Dr n. med.

Rafał Rojek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

28 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MediroyUsługa: leczenie próchnicy

  Jestem mamą cudownej dziewczynki,która jest ciężko chora.Na swojej drodze spotkałam Doktora,kiedy bardzo potrzebowałam pomocy stomatologicznej dla córki.Okazał tyle serca,zaangażowania i empati,że serce mi urosło.Pomógł nam bardzo i nadal pomaga.Pierwszy zabieg w znieczuleniu ogólnym-nie mieliśmy wyjścia.Ząbki uratowane!Kolejne wizyty już bez znieczuleń.Stanę za Nim i Jego wiedzą zawsze murem.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MediroyUsługa: leczenie próchnicy

   Jestem mamą cudownej dziewczynki,która jest ciężko chora.Na swojej drodze spotkałam Doktora,kiedy bardzo potrzebowałam pomocy stomatologicznej dla córki.Okazał tyle serca,zaangażowania i empati,że serce mi urosło.Pomógł nam bardzo i nadal pomaga.Pierwszy zabieg w znieczuleniu ogólnym-nie mieliśmy wyjścia.Ząbki uratowane!Kolejne wizyty już bez znieczuleń.Stanę za Nim i Jego wiedzą zawsze murem.

  • E

   Dr Rojek to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, w końcu zaczynam chodzić do stomatologa z uśmiechem.
   Profesjonalista w każdym calu. Wielkie dzięki za takie podejście do pacjenta.
   Wdzięczna pacjentka z Dobrej

  • Wspaniały lekarz .Łagodny, profesjonalny,miły.Polecam rodzicom którzy nie wiedzą jak mają postępować z swoimi dziećmi które mają wielką próchnicę

  • A

   LEKARZE PRZEZ DUŻE L.Ogromne doświadczenie, profesjonalizm i pasja w połączeniu z niezwykłą empatią, spokojem i jakże ludzkim podejściem. Dzięki Wam nasz Kuba może się cieszyć pięknym a najważniejsze zdrowym uśmiechem:D Zabieg odbył się bez zbędnego bólu i stresu.SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

  • M

   Nasz synek (7 lat) miał leczone ząbki przez dra Rojka w znieczuleniu ogólnym. Nad jego stanem ogólnym podczas znieczulenia czuwał dr Nikodemski. Juz 2 godziny po zabiegu syn dziękował nam za to, że ma wyleczone wszystkie ząbki i wyrwane te, które mu najbardziej dokuczały. Nie podawaliśmy żadnych leków przeciwbólowych, bo nie było takiej konieczności. Podjęliśmy z mężem słuszną decyzję i wszystkim wahającym się polecamy tę metodę. Dr Rojek i dr Nikodemski są świetnymi fachowcami, ale i wspaniałymi ludźmi, którzy zapewnili naszemu dziecku najlepszą opiekę, a nam komfort psychiczny. Lekarze godni polecenia! Dziękujemy.

  • Dnia 8 maja Dr R. Rojek wyleczył mojej 4 ,5 letniej córeczce 17 ząbków ze straszliwej próchnicy (w tym 6 kanałowo), 3 niestety nie udało się uratować. Zabieg trwał 3 godziny. Żałuję, że przez dwa lata tułałam się od jednego gabinetu stomatologicznego do drugiego i nikt nie był w stanie nam pomóc. A moje dziecko nabawiło się traumy na widok białego fartucha. Pan Doktor to cudotwórca, najwyższej klasy profesjonalista. Dziękuję i polecam wszystkim rodzicom, którzy mają podobny problem ze swoimi pociechami. Oczywiście nie mogłabym, nie wspomnieć o Panu Dr T. Nikodemskim – to on czuwał nad moją córcią podczas narkozy. Dziękuję za wspaniałą opiekę.

  • Wczoraj Dr. ROJEK wraz z Dr.Nikodemskim obieli mojego 6-letniego synka wspanialym profesjonalizmem i bezpieczną opieką,za co jeszcze raz DZIEKUJE:)Dr. Rojek wyleczył ząbki z okropnej próchnicy,a było ich troszke,w tym 7usunięto.Trwało niecale 2godz.Syn po wszystkim,ani razu niezapłakał,zadnych srodkow przeciwbólowych mu niepodowałam,ponieważ nie skarżył sie na jakikolwiek ból.Naprawde wszystkim polecalm współprace z takim ZESPOŁEM jaki tworzą Dr. Rojek i Dr.Nikodemski.POLECAM:)

  • W klinice Mediroy pracują wyjątkowi specjaliści. Wcześniejsze próby zajrzenia mojemu 3 letniemu synkowi do buzi graniczyło z cudem... Doktor Katarzyna Franczak nie tylko obejrzała mojemu łobuziakowi uzębienie ale również zaplombowała mu 2 ząbki - na pierwszej wizycie. BRAWO również dla personelu wspierającego pracę pani doktor.
   Od kliniki doktora Rafała Rojka dzieli mnie ponad 80 kilometrów, które warte są pokonania dla tak profesjonalnej obsługi.

  • Mam przyjemność leczyć zęby u dr Rojka od kilkunastu już lat. Specjalnie przyjeżdżam do niego z drugiego końca Polski. Specjalista najwyższej klasy i człowiek wysokiej kultury. Gorąco polecam bo tego typu lekazy spotyka się rzadko.

  • Pełen profesjonalizm pracy jaki wykonują dr.Rojek i dr. Nikodemski. POLECAM WSZYSTKIM NAPRAWDĘ!!!!!!!!!
   Najwyższy poziom o jakim słyszałam i także mogłam się przekonać. W tamtym roku moja córeczka (6lat)w znieczuleniu ogólnym miała zrobione sześć ząbków i jednego usuniętego.Po wybudzeniu zero bólu,nawet po 2,3 godzinach nic nie odczuwała że miała usunięty ząbek.POLECAM!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  87

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.