lek.

Rafał Olejnik

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Porady specjalistyczne i leczenie w zakresie chorób układu moczowo-płciowego. więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika NovaUsługa: endoskopowe zabiegi urologiczne

  Marek Jacykowski z Opola W dniu 20 lipca 2017 miałem zabieg urologiczny u doktora Rafała Olejnika w jego klinice NOVA Kędzierzyn Koźle ul. Kłosowa 7 który był wykonany bardzo profesjonalnie. Każdej osobie z czystym sumieniem mogę polecić doktora Rafała Olejnika. Lekarz na najwyższym poziomie z ogromną wiedzą. Szczegółowo bada pacjenta wysłuchuje problemu szuka najlepszych rozwiązań. Czuje ogromne zaufanie do doktora Rafała Olejnika i wiem że jest to osoba, która doskonale wie co robi. Poza tym doktor Rafał Olejnik jest po prostu człowiekiem co w obecnych czasach niestety jest rzadkością. Z pełną uwagą zajmuje się swoimi pacjentami nie pozostawiając ich samym sobie. Sympatyczny i miły człowiek a przy tym znakomity fachowiec. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Klinika NovaUsługa: kamica nerkowa

  Doktor Rafał Olejnik pokazał mi nowy wymiar polskiej służby zdrowia....Profesjonalizm, perfekcja i ludzka życzliwość, a do tego duża dawka humoru i uśmiechu. Zawsze można na niego liczyć, nie zostawia pacjenta samego sobie... wyczerpująco udziela informacji i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Każdemu polecam dr Olejnika... wspaniały człowiek i specjalista ☺... osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym.... i życzę sobie i innym, by polscy lekarze czerpali z niego przykład . Monika.

 • Z
  Lokalizacja: Klinika NovaUsługa: Operacje urologiczne w ramach NFZ

  Doktor Olejnik jest prawdziwym lekarzem z powołania. Przekonałam się o tym podczas wizyty w jego gabinecie. Miałam poważny problem z nerką, wymagający niemal natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Po wstępnej rozmowie oraz badaniu dr Olejnik natychmiast podjął decyzję o zabiegu już w następny dzień, w klinice Nova w Kędz.-Koźlu. Warunki oraz sposób przeprowadzenia zabiegu były bardzo profesjonalne, a sam zabieg ukończony ocaleniem mojej nerki. Cała zasługa w tym dra Olejnika, jego profesjonalizmu w podejściu do problemu, spokoju w podejmowaniu decyzji oraz bardzo serdecznym stosunkiem do mojej osoby. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze!
  Maria J.

 • Fachowiec w swojej dziedzinie, zawód wykonuje z pasją. Potrafi słuchać, nie przemawia autorytatywnie.
  Lekarz z Sercem. Polecam

 • Od 10 lat choruję na kamicę nerkową. W moim przypadku usuwanie kamieni nerkowych polegało dotychczas na metodzie ESWL z różnym skutkiem. Do doktora Rafała Olejnika trafiłam z polecenia lekarza pracującego w WCM w Opolu. Zapewniał on, że w klinice w której pracuje dr Olejnik jako jedyni na Opolszczyźnie stosują nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne metody leczenia kamicy nerkowej (miał na myśli RIRS). Oczywiście się nie mylił! Sam zabieg przebiegł szybko i sprawnie bez komplikacji i późniejszych powikłań. Czas oczekiwania nie jest długi co jest dużą zaletą. Dr Rafał Olejnik to prawdziwy lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm, życzliwość, skuteczność, miła atmosfera, wzorowa opieka medyczna, ludzkie podejście do pacjenta to tylko niektóre z cech opisujących tego lekarza.
  Wspaniałym uczuciem jest to jak przy większym wysiłku fizycznym, bądź dłuższym spacerze nie czuję bólu nerki – co wcześniej bardzo często mi doskwierało – a to zasługa doktora Rafała Olejnika za co jestem mu bardzo wdzięczna.
  Jak lekarz urolog – tylko dr Rafał Olejnik
  POLECAM!

 • F

  Z kamicą zmagam się od wielu lat, ale takich lekarzy jak Doktor Olejnik nie miałem okazji spotkać: pełny profesjonalizm, skuteczność, a przy tym serdeczny kontakt z pacjentem. Dziękuję i polecam!

 • Doktor Rafał Olejnik - pełne profesjonalizmu podejście, szybka i właściwa diagnoza, najwyższa jakość usług medycznych, perfekcyjna opieka, świetny kontakt, itp. itd., a przede wszystkim, wspaniały i sympatyczny człowiek.

  Ja, lat 46, kamica moczowodowa, zabieg i leczenie w Klinice Nova w Kędzierzynie-Koźlu. Byłem, jestem i będę pacjentem dr. Olejnika. Dziękuję i chapeau bas. Polecam z czystym sumieniem i sercem.

 • T

  Szczerze polecam dr Olejnika. Mile przyjecie pacjenta, trafna diagnoza i szybkie leczenie. Doktor szybko kieruje na dodatkowe badania, odpowiada na pytania i potrafi pomoc. Opieka medyczna w klinice i personel medyczny odpowiedzialny i miły polecam; )

 • Tak wspaniałego lekarza rzadko w obecnych czasach spotkać i to w takim miasteczku.Miałem wykonane usunięcie prostaty w tak miłym towarzystwie, (pielęgniarki i nie tylko) szybką diagnozę oraz wykonanie perfekcyjnie zabiegu.Mogę śmiało polecać Dr.Rafała Olejnika oraz jego cały personal medyczny za wzór do naśladowania a w szczególności całe WCM w Opolu.Dziękuję Doktorze .Ryszard Kobierski.
  szybką i bezbłędną diagnozę,

 • T

  Witam, w grudniu 2015 roku z bólem i dyskomfortem w pachwinie umówiłem się na wizytę do dr Rafała Olejnika. Już po pierwszym spotkaniu byłem pewny, że dobrze zrobiłem wybierając tego specjalistę. Wywiad, badanie i jak się później okazało po badaniach USG w 100% trafna diagnoza. W styczniu 2016 dr Rafał Olejnik wraz z zespołem w Klinice Nova wykonał operację żylaków powrózka nasiennego (metodą laparoskopową). Mój kilkugodzinny pobyt w klinice oceniam oceną najwyższą z możliwych: przemiła opieka, znakomity lekarz, pełen profesjonalizm całego zespołu i wszystko w bardzo w miłej atmosferze, która daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa, eliminując tym samym wszystkie wcześniejsze obawy i lęk przed operacją. Po operacji dwie wizyty kontrolne i po sprawie. Jeżeli urolog to tylko dr Rafał Olejnik! Świetny kontakt z pacjentem! Jeszcze raz bardzo dziękuję, pozdrawiam, szczerze wszystkim polecam zarówno dr Rafała Olejnika jak i Klinikę Nova w Kędzierzynie-Koźlu!