lek.

Robert Markowski

Ginekolog

81 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Femme-Art Ginekologia i Położnictwo

  Jestem bardzo zadowalana.Wyczerpująco, zgodnie z oczekiwaniem otrzymałam poradę.Kierunek leczenia związaną z dolegliwościami.
  Polecam wszystkim poszukującym dobrego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta profesjonalna, rzeczowa, bardzo dobre podejscie doktora do pacjentek. Doktor wszystko dokladnie mi wytlumaczyl a badanie przebiegło naprawde dobrze (zawsze stresuje się będąc u ginekologa). Mam nadzieje że dr Markowski znajdzie przyczynę moich dolegliwości. Bardzo polecam !

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta .lekarz jest konkretny odpowiedział na wszystkie moje pytania , ma wiedzę co w moim przypadku jest bardzo ważne gdyż jestem pacjentem z kosmosu z wieloma problemami ;) . Cierpliwy jest . Słucha Pacjenta . Mam nadzieje , że będzie mógł mi pomoc .

 • Lokalizacja: Femme-Art Ginekologia i Położnictwo

  Bardzo miły i bardzo delikatny lekarz. Serdecznie polecam.Zgadzam się z innymi pozytywnymi opiniami w 100 %

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i jeśli ktokolwiek ma uprzedzenia do lekarzy ginekologów może spokojnie iść do doktora na wizytę, zmieni się natychmiast zdanie. Pan dr. Wyjaśnia i opowiada o wszystkim co w danym momencie robi. Odpowiada cierpliwie na pytania a przede wszystkim samo badanie przebiega bezbolesnie. Polecam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Położniczo-Ginekologiczny

  Niesamowicie łagodne usposobienie Pana doktora sprawia, że nawet najbardziej zawstydzonej i skrępowanej kobiecie mijają wszelkie obawy związane z wizytą w gabinecie ginekologicznym. Pan doktor (choć zupełnie tego faktu nieświadomy), był dla mnie jedyną podporą na moim „najostrzejszym życiowym zakręcie” i spisał się w tej roli doskonale – w każdej chwili był do dyspozycji, zawsze odbierał telefon, zawsze miał czas – a to wszystko z niewymuszoną życzliwością i zrozumieniem. Zabieg, leczenie… wszystko pod okiem Pana doktora przebiegło niezwykle sprawnie. Godny uznania jest też fakt, że człowiek ten nie uważa się za nieomylnego ( i jak wynika z mojej obserwacji) wszelkie swoje podejrzenia rozszerza o dalszą szczegółową diagnostykę. Mam ogromną nadzieję, że los wynagrodzi Panu doktorowi to, jakim dobrym (w moim mniemaniu) jest człowiekiem. À propos wcześniejszych komentarzy – wydaje mi się, że Pan doktor uśmiecha się już trochę częściej :)

 • K

  Pan Robert to wzór dla innych ginekologów. Rzeczowy, cierpliwy, kulturalny, taktowny. Stres mija po chwili rozmowy. Zarówno rozmowa jak i badania przeprowadzane są delikatnie. Pełen profesjonalizm. Doktor dzięki swojemu podejściu sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo. Polecam z czystym sumieniem :-)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i bardzo delikatny lekarz. DO tego kompetentnie i rzeczowo wyjaśnił mi moje dolegliwości.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to dopiero moja druga wizyta u Pana doktora, ale mogę powiedzieć że jest to spokojny, przyjemny w obyciu lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Udziela informacji, które na danym etapie są konieczne i ważne. Co do gabinetu, to bazując na wcześniejszych doświadczeniach oceniam, że jest dobrze zaopatrzony i zorganizowany.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Robert to bardzo miły i spokojny lekarz; fachowiec, który w przystępny sposób wyjaśnia, dlaczego coś "zadziałało" nie tak w organizmie kobiety i ustala przebieg leczenia. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Polecam serdecznie :-)

Doświadczenie i kwalifikacje