Dr n. med.

Rafał Januszek

Internista, Pulmonolog, Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: LX Kraków

  Świetny lekarz, z szeroką wiedzą. Konsultował mnie wiele razy i nigdy się nie pomylił w diagnozie. Wg mnie najlepszy internista w Luxmedzie i bardzo dobry kardiolog. Można mu w pełni powierzyć zdrowie swoje i swoich bliskich. Polecam Doktora !

 • Usługi

  Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

  Ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą. Pan Doktor wyraźnie nie był zainteresowany moja osobą. Nie interesowała go także historia mojej poprzedniej choroby która możliwe, że przyczyniła się obecnego problemu. Po tym jak usłyszał, że uciążliwe dolegliwości towarzyszą mi już długo, uznał, że ewidentnie nic mi nie jest skoro od tamtego czasu byłam u lekarza jedynie raz i na kontrole zamiast po zalecanym tygodniu przyszłam po dwóch (a zaznaczyłam, że wizytę u specjalisty mam za kilka dni, ale ból jest tak dokuczliwy, że zgłosiłam się na pierwszą i jedyną dostępną tego dnia wizytę) jestem bardzo rozczarowana postawą. Mam nadzieję ze Pan Doktor czyta opinie, bo zdecydowanie powinien wyciągać z nich wnioski.

  • G
   Lokalizacja: LX Kraków

   Świetny lekarz, z szeroką wiedzą. Konsultował mnie wiele razy i nigdy się nie pomylił w diagnozie. Wg mnie najlepszy internista w Luxmedzie i bardzo dobry kardiolog. Można mu w pełni powierzyć zdrowie swoje i swoich bliskich. Polecam Doktora !

  • A
   Lokalizacja: LX Kraków

   Przyszłam do lekarza z diagnozą postawioną już wcześniej przez innego lekarza (potwierdzoną wynikami badań oraz pasującymi objawami), ponieważ nie mogłam się dostać do lekarza kierującego a należało działać szybko (konieczne włączenie antybiotyku do leczenia - posiew pozytywny). Niestety, myślę, że nie spodobało się mu się to, więc potraktował mnie dość obcesowo, protekcjonalnie i zupełnie bez sensu zanegował całą diagnozę, nie proponując nic w zamian, gubiąc się, denerwując. Pod koniec zreflektował się i spojrzał wreszcie w chore gardło, komentując, że widział już gorsze gardła w Krakowie. Parafrazując Pana Doktora, widziałam gorszych lekarzy w Krakowie, ale mimo wszystko tego specjalisty nie polecam.

  • M

   Byłem 2 razy. Gdybym potrzebował nagle recepty lub zwolnienia to może znów bym przyszedł do tego lekarza - ale tylko wtedy.
   W mojej opinii brakuje dociekliwego podejścia do problemu - trochę można by to nawet nazwać bagatelizowaniem objawów.

  • A

   U mnie ten "lekarz" przeprowadził gwałtowne, pospieszne i bardzo niedelikatne badanie brzucha po którym 3 godziny bolały mnie jelita! U męża stwierdziwszy nadciśnienie wręczył mu ulotkę, nie przeprowadził wywiadu, nie zalecił badań, wypuścił pacjenta z gabinetu, a ten wsiadł za kierownicę mogąc spowodować zagrożenie na drodze. Porażka :( :(

  • P

   Jestem szczerze zdziwiona niektórymi opiniami poniżej. Włłaśnie odnoszę wrazenie, ze Pan doktor słusznie czasami unika terapii antybiotykowej. Często wirusy są traktowane od razu anytybiotykami, a to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Podczas kazdej wizyty mam wrażenie, ze Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad i doskonale dobiera leczenie do rodzaju infekcji. Jest uprzejmy i profesjonalny. Nie chodze do lekarza na ploteczki ale po trafną i szybką diagnozę. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Ja osobiście polecam.

  • M

   opinia bardzo dobra, przed sobotnią wizytą w gabinecie w kolejce przeczytałam sobie opinie na jego temat i gdyby nie fakt, że był to jedyny lekarz który przyjmował wtym czasie, pewnie bym zrezygnowała. Popoełniłabym największy błąd. Lekarz postawił dobrą diagnozę, a ja już po kilku dniach czuję się coraz lepiej. Ludzie ogarnijcie się co piszecie.

  • Z

   diagnoza poprawna, szybko i na temat.. oceniłbym bardzo dobrze gdyby Pan dr był milszy.. ale najważniejsze, że diagnoza poprawna a ja jestem zdrowy

  • M

   Trafna diagnoza. Skuteczne i co ważne - tanie leczenie. Dokładna porada co do stosowania leków jak i profilaktyki po leczeniu. Oby więcej takich lekarzy !

  • W

   Bardzo konkretny facet!
   Może nie należy do milusińskich ale za to wyleczył mnie a o to chodzi.
   Polecam, sprawnie, bez zbędnych ceregieli, a co najważniejsze trafnie.