Dr n. med.

Rafał Kamiński verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Ł
  Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: rozerwana łąkotka

  Zastrzyk z komórek macierzystych oraz drobny zabieg operacyjny naprawiły rozerwaną łąkotkę, która nie zrastała się przez rok od wcześniejszego zabiegu wykonanego przez innego lekarza. Obecnie jestem po egzaminie z WF - zaliczonym na 5 (bieg 3000m oraz 10x10m) - 7 miesiąc po zastrzyku i 5 miesiąc po operacji. Bardzo dziękuję.

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Waldemar Przybysz
  Waldemar Przybysz
  Ortopeda
  Grunwaldzka 13, Otwock
  Wszystko było w porządku. Dobry kontakt z rejestracją. Świetny lekarz. Bardzo rzeczowy. Bardzo dobry kontakt z… więcej

  Andrzej Boszczyk
  Andrzej Boszczyk
  Ortopeda
  Konarskiego 13, Otwock
  Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności wobec Pana Doktora. Wykonał zabieg rekonstrukcji stopy przy bardzo… więcej

  Magdalena Pieniężna-Ćwirko
  Magdalena Pieniężna-Ćwirko
  Ortopeda
  Kołłątaja 4, Otwock

  Piotr Wojdasiewicz
  Piotr Wojdasiewicz
  Ortopeda, Chirurg, Lekarz rehabilitacji medycznej
  Borowa 14/18, Otwock
  Bardzo rzeczowo przeprowadzony wywiad z pacjentem. Pan doktor wszystko dokladnie i cierpliwie wyjaśnia. Jest… więcej

  Sebastian Janiczek
  Sebastian Janiczek
  Ortopeda
  Bystrzycka 59, Warszawa
  Świetny, kompetentny, zaradczy, bardzo dobry lekarz i przychodnia, byłam na drugiej wizycie a wczesniej na rehabilitacjach… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem metod mało inwazyjnych (artroskopie stawów: ramiennego, kolanowego, biodrowego i skokowego). Zajmuje się również rekonstrukcjami tkanek miękkich takich jak: więzadło krzyżowe przednie, krzyżowe tylne oraz wykonuje zabiegi ortopedyczne takie jak: osteotomie, rekonstrukcje po wadliwie wygojonych złamaniach czy endoprotezoplastyce. Szczególnie interesuje się schorzeniami stawu kolanowego oraz ramiennego doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą m.in.: w Bostonie, Nowym York, Monachium, Montpellier i Wiedniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik naukowy Harvardu, Medical School, Boston, MA, USA, Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ł
   Lokalizacja: FitMedica – Specjalistyczne Centrum ZdrowiaUsługa: rozerwana łąkotka

   Zastrzyk z komórek macierzystych oraz drobny zabieg operacyjny naprawiły rozerwaną łąkotkę, która nie zrastała się przez rok od wcześniejszego zabiegu wykonanego przez innego lekarza. Obecnie jestem po egzaminie z WF - zaliczonym na 5 (bieg 3000m oraz 10x10m) - 7 miesiąc po zastrzyku i 5 miesiąc po operacji. Bardzo dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Ortopedyczny Grucy w OtwockuUsługa: usunięcie oraz rekonstrukcja więzadeł kolana

   Specjalista najwyższej klasy, znający się na tym co robi. Wyczerpująco poinformował mnie o moim schorzeniu, przebiegu obu zabiegów które mnie czekały, o procesie rehabilitacji oraz szczegółowo odpowiedział na wszystkie moje pytania (poświęcając na to naprawde dużo swojego czasu). Doskonały lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Uważam że miałem ogromne szczęście trafiając pod jego rękę na stole operacyjnym ok. 2 lata temu. Z czystym sumieniem polecam każdemu dr. Kamińskiego

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Artroskopia kolana jest to lekarz surowy ale wie co robi. Wszystko tłumaczy i odpowie na każde pytanie dotyczące leczenia czy też o okresie poopercyjnym. Polecam.

  • Bardzo dobry lekarz. Dn. 20 kwietnia doznałem kontuzji kolana grając w siatkówkę. Przez internet znalazłem opinie o dr. Kamińskim i postanowiłem się do niego udać. Przy pierwszej wizycie dr. stwierdził konieczność zabiegu chirurgicznego, artroskopie - rekonstrukcja więzadła i łąkotki co potwierdziło za kilka dni USG kolana. Pełny profesjonalizm lekarza. Kilka wizyt w Lux med Falenica - jedno usg, i szybki czas oczekiwania do operacji która odbyła się już 31 lipca. Teraz w/g zaleceń chodzę przy pomocy kul w ortezie i uczęszczam na rehabilitację. Pan rehabilitant u mnie w rejonie jest w wielkim szoku jak szybko robię postępy po udanej operacji po upływie 23 dni. Ponadto pan doktor ponadto poinformował mnie ze można wypożyczyć szynę CPN która uruchamia kolano i czasz powrotu do zdrowia jest szybszy. Po operacji nie miałem żadnego bólu. Rewelacyjnie wykonany zabieg i prawie żadnego śladu na kolanie po szwach, tylko lekka opuchlizna. Z czystym sumieniem polecam dr. Kamińskiego. Jest to lekarz z powołania a nie z przymusu, nie bajko-pisarz. Fachowiec w swojej profesji jakich mało w Polsce. Nadal chodzę prywatnie na rehabilitację w miejscu zamieszkania i wszystko jest rewelacyjnie. Jestem 24 dni po operacji i już chodzę po bieżni lekko podtrzymując się, bez żadnych bólów w kolanie i dolegliwości. Na zakończenie ,,panie doktorze jest pan rewelacyjnym lekarzem i chciałbym podziękować za udzieloną mi pomoc". Pozdrawiam serdecznie. piotr.p. /pomarańcz/

  • E

   Dr. Kamiński to profesjonalista w każdym calu – rzetelny, profesjonalny
   Przez ponad 3 lata szukałam powodu silnego bólu biodra uniemożliwiającego chodzenie….Dr. Kamiński był pierwszym lekarzem, który postawił właściwą diagnozę. Pierwszym, który chciał ratować moje biodro nie korzystając z protezy!!!! DZIĘKUJĘ!!!!
   Diagnoza: najważniejsze dla doktora to objawy opisane przez pacjenta – jaki ból, gdzie , kiedy. Nie chce słuchać opinii innych lekarzy, nie patrzy na zdjęcia czy rezonans tylko pyta i słucha. Potem wnikliwie bada. Dopiero ogląda zdjęcia by dokładnie wymierzyć zmiany, przestrzenie w stawie. Już na pierwszej wizycie, po obejrzeniu zdjęć posadził mnie przed komputerem i wytłumaczył co mi jest. Tłumacząc już planował jak podczas operacji zlikwiduje przyczyny bólu. Rzetelnie omówił możliwe powikłaniami podając prawdopodobieństwo wystąpienia (w % lub często, rzadko, b. rzadko).
   Umówienie zabiegu: podał przybliżony termin operacji. Słowa otrzymał
   Jestem rok po operacji – doktor przywrócił mi normalność, radość życia – mogę normalnie chodzić co wcześniej bez środków przeciwbólowych nie było możliwe. Byłam na nartach i operowane biodro spisało się lepiej niż drugie.
   Wielkie dziękuję dla Pana Doktora.
   Ostatnio po kontuzji kolana wróciłam do Doktora i tym razem mnie nie zawiódł. Podczas badania zdiagnozował – wymienił dokładnie to co było w rezonansie stwierdzone, choć wyników nie oglądał.
   Doktor jest przy tym bardzo przyjemny – dokładnie tłumaczy sytuację, odpowiada na pytania.

   Dziękuję Panie Doktorze

  • D

   Doznałem skręcenia stawu kolanowego, po serii badań udałem się do przychodzi FitMedica na Wawrze do dr Kamińskiego w celu zdiagnozowania kontuzji. Na podstawie opisów badań (m.in. rezonans magnetyczny) Pan dr szybko i pewnie postawił diagnozę- niestety, złamaniu uległa rzepka oraz ułamał się kawałek kości przy kłykciu bocznym kości udowej, zmianom uległ również troczek rzepki. Lekarz orzekł, że szybko potrzebna jest operacja która została sprawnie przeprowadzona. Ciężko mi byłoby mi napisać opinię zaraz po operacji, bo wiadomo, ból, szwy i bezruch. Dziś jest koniec października a ja od drugiego dnia po operacji nie odczuwałem w kolanie żadnego bólu aż do dzisiaj! Mało tego, chodzę od dłuższego czasu bez kul! Oczywiście, czeka mnie jeszcze trochę rehabilitacji zanim noga dojdzie do pełni sprawności ale to, że to przebiega tak pomyślnie to zawdzięczam tylko i wyłącznie dr Kamińskiemu. Cieszę się, że trafiłem w jego ręce, świetny specjalista, rzetelny i konkretny. Prywatnie świetny facet, z poczuciem humoru :) Jeśli szukacie Państwo dobrego specjalisty mogę śmiało polecić dr Kamińskiego!

  • Bardzo dobry specjalista chociaż nie jest lekarzem gawędziarzem. Nie będzie czarował i opowiadał kawałów , nie ma na to czasu i trzeba to uszanować. Lekarz jest od leczenia a nie dobrych relacji, chirurg z dobrą ręką. Jestem matką 16 latka , który doznał kontuzji kolana w szkole na lekcji WF. Kilka wizyt w Lux med - seria prześwietleń, chodzenie w ortezie i po drodze 3 kolejne kontuzje - strata czasu i pogłębienie urazu. Doktor Kamiński przy pierwszej wizycie stwierdził konieczność zabiegu chirurgicznego - rekonstrukcja więzadła i łąkotki. Aktualnie syn jest po operacji, chodzi prywatnie na rehabilitację (Fimedica) bo z NFZ cito ma termin za 4 miesiące.

  • D

   Jak dla mnie najlepszy lekarz na świecie. Zdecydowanie ocena bardzo dobra. Polecam i bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację rekonstrukcji ALC kolana i poświęcony mi czas.

  • M

   P.Doktor operował moje kolano w szpitalu w Otwocku.
   Konkretny facet na odpowiednim stanowisku.Dba o Pacjenta od początku do końca.Tłumaczy wszystko zrozumiale i człowiek czuje,ze jest bezpieczny i pod dobrą opieką.
   Polecam i serdecznie dziękuję

  • W sierpniu 2013 r. miałam przeprowadzaną operację kolana, usuwanie ciał wolnych i regeneracja chrząstki (co wynikło już podczas zabiegu). Począwszy od pierwszej wizyty aż do ostatniej pod koniec rehabilitacji, miałam bardzo dobry kontakt z Panem doktorem. Wyczerpująco opisał mój przypadek, odpowiedział na wszystkie pytania oraz zaproponował szybki termin operacji. Jestem bardzo zadowolona z samego jej przebiegu jak i efektu, bo mija już rok a ja odczuwam wielki komfort w poruszaniu się i zapomniałam o jakichkolwiek dolegliwościach z kolanem, bez bólu, mogę biegać! Bardzo się cieszę, że decyzja co do regeneracji uszkodzonej chrząstki (II i IV stopień) została podjęta już podczas zabiegu i była trafna, a same mikrozłamania świetnie wykonane. Świadczy to o wysokiej fachowości doktora i trafności w podejmowaniu decyzji. Swobodny sposób bycia doktora Kamińskiego odstraszył moją panikę. Jest życzliwy i naprawdę zaangażowany oraz nieustannie się szkoli, co nie jest bez znaczenia przy obecnym postępie techniki w ortopedii.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG