Robert Murawski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Sprawnie i szybko :) Wizyta tego samego dnia godzine po rejestracji. Większych zastrzeżeń nie mam :))

 • Opinia z dnia 21-08-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Pan Robert jest bardzo dobrym lekarzem. Sumiennie podchodzi do wykonywania swojego zawodu. Jest bardzo odpowiedzialnym ginekologiem,dba o swoje pacjentki najlepiej jak potrafi. Wszystko bardzo dobrze i jasno tlumaczy. Nic dodac nic ujac. Trzeba poprostu osobiscie poznac P.Roberta udajac sie na wizyte. Polecam !!!! ;-)

 • Bardzo Miły Lekarz ! Pan Robert podchodzi do sprawy Indywidualnie, Bardzo dobrze Rozumie pacjenta. I zawsze trafnie stawia Diagnozę,Pan Robert Jest Godnym zaufania Lekarzem ! :) Zmieniłam lekarza Prawie w połowie Ciąży na Pana Murawskiego i Nie żałuje Decyzji. ! Bardzo Dziękujemy razem z Synkiem za WSPANIAŁĄ OPIEKĘ!

  -- Stała Pacjentka Paulina :)

  DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !

 • U

  Bardzo polecam dr Murawskiego jest bardzo dobrym lekarzem. Miły rzeczowy z poczuciem humoru .Polecam wszystkim paniom które chcą być pod najlepszą opieką w czasie ciąży i nie tylko. To jedyny lekarz któremu można zaufać. Już 8 lat jestem pacjentką pana doktora i jestem zadowolona . Pozdrawiam Pana doktora.

 • P

  Służy mi pomocą już 15 lat. W moim przypadku zawsze ma czas na wizytę, jest kompetentny. posiada ogromną wiedzę, prowadził moją ciążę i odebrał poród. Dziękuję

 • J

  Polecam wizyty u doktora Murawskiego. Prowadził dwie moje ciąże. Traktuje pacjentki indywidualnie, co zresztą też można wywnioskować z poprzednich opinii. To uważam za bardzo duży plus. Dokładny, szeroka wiedza, zleca badania. Zdecydowanie polecam!

 • A

  Dr Murawski podchodzi do pacjentki z szacunkiem i zainteresowaniem wobec jej problemów. Jest rewelacyjnym fachowcem, wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie bagatelizuje żadnego problemu. Najlepszy ginekolog w Suwałkach! Polecam gorąco to mój ulubiony lekarz:)

 • M

  Pan Doktor Murawski jest wysokiej klasy specjalistą. Cechują go ogromna wiedza, umiejętności i doświadczenie medyczne. Profesjonalny lekarz, o wysokiej kulturze osobistej. Jego postawa, sposób podejścia do pacjentki i ciąży są wzorowe. Prowadzenie gabinetu, przebieg wizyty lekarskiej, mogą stanowić wzór dla innych specjalistów. Jestem mamą trójki dzieci, lekarzem. Do Pana Doktora trafiłam z niepokojącymi mnie obawami w 20 tyg. ciąży, podczas mojego urlopu w Suwałkach. Pan Doktor Murawski natychmiast zareagował na moją prośbę o pomoc, udzielając mi wówczas, na wysokim poziomie merytorycznym, bardzo fachowej porady specjalistycznej . Wynik badania USG, przeprowadzonego przez Pana Doktora, znalazł później jeszcze wielokrotnie szerokie uznanie wśród specjalistów w moim miejscu zamieszkania. Lekarza, wizytę i gabinet oceniam bardzo wysoko.

 • świetny i wyczulony na dobro pacjentki fachowiec, wspaniały lekarz!!! Trafiłam do doktora przypadkiem z dość niepokojącym problemem ginekologicznym, od samego początku zachwyciło mnie bardzo indywidualne podejście do pacjentki, bardzo miły i odpowiadający na każde zadane przez mnie pytanie, cierpliwy lekarz. Chyba żadna z nas nie przepada za wizytami w gabinetach ginekologicznych, natomiast ta w sumie konieczna wizyta w gabinecie Pana Doktora sprawiła, że nie czułam sie skrępowana, tylko szanowana jako pacjentka. Pan Doktor udzielił fachowej porady, skierował do specjalisty, udzielił wszelkich niezbędnych namiarów. Zawsze odbiera telefony, jest miły i bardzo profesjonalny. Świetny ginekolog. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka