lek.

Robert Markowski

Ginekolog

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Niesamowicie łagodne usposobienie Pana doktora sprawia, że nawet najbardziej zawstydzonej i skrępowanej kobiecie mijają wszelkie obawy związane z wizytą w gabinecie ginekologicznym. Pan doktor (choć zupełnie tego faktu nieświadomy), był dla mnie jedyną podporą na moim „najostrzejszym życiowym zakręcie” i spisał się w tej roli doskonale – w każdej chwili był do dyspozycji, zawsze odbierał telefon, zawsze miał czas – a to wszystko z niewymuszoną życzliwością i zrozumieniem. Zabieg, leczenie… wszystko pod okiem Pana doktora przebiegło niezwykle sprawnie. Godny uznania jest też fakt, że człowiek ten nie uważa się za nieomylnego ( i jak wynika z mojej obserwacji) wszelkie swoje podejrzenia rozszerza o dalszą szczegółową diagnostykę. Mam ogromną nadzieję, że los wynagrodzi Panu doktorowi to, jakim dobrym (w moim mniemaniu) jest człowiekiem. À propos wcześniejszych komentarzy – wydaje mi się, że Pan doktor uśmiecha się już trochę częściej :)

 • K

  Pan Robert to wzór dla innych ginekologów. Rzeczowy, cierpliwy, kulturalny, taktowny. Stres mija po chwili rozmowy. Zarówno rozmowa jak i badania przeprowadzane są delikatnie. Pełen profesjonalizm. Doktor dzięki swojemu podejściu sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo. Polecam z czystym sumieniem :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i bardzo delikatny lekarz. DO tego kompetentnie i rzeczowo wyjaśnił mi moje dolegliwości.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to dopiero moja druga wizyta u Pana doktora, ale mogę powiedzieć że jest to spokojny, przyjemny w obyciu lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Udziela informacji, które na danym etapie są konieczne i ważne. Co do gabinetu, to bazując na wcześniejszych doświadczeniach oceniam, że jest dobrze zaopatrzony i zorganizowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Robert to bardzo miły i spokojny lekarz; fachowiec, który w przystępny sposób wyjaśnia, dlaczego coś "zadziałało" nie tak w organizmie kobiety i ustala przebieg leczenia. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Polecam serdecznie :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Femme-Art Ginekologia i PołożnictwoUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Robert Markowski jest bardzo dobrym lekarzem milym i sympatyczny ,dobrze podchodzi do swojej pracy
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Femme-Art Ginekologia i PołożnictwoUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam na pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem. Bardzo cierpliwy i delikatny lekarz. Posiada dużą wiedzę. Robi wszystkie potrzebne badania dokładnie i bez pośpiechu. Poświęca pacjentce dużo czasu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam! :-)

 • P
  Lokalizacja: Femme-Art Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta w gabinecie Pan doktora. Lekarz w sposób rzeczowy wyjaśnił na czym polega schorzenie i zaproponował możliwe sposoby leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzisiaj mialam Swoja pierwsza wizyte u Pana Doktora Markowskiego. Wizyte oceniam na 5. Doktor skrupulatnie i bardzo szczegolowo odpowiadal na postawione przeze mnie pytania. :) Badanie ginekologiczne wykonane bardzo delikatnie. Pan Markowski bardzo dokladnie opisywal wszystko w momencie badania. Polecam z cala pewnoscia !! Serdecznie dziekuje i do zobaczenia ;)

 • Nie ma lepszego ginekologa w regionie, cenię Go za profesjonalne i indywidualne podejście do pacjentki.