dr n. med.

Robert Błaszczak

verifiedCreated with Sketch.

Geriatra, Internista

65 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kierownik Klinicznego Centrum Medycznego Seniora Szpitala im. WAM, Z-ca ordynatora Oddziału Geriatrii Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi, prywatna praktyka - Geriatric-med- realizowanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta domowa

  Bardzo spokojny , rzeczowy, profesjonalny doktor, pełen empatii dla ludzi w podeszłym wieku. W przypadku mojej mamy pan doktor widzi nawet szansę na ponowne uruchomienie mamy .
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Krystyna

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma niesamowite podejście do chorego jest bardzo spokojny , miły i empatyczny wzbudza zaufanie u pacjenta . Polecam Pana doktora ogromna wiedza medyczną.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Robert Błaszczak jest człowiekiem o takiej empatii i dobroci oraz profesjonaliźmie,że wraca w pacjencie nadzieja, ze nie jest sam, że są jeszcze lekarze, którzy widzą w pacjencie nie tylko schorowanego seniora, ale przede wszystkim człowieka, który wobec nieuchronnie upływającego czasu niosącego dolegliwości, dysfunkcje,ból,ograniczenia mogą jeszcze liczyć na szansę pomocy.Jest niezwykle wrażliwy, natychmiast nawiazuje kontakt z pacjentem,patrzy na pacjenta w skali makro, słucha z uwagą, a po wizycie / w moim przypadku oboje rodzice -89 i 85 lat/ czują się dowartościowani , a co najważniejsze potraktowani z szacunkiem i zainteresowaniem.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wszystkie opinie o Panu doktorze jakie przeczytałam, były mega pozytywne i ani o włos nie przesadzone. Z ogromną przyjemnością przyłączam się do nich. Pan dr Błaszczak jest zarówno ciepłym, serdecznym człowiekiem oraz rzeczowym i profesjonalnym lekarzem. Wizyta domowa u mojego 90-letniego taty odbyła się w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Mama określiła krótko - to anioł, nie człowiek. Nie mogliśmy trafić lepiej. Z całego serca polecam Pana doktora wszystkim potrzebującym lekarza-geriatry. Wiedza i serce idące w parze to ogromna rzadkość, a Pan dr je ma! Jola Jakóbik

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25Usługa: konsultacja w poradni

  Bardzo życzliwe podejście i ogromna cierpliwość w stosunku do osoby z którą kontakt jest znacznie utrudniony.
  Propozycja leczenia szpitalnego, co rozbudziło w chorej nadzieję
  na poprawę stanu zdrowia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM Wodna 25

  Wspaniały ,ciepły ,życzliwy Lekarz.Moja 84 letnia babcia była bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor podchodzi do Seniorów z ogromną dobrocią i dużym profesjonalizmem co dla tego typu Pacjentów jest konieczne.Jednocześnie wspiera pozostałych członków.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta odbyła się w domu, dzięki temu stres związany z pójściem do poradni został zminimalizowany. Pan doktor posiada wyjątkową umiejętność podejścia do osób starszych, czym szybko zyskał sympatię i otwartość mojej mamy. Pan doktor postawił wstępną diagnozę i zlecił dalsze badania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GERIATRIC-MED

  Wizytę Pana dr u mojego ojca mogę podsumować tak naprawdę jednym zdaniem: Wszystkie pozytywne opinie wystawione na tej stronie są bez wątpienia prawdziwe. Pan dr potrafi rozmawiać ze starszymi pacjentami. Wzbudza zaufanie i szacunek. Mój Tata po wizycie Pana dr uwierzył , że można jeszcze zawalczyć o siebie mimo starszego wieku. Dziękuję Panie doktorze. Córka pacjenta.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: otępienie zwiazane z wiekiem

  Była to pierwsza wizyta, z która łączymy duże nadzieje. Dobre podejście do starszego pacjenta. Profesjonalny i skrupulatny wywiad .

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo rzeczowy potrafi wysłuchać pacjenta. Nie podejmuje decyzji zbyt pochopnie, zleca dodatkowe badania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Klinicznego Centrum Medycznego Seniora Szpitala im. WAM, Z-ca ordynatora Oddziału Geriatrii Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi, prywatna praktyka - Geriatric-med- realizowanie wizyt domowych lub stacjonarnie w gabinecie. Zapraszam na moją stronę www.geriatric-med.pl - dowiedzą się Państwo więcej o specyfice Geriatrii

Specjalizacje

 • Geriatria
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Zdjęcia