Umów wizytę 240 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Specjalista chorób wewnętrznych Ukończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
  Specjalista chorób wewnętrznych

  Ukończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji z Chorób Wewnętrznych i Medycyny Estetycznej (Studia Podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach).

  Medycyną Estetyczna zajmuje się od 2009 roku. Do tej pory wykonałem tysiące zabiegów z toksyną botulinową i kwasami hialuronowymi, osoczem bogatopłytkowym (Regeneris), hydroksyapatytem wapnia (Radiesse i Crystalys) i polikaprolaktonem (Ellanse), u ponad pół tysiąca Pacjentów zabiegi modelowania sylwetki (Aqualyx, AquaFilling, Crystalys, nici do ciała MesoCogs) oraz kilkanascie tysięcy implantacji nici z polidioksanonu i polikaprolaktonu (BARB, BARB 4D, Happy Lift – MesoCogs, Double Needle, Ancorage). Pracuję na co dzień na około 20 różnych urządzeniach stosowanych w medycynie estetycznej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami plasmowymi - jako jeden z trzech pierwszych lekarzy w Polsce i piętnastu w Europie rozpocząłem pracę z "plasmą" już w 2013 roku. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z zaawansowanych technik podania nici PDO/BARB/BARB4D Miracu, jak również z innowacyjnej metody przygotowania i podawania plasmy PRP Prosys.

  Moje umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w Kraju i Zagranicą. Szkoliłem się u takich sław medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jak: prof. Irina Lopandina, dr Isalella Palmieri, dr Ezio Costa, prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (†), dr Aleksander Karadovets, dr Andre Steps, dr Luca Piovano, prof Won Woo Choi, prof Jaehyun Shim, czy dr Jake Choi .

  Jestem na bieżąco w wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, regularnie uczestniczę w Kongresach Naukowych, a w swojej pracy używam wyłącznie solidnie przebadanych naukowo, posiadanych wszelkie wymagane certyfikaty materiałów medycznych renomowanych Firm.
  Miło mi będzie z Państwem się spotkać

  Zapraszam na stronę: http://perfectlift.eu/
  Dyplomy i certyfikaty: http://perfectlift.eu/certyfikaty
  Sprawdź aktualne promocje: http://perfectlift.eu/promocje
  oraz https://www.facebook.com/perfectlift.eu

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Studia Medyczne Wydział Lekarski na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • specjalizacja - II stopieńi z Chorób Wewnętrznych
 • Medycyna Estetyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, po przedstawieniu mu moich problemów omówił szczegółowo jak będzie przebiegał zabieg. Wszystko przebiegło sprawnie i z niecierpliwością czekam na efekt za kilkanaście dni. Polecam Tego lekarza.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Medycyny Estetycznej Dermatologii i Laseroterapii PerfectLiftUsługa: volume twarzy

  Jestem pacjentką pana doktora od 2 lat. Gabinet wyposażony na najwyzszym poziomie . Fachowo i bezboleśnie wykonuje zabiegi . Miałam poprawiony kontur twarzy , podniesione policzki . Teraz czuję się młodsza , a pezez to szczęśliwsza. Polecam pana doktora. Dorota

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Medycyny Estetycznej Dermatologii i Laseroterapii PerfectLiftUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Ocena sama mówi za siebie.Jestem już po kilku wizytach u lekarza i śmiało polecam go wszystkim.Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Szeroki wachlarz zabiegów i przede wszystkim odpowiednie ich dobranie.Miła,luźna atmosfera.Do tego duże promocje.Taką samą opinię wysyłam asystentkom Pana doktora.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Medycyny Estetycznej Dermatologii i Laseroterapii PerfectLift

  Bardzo profesjonalna konsultacja, a sam zabiegł przebiegł szybko i w miłej atmosferze. Polecam każdemu noszącemu się z zamiarem choćby nieznacznej ingerencji estetycznej!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dobrze wytlumaczyl zabieg,ktory przebiegl bardzo sprawnie i bezbolesnie.Pelna profesjonalna obsluga.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna obsługa, Pan doktor Janczura to profesjonalista, wyjaśnił wszystko odnośnie zabiegu. Bardzo przyjemny jako osoba (Pani asystentka także ;). Jestem bardzo zadowolona z efektów ;) Polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po kolejnej wizycie i zabiegach. I kolejny raz jestem zadowolona. Umiejący poradzić i słuchać profesjonalista. Doskonale dobiera metodę do okolicy twarzy czy ciała tłumacząc co można nią osiągnąć a czego się nie da. Mówi jakie są inne też opcje, ich korzyści i braki. Jest na bieżąco z nowościami i mam wrażenie, że ma w swojej ofercie ich większość. Zawsze coś wymyśli :) A.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dopiero rozpoczęłam przygodę z medycyną estetyczną (pomijam kilka mezoterapii u kosmetyczki). Doktor bardzo miło mnie zaskoczył – „omówił” plusy i minusy mojej twarzy, szyi i dekoltu określił co byłoby najlepsze i jakie są alternatywy. Był cierpliwy i ciepły w kontakcie. Na pierwszy raz zdecydowałam się na wypełnienie doliny łez i po 3 nici barb 4d na stronę. Zero siniaków, niewielki dyskomfort przy zakładaniu jednej z nici i efekt od razu – tego oczekiwałam. Teraz będą bruzdy i botoks :-) Monika

 • M

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor ponad wszystko stawia dobro pacjenta. Jeśli jakiś zabieg uznaje za niepotrzebny po prostu o tym mówi. Wypełniałam bruzdy wargowo nosowe u Pana doktora. Zabieg był niemal bezbolesny a efekt widoczny juz po pierwszej godzinie. Czyje sie o przynajmniej 5 lat młodsza wiec gorąco polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz ktory ma powazne podejcie do pacjenta, potrafi wysluchac do konca i udzielic rzeczowej porady. zwlasnej inicjatywy przedstawia nowe ciekawe sposoby rozwiazania problemu z ktorym przychodzi pacjent. najprawdopodobniej zecyduje sie na zabieg u dr Janczury.