Renata Stach, stomatolog Sanok

lek. dent. Renata Stach

Stomatolog

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Rynek 9, Sanok
Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Odbudowa zębów na taśmie z włókna szklanego

Bardzo polecam dr Renatę Stach świetny fachowiec w dziedzinie stomatologii, potrafi wysłuchać pacjenta i bardzo dobrze doradzić. Nic nie robi bez akcentacji i zgody pacjenta. Zarówno ja jak i cała moja rodzina od ponad 10 lat korzysta z usług dr Renaty za każdym razem zadowolenie w 100%. Ceny może nieco wyższe niż w innych gabinetach ale naprawdę warto, dr Renata pracuje na sprzęcie i materiałach najwyższej jakości więc warto skorzystać z usług gabinetu. Pani dr do samego końca walczy i ratuje naturalne zęby a jak już nie ma wyjścia i trzeba usunąć to szuka najlepszego rozwiązana aby uśmiech na naszych buziach nadal pięknie lśnił. Co bardzo ważne jak coś niepokojącego się dzieje/ sytuacje awaryjne dr Renata zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Polecam !!! Polecam naprawdę warto zaufać dr Renacie Stach !!!! Dziękuję za pięknie wykonaną odbudowę zęba na taśmie z włókna szklanego. Pozdrawiam Ania


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo delikatna, znieczulenie końskie bo naprawdę nie boli. Drogo - ale mimo wszystko polecam, gdyż strach jakiś taki jakby mniejszy ;-)


C
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem zadowolona z wizyty, znam lepszych i sympatyczniejszych stomatologów a co najważniejsze tańszych! do tej pani doktor trzeba wziąć pół pensji! za dwa zęby dosyć zepsute i dwa z małymi dziurkami musiałam zapłacić 800 zł. Jedyny plus to profesjonalny sprzęt.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ja, moja rodzina, moi znajomi, od lat korzystamy z usług Pani dr Stach.
Gabinet świetnie wyposażony, materiały do wypełnień najlepszej jakości, ale to można znaleźć w wielu miejscach. Tym, co nas trzyma przy tym gabinecie to ogromne zaangażowanie Pani doktor w proces leczenia, doskonała komunikacja i wielka empatia, niespotykana w innych gabinetach.


O

Niestety dla mnie to nie jest dobry dentysta. Trzy lata temu robiła mi kanałówkę i kazała sobie płacić 150 zł od kanału a że ząb miał trzy kanały to musiałem płacić 450 zł !!! Ząb się rozleciał... Owszem podejście ma bardzo dobre ale niestety ceny są z kosmosu. Wielu lekarzy na sanockim rynku jest co najmniej tak dobra jak pani Stach a przy tym dużo tańsza.


I

U dr Stach leczę się od dłuższego czasu i mam do niej pełne zaufanie. Nigdy nie czułam bólu, choć mam wrażliwe zęby. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie, a w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Polecam!


M

Dla mnie jest to najlepszy gabinet jaki znam! Pomimo tego, że mieszkamy w Krakowie, od wielu lat wraz z rodziną korzystamy z usług sanockiego gabinetu p. dr Stach. Można by to śmiało nazwać "urlopową turystyką dentystyczną"...
Świetny gabinet, nowocześnie wyposażony, z bardzo osobistym podejściem do pacjenta, szczególnie wymagającego (czyt. bojącego się kontaktu z dentystą)...
Dzięki Pani doktor Renacie Stach mój niegdysiejszy strach zniknął wiele lat temu i mam nadzieję, że już nigdy nie powróci...
Za co jestem Jej dozgonnie wdzięczny..!
Gabinet stomatologiczny, który mogę polecić każdemu!


G

Jestem pacjentką p.Stach od lat i wiem, że zawsze wykazywała się 100% zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykonuje takie zabiegi jak wkręcanie implantów, co jest jeszcze chyba rzadkie w Sanoku. Pani doktor jest szczególnie ceniona za dobry kontakt z najmłodszymi pacjentami. To jest kobieta, która lubi to co robi i dlatego mam do niej pełne zaufanie! Gorąco polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie