dr n. med.

Robert Błaszczak

Geriatra, Internista

55 opinii +dodaj

Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kierownik Klinicznego Centrum Medycznego Seniora Szpitala im. WAM, Z-ca ordynatora Oddziału Geriatrii Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi, prywatna praktyka - Geriatric-med- realizowanie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Klinicznego Centrum Medycznego Seniora Szpitala im. WAM, Z-ca ordynatora Oddziału Geriatrii Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi, prywatna praktyka - Geriatric-med- realizowanie wizyt domowych lub stacjonarnie w gabinecie. Zapraszam na moją stronę www.geriatric-med.pl - dowiedzą się Państwo więcej o specyfice Geriatrii

Specjalizacje

 • Geriatria
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo pozytywne wrażenia. Pan doktor jest niezwykle spokojny i cierpliwy, czyli dokladnie taki jaki powinien być lekarz, zwłaszcza zajmujący się starszymi ludźmi.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz naprawdę godny polecenia.
  Bardzo dokładnie bada pacjenta. Wnikliwie zapoznaje się z obecnymi wynikami badań, lekami i wcześniejszą historią choroby.
  Szczegółowo informuje o aktualnym stanie zdrowia i sporządza dokładny opis lekarski.
  Zapisał nowe leki mojej 92-letniej mamie, po których lepiej się poczuła i zrobiła się bardziej komunikatywna.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizytę pana doktora zamówiłem dla mojej 89-cio letniej mamy. Mama od kilku lat nie wychodzi sama z domu i ma wiele różnych dolegliwości, z którymi do tej pory żaden lekarz sobie nie poradził. Postawę i profesjonalizm pana doktora Błaszczaka oceniam bardzo wysoko. Zajął się bardzo dokładnie moją mamą. Przepisał jej nowe leki i zorganizował wizytę w szpitalu w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Sama postawa pana doktora spowodowała, że mama poczuła się znacznie lepiej. Polecam pana doktora Błaszczaka jako świetnego specjalistę i dobrego człowieka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedomagania starszej 90-letniej osoby

  To dobry lekarz wnoszacy uspokojenie i dobry klimat w kontakcie z cierpiacym starszym pacjentem. Moja schorowana i cierpiąca mama jest szczęśliwa że, moze zamówić wizytę domową i uzyskać pomoc w dalszym leczeniu. Polecam bo to doskonały lekarz i dla nas jedyny geriatra w Łodzi.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor wykazał profesjonalizm, takt, a także dobry kontakt ze szczególnie wymagającym starszym pacjentem. Była to pierwsza wizyta u mojego 89 letniego ojca, a jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że następne opinie będą równie pozytywne.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniały ,ciepły ,życzliwy Lekarz.Moja 87 letnia mama była bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor podchodzi do Seniorów z ogromną dobrocią i dużym profesjonalizmem co dla tego typu Pacjentów jest konieczne.Jednocześnie wspiera pozostałych członków rodziny w ich problemach związanych z opieką senioralną.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Była to pierwsza wizyta Pana Doktora Roberta Błaszczaka u mojej 89 letniej mamy.Pełne profesjonalizmu podejście do pacjenta.Wielka kultura osobista,takt i ogromne ciepło emanuje od Pana Doktora.Wzór do naśladowania dla innych lekarzy.Bardzo ,bardzo dziękuję i gorąco polecam. Benia Pietrzak

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z powołania, pełen zrozumienia dla osób starszych. Z pewnością godny polecenia. Punktualny, uprzejmy i zaangażowany w sprawy pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zwykła wizyta

  rzeczowy, profesjonalny, spokojny, pomocny;
  mam nadzieję, że uda się dzięki niemu poprawić jakość życia mojej mamy

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor wydaje się być bardzo dokładnym, skupionym na pacjencie lekarzem, ma dobry kontakt ze szczególnie tego wymagającym starszym pacjentem, po pierwszej wizycie mogę polecić Pana Doktora.