dr n. med.

Rafał Drozda

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Od lat jestem też biegłym sądowym z zakresu chirurgii ogólnej. Pracuję w Poddębickim Centrum Zdrowia w Poddębicach w ramach Oddziału chirurgii ogólnej, pracowni endoskopowej i poradni chirurgicznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam u Pana doktora po raz pierwszy. Zwykle po pierwszej wizycie nie wystawiam opinii natomiast tutaj jest wyjątek. Jestem zaskoczona jego podejsciem do ludzi, pacjentów. Bardzo otwarty, przemiły człowiek. Jako lekarz rzeczowy, skupiony na problemach pacjenta. Wysłucha, opowie o leczeniu, chorobie, poradzi. ja będę kontynuować leczenie z Panem doktorem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kompetentny, rzeczowy, a przy tym uprzejmy i kulturalny. Wytłumaczył w czym problem i przystąpił do leczenia. Może się uda uniknąć zabiegu, czas pokaże, ale póki co jestem dobrej myśli.

 • X

  Glisik
  Pan doktor rzeczowo opisuje problem i zaczyna leczenie.Nie stwarza dystansu- jest życzliwy, ciepły , serdeczny. Pacjent od pierwszej wizyty czuje że " jest w dobrych rękach"/

 • M

  Wszystko wytłumaczone po kolei bez pośpiechu. Zdiagnozowanie choroby po dokładnym wywiadzie. Każde moje pytanie znalazło wyczerpującą odpowiedź. Lekarz bardzo uprzejmy i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista,szukałem długo takiego lekarza,konkretny,wysłucha,i po rozmowie stwierdzi co jest przyczyną.

 • F

  Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Przed wizytą u niego miałem konsultacje: internisty, chirurga, kolonoskopie, USG, badania krwi. Wszystkie powyższe nic nie stwierdziły (w sumie trwały 6 miesięcy). Pan Doktor zdiagnozował przyczynę po 2 minutowej rozmowie.
  Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo kompetentny, wyjaśnił i opisał dokładnie mechanizm choroby.Ostrożnie dobiera leki, aby móc wyeliminować te , które pacjent źle toleruje.Jest bardzo życzliwy .Pan doktor jest bardzo wnikliwy i nie bagatelizuje żadnych szczegółów.Każda wizyta u Pana doktora to nadzieja na powrót do zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo przystępnie objaśnił moją dolegliwość i jej konsekwencje oraz zaproponował etapy kuracji którą właśnie z zaufaniem zaczynam.

 • Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem który wytłumaczy ,opowie o dolegliwości i wesprze dobrym słowem oczywiście niemuwiąc o umiejętnościach i wiedzy chirurgicznej która jest wspaniała
  dziękuje i polecam Doktora Drozda

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy, dokładnie wyjaśnił, dlaczego podejrzewa taką, a nie inną chorobę. Opowiedział o innych podobnych schorzeniach. Po 3 tygodniach prosił o kontakt telefoniczny, i nie naciągał od razu na kolejną wizytę. Nie wiem, czy leczenie będzie skuteczne, ale podejście do pacjenta zasługuje na pochwałę.