Renata Waszczuk

Ginekolog

22 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Pani Doktor bardzo konkretna, kompetentna, życzliwa i empatyczna. Z pewnością lekarz z powołania! Godna polecenia!

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Pani Doktor bardzo konkretna, kompetentna, życzliwa i empatyczna. Z pewnością lekarz z powołania! Godna polecenia!

  • M

   U ten Pani Doktor byłam na swojej pierwszej w życiu wizycie pod koniec 2014r. Atmosfera w jej trakcie była dla mnie komfortowa i przyjazna. Pani Doktor to osoba bezpośrednia, konkretna - traktuje pacjenta na równi. Zdiagnozowała u mnie guza na jajniku, na temat którego inny doktor wypowiedział się, że "gdybym nie wiedział że ma pani tego guza, to bym go na pewno nie znalazł" - co może świadczyć o tym, że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista o wielkim doświadczeniu.
   Guz został zoperowany również przez Panią Doktor i wszystko skończyło się dobrze.

  • Lekarz bez aktualnej wiedzy, leczyła mnie metodami sprzed 20lat. Powinna iść na emeryturę. Przez jej błedy miałam potem problemy w ciąży nie mówiąc o wydanych pieniądzach i stresie. Potwirdzili to inni lekarze -szkoda, że tak późno. Zdecydowanie nie polecam,żałuję że do niej trafiłam...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Zdecydowanie nie polecam! Kilka lat temu byłam jeszcze jako nastolatka u Pani Waszczuk na swojej pierwszej wizycie ginekologicznej. Była niemiła, rutynowe badanie było bolesne i zawstydzające, a kiedy powiedziałam pani doktor że mnie 'to boli' skwitowała 'trudno, jak boli to boli'. Zapłaciłam dobrą stówkę i wyszłam rozdygotana.
   Proszę nie przypuszczać, że jestem nadwrażliwa itp bo od tego czasu byłam u innych ginekologów kilka razy i nigdy mi się takie coś nie zdążyło.
   Trudno mi powiedzieć, jak badanie przebiega kiedy kobiety są starsze lub w ciąży, natomiast odradzam wysyłać nastoletnie dziewczynki na 1 badanie do tej pani doktor.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Zdecydowana, konkretna, bezpośrednia, wzbudza zaufanie, na oddziale prawdziwie opiekuje się swoimi pacjentami

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • Bardzo dobry lekarz, lekarz z powołaniem. Zgłosiłam się do Pani doktor z torbielą wielkości 7 cm, szybka decyzja Pani ordynator i szybki zabieg po którym okazało się, że torbiel był wielkości pięści i nie na tym jajniku na którym wskazywało USG. Moja operacja i tak okazała się drobna, przy tym co widziałam podczas pobytu w szpitalu i jaka była opieka Pani ordynator nad pacjentkami onkologicznymi. Pani doktor co rano przed każdą wizytą sprawdzała stan zdrowia wszystkich pacjentek na oddziale ginekologicznym. Opieka i podejście Pani doktor do pacjentów jest na bardzo wysokim poziomie.

  • Pani ordynator nie ma czasu dla pacjentki,wizyta u nie j trwa 5 min. nie miała czasu aby mi zmierzyć ciśnienie ,bo po co tracić czas na głupoty.... jak zapytałam o wielkość i wagę płodu to mi powiedziała ze nie moze mi tego powiedzieć,na drugi dzień znalazłam sie w szpitalu z zatruciem ciążowym ,oczywiście musialam urodzić......

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • jeszcze przed ciążą byłam jej pacjentką póżniej gdy zaszłam w ciążę też (z chorobowym nie było problemu)do momentu kiedy podczas badania powiedziała mi że:\" co bądz widziała i nic ją nie zaskoczy\"i po tygodniu................................poroniłam czy to jest podejście pani ordynator do pacjenta(jeszcze za pieniądze??)

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • 10 min to może i mało ale jak ktoś potrzebuje to poświęca mu tyle uwagi ile trzeba!! to po pierwsze. Po drugie to bardzo dobra doktorka, prowadziła 3 moje ciąże, mam 3 dzieci, chociaż 2 ciąże były zagrożone. polecam je wszystkim zanjomym i jeszcze nie zdarzyło się żeby któraś z koleżanek zrezygnowała z jej opieki. Więc chyba to nie tylko moje zdanie że jest dobrym ginekologiem. A i sympatycznym i otwartym człowiekiem..

  • moze sie i zna na robocie ale 10 min na pacjentke to chyba troche za malo a placi sie za to 110 zl.

  Jesteś tym lekarzem?

  253

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.