrzeb.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciaża

Doktor Murawski prowadził moją ciążę, każda wizyta przebiegała na wysokim poziomie. Pan doktor się nie spieszy odpowiada na wszystkie pytania podczas usg opowiada co się dzieje z dzidziusiem, posiada bardzo dobry sprzęt do badań.
Jestem bardzo zadowolona. Za kazdym razem podczas wizyty czułam się swobodnie, a co najwazniejsze - bezpiecznie. Czułam się spokojna o siebie i maluszka.To lekarz, któremu zaufałam bezgranicznie i się nie zawiodłam. Polecam. I z pewnością pojawimy się jeszcze u doktora.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna problemy z zajściem w ciąże

Do dr Murawskiego chodzę od 8 lat. Trafiłam do niego po 4 latach leczenia bezpłodnosci i wizytach u kilkudziesięciu innych ginekologów, którzy nie dawali mi szansy na zajście w ciąże lub stosowali leczenie, które mi szkodziło. Dopiero dr Murawski prawidłowo rozpoznał przyczynę, przez którą zajście w ciążę było niemożliwe. Dziś jestem szczęśliwą mamą 3 zdrowych synów. Wszystkie 3 ciąże prowadził dr Murawski (pierwsza ciąża była zagrożona).
Lekarz bardzo miły, wszystko dokładnie wytłumaczy w prosty i zrozumiały sposób. Wizyty przebiegają w miłej (nieraz żartobliwej) i nie stresującej atmosferze, potrafi podtrzymać na duchu w trudnych momentach. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

Na prowadzenie mojej pierwszej ciąży wybrałam doktora Murawskiego. Obecnie jestem mamą zdrowego synka. Bardzo polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko. Badania szczegółowe, wszystko dokładnie wytłumaczone. Doktor sympatyczny przez co czujemy się dobrze w czasie przebiegającej wizyty.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna prowadzenie ciąży

Jestem mamą Zosi, jest to moje pierwsze dziecko i jako młoda mama zachęcam do korzystania z usług medycznych dr Roberta Murawskiego. Jest Specjalistą w swojej dziedzinie. Miły i sympatyczny. Rewelacyjne podejście do pacjenta, co powoduje komfort psychiczny.Bardzo dobra opieka medyczna- szczegółowe badania i konkretne odpowiedzi. Polecam ! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia