Adresy (2)

Marszałkowska 9, Rzeszów
MODEL SMILE (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
17 786.....

Wizyta konsultacyjna • od 100 zł

Różana 75, Mokotów, Warszawa
MODEL SMILE (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
17 786.....

Wizyta konsultacyjna • od 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. To właśnie na tej prestiżowej uczelni w 2002 r. oprócz wiedzy z zakresu stomatologii o...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński, Kraków, 2002


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Wizyta konsultacyjna

od 100 zł


Marszałkowska 9, Rzeszów

od 100 zł

MODEL SMILE


Różana 75, Warszawa

od 200 zł

MODEL SMILE

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE wypełnienie kompozytowe

Pan doktor pięknie odbudował mi dwa zęby. Najwyższa jakość leczenia. Zęby jak nowe. Dodatkowo fajna atmosfera w gabinecie. Bardzo miła asystentka. Pan Doktor bardzo inteligentny człowiek.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE wybielanie zębów

Wybielałam zęby u Pana doktora Wróblewskiego. Doradził mi metodę, która jest najlepsza dla mnie. Odpowiedział mi ma wszystkie moje pytania i rozwijał wątpliwości. Ostateczny efekt jest super!! Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE

Polecam dr. Wróblewskiego. Trafiłam do gabinetu z polecenia. Nie zawiodłam się. Miałam spory problem z nieudanym leczeniem kanałowym, które wykonałam w innym gabinecie. Pan dr Wróblewski uratował mnie przed utratą zęba. Jestem bardzo wdzięczna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE leczenie kanałowe

Bardzo polecam dr Rafała. Pomógł mi w bardzo kryzysowej sytuacji (było ryzyko utraty zęba). Wszystko się udało. Na dodatek ząb pięknie odbudowany. Daje max.

lek. dent. Rafał Wróblewski

Panie Karolu, bardzo mi miło, że docenia Pan efekty mojej pracy. Podczas leczenia zawsze staram się zrobić wszystko, aby maksymalnie pomóc pacjentowi. Cieszę się, że w Pana przypadku również udało mi się tego dokonać. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE

Niedawno zakończyłam leczenie u Pana Dr Wróblewskiego. Wcześniej byłam w kilku innych gabinetach. Ogólnie rzecz ujmując nie podpisali się oni. Niestety nawet pogorszyli stan mojego zęba. Pan Doktor Wróblewski uratował mój ząb, który niby był do wyrwania. Pan dr Wróblewski reprezentuje najwyższą jakość i profesjonalizm. Niesamowity stomatolog. Polecam.

lek. dent. Rafał Wróblewski

Droga Pacjentko, bardzo dziękuję za słowa uznania. Są one dla mnie motywacją do dalszej pracy. Bardzo się cieszę, że to w moim gabinecie mogła Pani rozwiązać swój problem. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE Wizyta konsultacyjna

Lekarz na wizycie konsultacyjnej, która miała trwać 30 minut nie śpieszył się, więc opłata wyniosła nie 100, a 200 zł. Doktor poinformował mnie, że potrzebuję ortodonty i higienizacji, natomiast dla niego w tym momencie nie ma pracy, jednak zaprezentował mi swoją ofertę (wybrane zdjęcia swoich dotychczasowych prac na komputerze). Generalnie były ciche momenty podczas wizyty, tak jakbyśmy na coś czekali, nie wiem może na przekroczenie 30 minut? Wizyta była opóźniona pomimo wczesnej godziny (10.50) i braku obecności innego pacjenta przede mną. Jak rozumiem doktor szkolił swoją asystentkę, ponieważ był to jej pierwszy/jeden z pierwszych dni w tym gabinecie. Na plus: zdecydowanie w swojej pracy i dokładność, na minus: powolny przebieg wizyty, prezentacja swojej oferty (wypełnień innych pacjentów) w czasie, za który płaci pacjent

lek. dent. Rafał Wróblewski

Panie Macieju, bardzo dziękuję za napisanie opinii. Recepcja zweryfikowała wszystkie wizyty konsultacyjne w tym roku, co w rezultacie dało nam informację, że nie przyjmowałem żadnej osoby o Pana imieniu we wskazanej godzinie. Ja również nie przypominam sobie takiej wizyty. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie jestem w stanie odnieść się do Pana słów, ponieważ nie wiem, kim Pan jest. Niemniej jednak życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE wizyta konsultacyjna

obsługa i realizacja swiadczenia wysoce profesjonalna ,polecam wszystkim pacjentom którzy chcą mieć trwałe uzębienie

lek. dent. Rafał Wróblewski

Panie Witoldzie, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłem Panu pomóc. Serdecznie pozdrawiam Rafał Wróblewski.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE

Dr Wróblewski to bardzo dobry stomatolog. Byłem pod wrażeniem, jak pracuje. Jest bardzo dokładny. Ząb po odbudowie wygląda jak nowy. Dodam, że leczenie w ogóle nie bolało. Podanie znieczulenia również kompletnie nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

lek. dent. Rafał Wróblewski

Panie Adamie, cieszę się, że docenia Pan jakość mojej pracy. Zadowolenie pacjentów to mój największy priorytet. Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE

Do Pana doktora trafiłam z polecenia znajomych. Obecnie jestem świeżo po zakończonym leczeniu, dlatego mogę się wypowiedzieć. Podobało mi się, że byłam na bieżąco informowana, jak będzie wyglądał każdy etap mojego leczenia. Pan doktor na początku bardzo dokładnie mnie zbadał, a następnie postawił diagnozę. Cały czas czułam się komfortowo i bezpiecznie. Dodam, że dotąd bałam się wizyt u dentysty, jednak tutaj całkowicie o tym zapomniałam:) Polecam doktora Wróblewskiego, każdemu, kto poszukuje wybitnego specjalisty.

lek. dent. Rafał Wróblewski

Droga Pacjentko, bardzo dziękuję za słowa uznania. To dla mnie duże wyróżnienie, że mogłem przyczynić się do zminimalizowania u Pani lęku przed leczeniem stomatologicznym. Wiem, że duży wpływ miało na to poczucie bezpieczeństwa, o którym Pani wspomina, dlatego kładę na to szczególny nacisk. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MODEL SMILE Wizyta konsultacyjna

Przychodze na wizyte do lekarza stomatologa prywatnie /100 zł za wizyte, tak bylo wstepnie powiedziane. Wizyta ( trwa ok 40 min). Na poczatku Pan doktor zrobil wywiad co mi dolega, powiedzialam, ze potrzebuje szybkiej pomocy, bo boli mnie zab. Potrzebowalam pomocy, bo przyszlam z bolem zeba, a nie wykladu na temat zebow. Asystentka poinformowala mnie, ze zdjecie rengenowskie 40 zl, a nie, ze kazde zdjecie 1 zeba po 40 zl. Pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam. Moglam dostac na poczatku info, ze sama wizyta konsultacyjna bedzie mnie kosztowala 360 zl, to napewno bym nie skorzystala z uslug tego gabinetu. Az mnie zamurowalo jak po 40 min wizyty dostalam paragon na 360 zl. Wyszlam z bolem zeba, a z rachunkiem takim, ze brak slow.
Problem w tym, że czuję ze to za duzo za wizytę. Poza tym uwazam, ze to zbyt duza cena do swiadczonych uslug( stracilam tylko pieniadze i czas, a bol zeba nie minal).
Moglam zostac wczesniej poniformowana o takich kosztach wizyty konsultacyjnej.

lek. dent. Rafał Wróblewski

Pani Joanno Szpunar, jest mi niezwykle przykro, czytając tak niesprawiedliwe słowa, skierowane w moją osobę. W swoją pracę wkładam ogromną ilość energii i całe serce, aby jak najlepiej pomóc moim pacjentom. Uważam, że oszczędzanie na podstawowej diagnostyce może prowadzić do postawienia złej diagnozy, dlatego takie zachowanie nie wpisuje się w styl mojej pracy.

Pani Joanno, została Pani poinformowana przez recepcjonistkę o tym, że koszt wizyty konsultacyjnej zaczyna się od 100 PLN, następnie asystentka w poczekalni przekazała Pani tę samą informację, uściślając, że wizyta trwająca do 30 minut to koszt 100 PLN, natomiast do 60 minut to koszt 200 PLN. Jak sama Pani zaznaczyła, asystentka poinformowała Panią, że koszt punktowego zdjęcia rentgenowskiego to koszt 40 PLN. Ze względu na to, że nie mogła Pani wskazać, który ząb Panią boli, powiedziałem, że konieczne jest wykonanie zdjęć rentgenowskich w zakresie badanej okolicy. Na co Pani wyraziła zgodę i pozwoliła wykonać sobie 4 takie zdjęcia. Reasumując, jeżeli dobrowolnie skorzystała Pani z wizyty trwającej powyżej 30 minut i dodatkowo pozwoliła wykonać sobie 4 zdjęcia, to oczywiste jest, że koszt wizyty wyniósł tyle, ile wskazała Pani w opinii.

Pani Joanno, proszę zauważyć, że na moim profilu na portalu Znany Lekarz dostępne są wolne godziny tylko na wizyty konsultacyjne. O czym została Pani poinformowana podczas rezerwowania takiej wizyty. Mało tego na wstępie powiedziałem Pani, że to jest wizyta konsultacyjna i nie zostaną wykonane żadne zabiegi lecznicze. Powiedziałem Pani również, że mogę Panią zbadać, omówić Pani problem oraz przedstawić koszt leczenia, na co wyraziła Pani zgodę. Chcąc wyjść naprzeciw Pani problemom, zaproponowałem, że mogę zmienić swój napięty grafik i umówić dla Pani szybką wizytę, żeby nie musiała Pani długo czekać. Po czym poprosiła Pani, żeby recepcja wykonała telefon w celu umówienia takiej wizyty.

Pani Joanno, proszę zwrócić uwagę na to, że komentuje Pani wizytę konsultacyjną, a nie leczniczą. Tymczasem wypowiada się Pani w sposób roszczeniowy, że nie zostało wykonane leczenie, na które przecież Pani się nie umawiała. Rozumiem, że nie mogła sobie Pani pozwolić na leczenie w moim gabinecie, jednak nikt Pani do niczego nie namawiał. Miała Pani możliwość skorzystania z usług innego lekarza. Dodam, że pozwoliłem Pani zapłacić za część wizyty w późniejszym czasie, ponieważ chciałem pójść Pani na rękę. Mimo wszystko życzę Pani, aby spotkała lekarza, który spełni Pani oczekiwania. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam Rafał Wróblewski.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. To właśnie na tej prestiżowej uczelni w 2002 r. oprócz wiedzy z zakresu stomatologii o...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński, Kraków, 2002

Certyfikaty znanylekarz.pl


Staże

  • Klinika Implantologiczno – Ortodontyczna Royal Dent, WrocławZnajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • Wyróżnienie w konkursie prac wygłoszonych na IV protetycznej konferencji studenckich kół naukowych, Kraków, 2000

Profile społecznościowe