Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
22 273.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Jurija Gagarina 15, Mokotów, Warszawa
NZOZ Dr Brankowska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja I i II stopnia z ginekologii i położnictwa. Stopień doktora nauk medycznych. Klinika Położniczo-Ginekologiczna WUM przy ul. Karowej w ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Wynalazek 4, Warszawa

Brak informacji o cenie

Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.


USG ginekologiczne


Wynalazek 4, Warszawa

Brak informacji o cenie

Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.


Prowadzenie ciąży


Wynalazek 4, Warszawa

Brak informacji o cenie

Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny ciąża

Dr Adamowicz prowadził moją ciążę. Rodziłam w szpitalu, w którym dr pracuje. Był zaangażowany do końca. Pilnował wszystkiego osobiście, nawet wtedy gdy zostałam przyjęta już na oddział. Poświęcał swój prywatny czas, przyjeżdżał sprawdzać czy wszystko jest w porządku, dzwonił dopytując się o mój stan zdrowia i postępowanie innych lekarzy opiekujących się mną w szpitalu. Ma zwyczaj odwiedzania pacjentki w sali poporodowej. Jest bardzo kompetentny. Jeśli wynik badania nawet niewiele odbiega od normy zawsze zleca dalszą diagnostykę, żeby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Polecam wizyty u Pana doktora.


I
Użytkownik zweryfikowany

Byłam wczoraj na kwalifikacji do cc w szpitalu na Madalińskiego, pan doktor mimo że wyglądał na bardzo oschłego okazał sie zupełnie normalnym i merytorycznym w człowiekiem. On ocenia fakty, jeśli pacjentka rzeczywiście ma wskazanie do cc to wcale tego nie neguje a jak ktoś próbuje mu wciskać głupoty to może sie wkurzył (kilka pań wyszło z kiepskimi minami z gabinetu). Tak wiec liczą się fakty, Pan doktor nie jest straszny tylko bada ,pyta ,analizuje i opiniuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Na poczatku kiedy wszedł do mnie na salę porodową bałam się go... spoglądał spod oka i nie był zachwycony tym że ma podjąc decyzję czy cc czy naturalnie... ochrzanił nas że nie zgłosiliśmy się do niego 2 tygodnie przed terminem tylko zjawiamy się tydzień po terminie... postanowił rozwiązac naszą ciążę cc i wychodząc odkręcił się na pięcie i zapytał drażniącym głosem " zadowolona??" jednak... po operacji przyszedł do mnie na salę pooperacyjna i spytał uprzejmym tonem jak się czuję i jak duzy urodził się maluszek... po czym powiedział że dobrze zdecydował że zrobili cc.. poza tym jak się później okazało podczas mojej operacji zajrzał na salę i kontrolował lekarzy jak idzie... cudowny lekarz.. na koniec dnia okazało się że ten jego zły stosunek wynikał ze złego humoru... był pierwszy dzień po urlopie i wszystko było na jego barkach a osób rodzących baaaaaaardzo dużo... dzięki temu lekarzowi zawdzięczam życie... bo pierwszy poród który przechodziłam 2 lata temu mało brakowało a zakończył by się zgonem.. dziękuję Panie doktorze !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Moja ciążę od 4 ms prowadził dr Adamowicz. Jestem bardzo zadowolona - wiem, że 150 zł za wizytę było dobrze wydanymi pieniędzmi, ponieważ dr zajął się mną i maleństwem z pełnym profesjonalizmem. Moja ciąża była właściwe książkowa i nie było większych problemów kiedy jednak pojawiły się pewne odchylenia od normy w wynikach badań z pełną skrupulatnością zostały przeanalizowane oraz powtórzone. Kiedy mnie coś niepokoiło mogłam zadzwonić na do dr Adamowicza i przyjechać od szpitala aby zostać przez niego zbadana. W szpitalu również dr zajął się nami oraz pomógł w formalnościach. Nie jest osobą wylewną ale za to konkretną i dla mnie to najważniejsze. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem obecnie w drugiej ciąży 32 tydz. Pierwszą ciążę(2000/2001 r.) również prowadził dr Adamowicz. Według mnie jest dobrym i kompetentnym lekarzem. Obecna ciąża jest \"problemowa\", leżę od 10 tygodnia . Nie zgadzam się z opinią,że zajmuje się tylko łatwymi ciążami. Co do jego podejścia do pacjentki (opryskliwy,chamski) to uważam,że jaka pacjentka taki stosunek do niej. Dla mnie jest zawsze miły, dowcipny i konkretny.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G
Użytkownik zweryfikowany

Moja wczorajsza wizyta w szpitalu na Madalińskiego to jedno wielkie rozczarowanie. Począwszy od oczekiwania w rejestracji (ponad 1 godzinę), przez czekanie na \"pomiary\" - kolejne 1.5 godz, i ostatecznie ok. godzinę w kolejce do pana Adamowicza (podobnie jak przedmówczyni, nie śmiem użyć słowa \"lekarz\"). Byłam tam, aby ustalić termin cesarskiego cięcia, gdyż wg. wytycznych PTG moje schorzenie kwalifikuje właśnie do CC. Pan Adamowicz prawie wyrzucił mnie z gabinetu, podważając kompletnie dokumentację, którą mu przedstawiłam (bez słowa wyjaśnienia!). Mam wrażenie, że nawet nie zapoznał się z przedłożoną dokumentacją, tylko przez 3 sec. przeskanował jedno z zaświadczeń. Na moje pytanie: czy w takim razie jest świadomy ryzyka porodu siłami natury i czy podpisze mi oświadczenie o odmowie przeprowadzenia CC pomimo przedstawionych dokumentów zostałam oskarżona o \"straszenie\" go. Absolutny brak podejścia do pacjentów, w tak delikatnej materii jaką jest ciąza, ośli upór i brak umiejętności rozmowy dyskwalifikują tego pana do wykonywania zawodu jakim jest ginekolog/położnik (szczególnie na tak odpowiedzialnym stanowisku jakim jest bycie ordynatorem dużego oddziału położniczego). Stanowczo odradzam jako lekarza!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Rodziłam w szpitalu na Madalińskiego ponieważ pracował tam mój lekarz prowadzący. Niestety w momencie przekroczenia progu szpitala mój lekarz nie miał już NIC do powiedzenia, choć najwięcej wiedział o mnie, dziecku i ciąży. Byłam zdruzgotana poziomem kultury i zachowaniem ordynatora Roberta Adamowicza. Człowiek ten traktuje pacjentki przedmiotowo, opryskliwie. Jakby specjalnie chce mieć odmienne zdanie od swoich podwładnych lekarzy. Chciał się mnie pozbyć ze szpitala z powodu mojej choroby przewlekłej (po co komu kłopoty). Została mi wmówiona choroba serca i zostałam wywieziona na konsultację do innego szpitala (karetka była tylko ustalona w jedna stronę-bez powrotu). Niestety ku niezadowoleniu ordynatora wróciłam. Nie zgodziłam się też na CC. Codziennie byłam psychicznie wykańczana przez dr Adamowicza.Człowiek ten często zaprzeczał temu co przed chwilą powiedział. Stawiał odmienne diagnozy. Może gdybym konkretnie zapłaciła to dostrzegłby we mnie pacjentkę godną JEGO zainteresowania.Uparłam się i Urodziłam siłami natury (szybki poród bez komplikacji, dziecko otrzymało 10 pkt w skali Apgar). Wszystkie wcześniejsze negatywne opinie na temat tego lekarza w 100% obrazują jakim jest lekarzem, ordynatorem, człowiekiem. NIGDY więcej nie chce mieć NIC wspólnego z NIM i szpitalem na Madalińskiego.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz.
Zalety:
- ZAWSZE odbiera telefon komórkowy: o każdej godzinie dnia i nocy. Odpowie na każde najgłupsze pytanie,
- ponad 30 letnie doświadczenie: prowadził całą moją ciąże, zagrożoną od pierwszych tygodni. Zawsze trafiona diagnoza i leczenie. Niezwykle szybki w podejmowaniu decyzji. Kapitalne wyczucie
- bardzo opiekunczy: jak musiałam iść do szpitala w którym pracuje a on szedł na urlop to wydzwaniał do mnie i lekarzy aktualnie dyzurujących co drugi dzień,
- ogromny autorytet w szpitalu na Madalisnkiego: wszyscy stoją tam przy nim na baczność.
Wady:
- nie da się z nim pogadać o duperelach :) co może niektórym przeszkadzać. Mnie w ogole :) Ja szłam po konkrety.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Byłam pod jego opieką w czasie ciąży, zawsze dokładnie zbada, zleca wszystkie badania. W dniu porodu, w szpitalu na Madalińskiego, od razu zaprowadził mnie w miejsca, gdzie musiałam się zgłosić, nie szukałam i nie biegałam sama nigdzie, aby załatwić formalności. Podczas cc przyszedł na salę sprawdzić, czy wszystko przebiega w porządku. Potem jeszcze odwiedził mnie na sali. Bardzo polecam, głównie z tego względu, iż posiada wiedzę i doświadczenie, oraz zajmuje się pacjentką tak, jakby była kimś z rodziny.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Do dr Roberta Adamowicza chodziłam na wizyte dwa razy w miesiącu - ponieważ 5 lat przed zajściem w ciąże miałam konizację szyjki macicy i bałam się aby nie było z tego powodu komplikacji - płacąc za każdą wizyte po 150 zł. Na początku 4 miesiąca zaczeły się problemy z ciśnieniem - miałam nadciśnienie. Od doktora otrzymałam tylko recepte na Dopegyt, który i tak nie pomagał i zalecenie mierzenia ciśnienia trzy trazy dziennie. Drugie USG wykazało że moje dziecko jest zbyt małe w stosunku do wieku ciąży, ale Pan doktor nic z tego sobie nie robił ,stwierdził tylko, że najprawdopodobniej podałam zły termin miesiączki. W międzyczasie zaczełam mieć problemy z wątrobą i w dalszym ciągu z nadciśnieniem. Należy dodać, że USG robione było przez dosyć znanego i cenionego lekarza w Warszawie, który sugerował aby dr. Adamowicz skierował mnie na dodatkowe badania nie tylko morfologia i mocz.Kolejne USG wykazało, że dziecko bardzo mało przybiera na wadze, wówczas doktor zaproponował skierowanie do szpital na Madlińskiwego - celem ustalenia diety wątrobowej. W szpitalu na Madalińskiego etatowi lekarze stwierdzili, że konieczny jest natychmiastowe zakończenie ciaży - cc. Zagrożenie życia dla mnie i dla dziecka.(Dziecko nie przybierało na wadze z powodu problemów min. z przepływami.) Zaczeły się dramatyczne poszukiwania odpowiedniego szpitala dla wcześniakówz masa urodzeniowa poniżej 1 kg. Ciąże zakończono w 28 tygodniu z wagą urodzeniową dziecka 700 g. Cudem dziecko przeżyło. Na koniec miałam problemy z uzyskaniem podpisu od Doktora pod zaświadczeniem że prowadził moją ciąże, celem otrzymania becikowego . Doktor Robert Adamowicz jest dobrym lekarzem pod warunkiem, że ciąża jest ciażą książkowa. Szkoda słów i pieniedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja I i II stopnia z ginekologii i położnictwa. Stopień doktora nauk medycznych. Klinika Położniczo-Ginekologiczna WUM przy ul. Karowej w ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Onkologia kliniczna

Staże

  • UM w Poznaniu

Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • Przez cały okres pracy zawodowej doskonali swoją wiedzę i umiejętności

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)