Adresy (4)

Grzybowska 43a, Wola , Warszawa
Warsaw Clinic


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Blik
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Zgrupowania AK "Żmija" 12, Bielany , Warszawa
Szpital OT CO Clinic Klinika Osipowicz&Turkowski sp.z.o.o

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
Aleja Krakowska 54, Raszyn
"Ortognatyka" dr Maciej Jagielak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że jedynie szczegółowa i wnikliwa analiza całej twarzy oparta na ugruntowanej wiedzy klinicznej, anatomii oraz znajomość procesów f...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Chirurgia feminizacyjna twarzy
 • Chirurgia estetyczna twarzy
 • Chirurgia szczękowo- twarzowa

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2012)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, studia doktoranckie (Kraków, 2013 -2017)
 • Narodowy Instytut Leków, podoktorski naukowy staż badawczy (Warszawa, 2018 -2021)

Zakres porad

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Grzybowska 43a, Warszawa

Dowiedz się więcej

Warsaw Clinic

bichectomiaZgrupowania AK "Żmija" 12, Warszawa

Szpital OT CO Clinic Klinika Osipowicz&Turkowski sp.z.o.o


Aleja Krakowska 54, Raszyn

"Ortognatyka" dr Maciej JagielakGrzybowska 43a, Warszawa

250 zł

Warsaw ClinicGrzybowska 43a, Warszawa

Darmowa usługa

Warsaw Clinic

34 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Drogie Panie, jeżeli szukacie lekarza któremu w pełni możecie zaufać, to na lepszego specjalistę nie mogłyście trafić.
Wykonałam u Doktora zabieg usunięcia poduszek Bichata. Zabieg został dostosowany do moich potrzeb, dając efekt wyszczuplenia twarzy i podkreślenia jej rysów bez efektu postarzenia.
Pan Doktor to specjalista w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Posiada wysokie poczucie estetyki i jest uczciwą osobą - nie wykona zabiegu, który mogłby zrobić więcej złego niż dobrego. To profesjonalista, który posiada ogromną wiedzę, a przy tym jest rownież bardzo empatycznym i życzliwym człowiekiem.
Doktor to nie tylko wybitny specjalista, ale również wspaniały człowiek. Czułam się zaopiekowana przez cały okres rekonwalescencji. Nie pozostawił mnie samej sobie, był w kontakcie ze mną i sprawdzał czy gojenie przebiega prawidłowo. Efekty zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Polecam! Dziękuje Doktorze z całego serca!

Opinia z 01.07.2022 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja córka jako nastolatka była operowana i zaopiekowana po zabiegach przez pana doktora Pokrowieckiego. Dzięki jego pomocy jest teraz szczęśliwa i ja też. Bardzo Panu dziękuję. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem: życzliwym i profesjonalnym.

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wszystko bardzo dobrze wyjaśnione i konkretnie ustalony plan leczenia na pierwszej wizycie. Lekarz godny polecenia, uprzejmy i bardzo kulturalny. Pierwszy raz u dentysty na spokojnie i pełnym luzie. Polecam z całego serca.

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Półtora roku temu dr wykonał u mnie plastykę powiek górnych. Przed zabiegiem wyjaśnił, jak on będzie przebiegał. Wszystko odbyło się bezboleśnie, dr wycinał nadmiar skóry z wyczuciem i wielką dokładnością. Nie miałem żadnych siniaków ani obrzęków, a po zaledwie trzech miesiącach nie było nawet śladu szwów. Jeżeli jeszcze się zdecyduję na coś z chirurgii estetycznej, to tylko u dra Pokrowieckiego.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rafał Pokrowiecki Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Inny

Jestem po zabiegu redukcji poduszek Bichata u dr Pokrowieckiego. Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Efekt zabiegu przeszedł moje oczekiwania :)
Twarz stała się dużo szczuplejsza, a mój kompleks wreszcie znikł. Patrzac w lustro czuje się dużo lepiej .Jestem przekonana, że to nie jest moja ostatnia wizyta u Pana doktora :) Polecam z całego serca !

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem świeżo po skomplikowanej ekstracji 8mki u dr Pokrowieckiego i jestem zachwycona wizytą. Mam bardzo złe doświadczenia z usuwania zębów ale wizyta u dr Pokrowieckiego byla wzorowa. Pan dr jest niezywkle komunikatywny i empatyczny, co pozwoliło opanowac nerwy. Szczegolowo tlumaczyl każdą czynność i upewniał się ze nic mnie nie boli. Niezwykle kompetentny lekarz z niespotykaną umiejętnoscią komunikacji z pacjentem. Fachowo pozbył się 'problemu' tak, że dzien po czuje sie nadzwyczaj dobrze. Serdecznie dziekuję i polecam każdemu!

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rafał Pokrowiecki Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Inny

Świetny lekarz, doświadczony w zaawansowanych zabiegach chirurgicznych twarzy - liftingu twarzy czy jej wyszczuplaniu poprzez usuwanie poduszek Bichata i liposukcję podbródka. Wyczerpująco wyjaśnia aspekty zabiegów. Konkretny i sympatyczny. Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Polecam

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam! Doktor wykonał u mnie zabieg usunięcia biszatów, lip lift oraz plastykę powiek górnych. Mimo niewielkich obaw zabieg został przeprowadzony bez zarzutów. Doktor na spokojnie opowiedział mi podczas konsultacji jak będzie wyglądał zabieg oraz czas rekonwalescencji. Podczas zabiegu Doktor mimo ogromnego skupienia interesował się moim samopoczuciem, co dla mnie, kobiety jest bardzo istotne. Bardzo rzetelny a zarazem ematyczny specjalista, co nie zawsze niestety chodzi w parze.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rafał Pokrowiecki Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Inny

U doktora miałam wykonane 4 zabiegi :
Usunięcie poduszek Bichata
Liposukcja podbródka
Implant brody
Implanty sylikonowe kości jarzmowych
Miałam szczęście że trafiłam właśnie do doktora Rafała Pokrowieckiego człowiek kontaktowy opowiada ze szczegółami o każdym zabiegu, cierpliwy a przede wszystkim cudotwórca moja metamorfoza u doktora to Najlepsza decyzja jaką w życiu podjęłam.
Nie ma się co bać nic nie boli a efekt jest piorunujący.
Polecam każdemu kto się zastanawia nad skorzystaniem z usług doktora Ja napewno jeszcze do doktora wrócę

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem przekonany, że jedynie szczegółowa i wnikliwa analiza całej twarzy oparta na ugruntowanej wiedzy klinicznej, anatomii oraz znajomość procesów f...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Chirurgia feminizacyjna twarzy
 • Chirurgia estetyczna twarzy
 • Chirurgia szczękowo- twarzowa

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2012)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, studia doktoranckie (Kraków, 2013 -2017)
 • Narodowy Instytut Leków, podoktorski naukowy staż badawczy (Warszawa, 2018 -2021)

Zakres porad

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Doświadczenie

 • 2017 Staż z chirurgii szczękowo- twarzowej, John Radclife’s Hospital Oxford University, Oxford, Wielka Brytania
 • 2019 Staż z chirurgii szczękowo- twarzowej, Ospedale San Filipo Neri- Dott Andrea Carboni, Rzym, Włochy
 • 2022 Indywidualny Kurs z Chirurgii Estetycznej Twarzy- Dr Joe Niamtu III, Virginia, USA
Zobacz więcej


Znajomość języków

 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za najlepszą publikację w roku 2017 i w roku 2018.
 • Nagroda Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie za najlepszą publikację w roku 2016.
 • Nagroda Rektora za najlepszą publikację naukową 2019 roku- konkurs organizowany przez Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Zobacz więcej

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (41)

Powiązane wyszukiwania