lek. dent.

Rafał Janiszewski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Odradzam z Pana Doktora.Kilka lat temu przyszłam z bólem zęba.Myślałam,że znalazlam super specjalistę.Byłam jeszcze z innym zębem.Prawda wyszła po kilku latach.We wszystkich zębach,które Pan Doktor "naprawiał",pozostawił pod plombami,próchnicę.Efekty-martwa jedynka+drugi ząb walczy przed wyrwaniem a trzeci ledwo odratowany.

  lek. dent. Rafał Janiszewski2017-01-19

  Jak mogę przeczytać z WPISU leczyłem tylko dwa dwa zęby więc trudno brać odpowiedzialność za trzeciego. Po KILKU latach braku wizyt u stomatologa można powiedzieć jedno JAK KTO DBA TAK MA.

  POZDRAWIAM SERDECZNIE

 • M

  Polecam!!! FACHOWIEC!!! Dwa razy korzystałam z jego usług. Raz poprawiał po kimś spartaczoną robotę. Drugi raz wyrywał dwa zęby górne jednocześnie. Wszystko zamknęło się w 3 minutach. Zero szwów. Zero komplikacji. Zero opuchlizny. Zero zwolnienia lekarskiego.

 • P

  Pan Doktor godny polecenia. Dzisiaj miałem rwaną górną ósemkę. Z uwagi na to, że jestem bojaźliwy poprosiłem najpierw o znieczulenie młotkiem hihi. Pan Doktor ze spokojem i powagą potraktował moją fobię. Wszystko potoczyło się piorunowo. Łącznie ze znieczuleniem (oczywiście nie młotkiem) wszystko trwało maksymalnie 2minuty. Pan Doktor jest naprawdę MISTRZEM w swoim fachu. W tym wypadku można powiedzieć, że strach przed ma wielkie oczy. Polecam gorąco. Wdzięczny pacjent z Kutna.

 • G

  Dziś miałem usuwanego zęba górną 8. Całość trwała 6 min. Pan dr.jest godny polecenia jak i pani asystująca mu. Serdecznie polecam nie ma się czego obawiać :)

 • M

  REWELACJA !!! pan doktor przyjął mnie na usunięcie zęba 14.28 ,a wyszedłem 14.32 (a jestem bojaźliwy jak mało kto żeby iść do stomatologa ) .Naprawdę wielki szacun .Już się zapisałem na następną wizyte.

 • P

  Byłam dziś na usunięciu górnej szóstki u Pana doktora. Sprawa załatwiona szybko-dla wszystkich boidudków polecam,chwila nieprzyjemności i po krzyku! Sam Doktor odnosze wrażenie, iż jest ciepłą osobą i z pewnością ma do swojego zawodu "rękę".

 • A

  Pan doktor usunął mi 2 zatrzymane, dolne 8, jedną w 15, drugą trudniejszą w 20 minut, po usunięciu nie miałam żadnych komplikacji a same zabiegi także przebiegły bezproblemowo. Dodatkowy plus za humor i podejście do pacjenta. Pani asystentka także bardzo sympatyczna, szczerze polecam!

 • B

  Doktor Janiszewski to świetny fachowiec. Po wypadku, w którym złamałem w paskudny sposób dwie jedynki (jedna w bardzo niemiły sposób ruszająca się) przyjął mnie poza kolejką udzielając pierwszej pomocy. Zęby zostały przez niego odbudowane w perfekcyjny i szybki sposób. Zawsze piekielnie bałem się stomatologa jednak wizyty u pana doktora zmieniły moje nastawienie. Serdecznie polecam doktora Janiszewskiego.

 • Trudno sie dodzwonić to fakt. Natomiast jak dotrzemy na miejsce, napewno Pan doktor nas obsłuży!:)) Świetny specjalista! Ósemki wyrwał mi w minutę, prawie bezbolesnie!!

 • M

  Pan doktor to sobie żarty robi z pacjentów. Na wizytę trzeba czekać miesiąc, po czym okazuje się, że gabinet zamknięty, mało mówiąca karteczka przy drzwiach "w dniu dzisiejszym doktor nie przyjmuje" - bez żadnej daty, więc taka karteczka może wisieć sobie długi czas, w recepcji żywej duszy, dodzwonić się nie można, a ósemka boli. Pan doktor stracił pacjenta.

  lek. dent. Rafał Janiszewski2014-10-05

  Proszę o kontakt w tej sprawie . Pozdrawiam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online