Robert Murawski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

  Jak najbardziej polecam doktor prowadził moją ciąże prawie od początku usg jak i badania były wykonywane co miesiąc więc byłam spokojna wiedzą że maleństwu nic się nie dzieje

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  46 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

   Jak najbardziej polecam doktor prowadził moją ciąże prawie od początku usg jak i badania były wykonywane co miesiąc więc byłam spokojna wiedzą że maleństwu nic się nie dzieje

  • Lokalizacja: Prywatna Praktyka GinekologicznaUsługa: prowadzenie ciąży

   Fantastyczny ginekolog !
   Precyzując mój przypadek - prowadzenie ciąży - zdecydowanie !!! - najlepsze. Maksimum informacji udzielanych podczas wizyty, najlepszy sprzęt pomagający podglądać maleństwo i kontrolować każdy choćby najmniejszy szczegół oraz absolutny brak presji czasu podczas wizyt zdecydowanie świadczy o pełnym profesjonalizmie oraz o zasłużonym tytule - najlepszego ginekologa w Suwałkach.
   Zmieniając standardy z zagranicznych na polskie bardzo się cieszę, ze było mi dane prowadzić ciąże właśnie pod patronatem doktora Murawskiego - nie mogłabym trafić na nikogo lepszego !
   Każda wizyta była w przyjacielskiej atmosferze co bardzo pomaga każdej kobiecie się rozluźnić, z uśmiechem na twarzy oraz wieloma cennymi radami ze strony doktora.
   Nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży u kogokolwiek innego ! :)
   Gorąco polecam !

  • L
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka GinekologicznaUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz; prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Nie lekceważył niczego, zawsze wszystko wytłumaczył i pomógł Fachowa opieka w miłej atmosferze .Polecam jak najbardziej.

  • K

   U doktora prowadziłam dwie ciąże i zawsze mogłam liczyć na dokładne badanie oraz pomoc w razie problemów. Zawsze można o wszystko zapytać a wizyta przebiega miło i bez zakłopotania. Szczerze polecam, zwłaszcza do prowadzenia ciąży.

  • O
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

   Doktor Murawski jest bardzo dobrym specjalistą ze wspaniałym podejściem do pacjentek. Ciążę prowadził bardzo dokładnie, na każdej wizycie miałam robione usg szczegółowo omówione, na każde pytania i wątpliwości dokładnie odpowiadał. Doktor jest miły, przez co atmosfera w gabinecie jest przyjazna, badania przeprowadza z pełnym profesjonalizmem, dokładnie (nie spieszy się) i delikatnie. Serdecznie polecam doktora Roberta Murawskiego, dziękuję za prowadzenie ciąży i wraz z synkiem pozdrawiamy.
   Olga Cz.

  • I
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Ginekologiczna

   Bardzo polecam! Prowadziłam zagrożona ciąże u dr i jestem bardzo zadowolona. Wspaniały i miły lekarz. Badanie przeprowadza bez pośpiechu a wszelkie wątpliwości wyjaśnia bardzo szczegółowo i spokojnie. Ze względu na zagrożona ciąże byłam częstym "gościem" u doktora i zadawałam duzo pytań (moj maz rownież) - nigdy nie odczuliśmy ze "ma nas dość" zawsze wyczerpująco i szczerze odpowiadał na pytania a przy tym podtrzymywał na duchu. Na każdej wizycie Pan doktor wprowadzał luźna atmosferę. Zawsze wychodziłam od niego spokojna i pełna optymizmu. Ciąża zakończyła sie pomyślnie - mam zdrowa i piękną córeczkę.
   Szczerze polecam i pozdrawiam Pana doktora!
   Iwona M.

  • E
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka GinekologicznaUsługa: USG ciąży - rozszerzone (4 D)

   Bardzo polecam wizytę u doktora. USG w ciąży wykonuje bardzo dokładnie, wszystko dokładnie tłumaczy. Kobietkom w ciąży mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka GinekologicznaUsługa: badanie ginekologiczne

   Bardzo polecam dr Murawskiego. Dzis mialam pierwsza wizyte u ginekologa i jestem zadowolona, ze wybrałam dr Murawskiego. Miły człowiek, z dobrym podejsciem do pacjenta. Prawdziwy profesjonalizm.

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka GinekologicznaUsługa: ciąża

   Prowadziłam u dr Murawskiego swoją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Doktor odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie, zlecał wszelkie niezbędne badania, na każdej wizycie robił usg. Pytał o samopoczucie, nie robił tego mechanicznie. Jedyne co mi przeszkadzało to tzw. poślizgi czasowe, które bywały nawet po 1,5 godziny. W końcu kobieta w ciąży nie jest jakoś szczególnie cierpliwa i działają w niej hormony. Ogólnie polecam! :)

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Sprawnie i szybko :) Wizyta tego samego dnia godzine po rejestracji. Większych zastrzeżeń nie mam :))