dr n. med.

Rafał Drozda

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Od lat jestem też biegłym sądowym z zakresu chirurgii ogólnej. Pracuję w Poddębickim Centrum Zdrowia w Poddębicach w ramach Oddziału chirurgii ogólnej, pracowni endoskopowej i poradni chirurgicznej.

Ocena pacjentów:

39 opinii

 • X

  Glisik
  Pan doktor rzeczowo opisuje problem i zaczyna leczenie.Nie stwarza dystansu- jest życzliwy, ciepły , serdeczny. Pacjent od pierwszej wizyty czuje że " jest w dobrych rękach"/

 • MP

  Wszystko wytłumaczone po kolei bez pośpiechu. Zdiagnozowanie choroby po dokładnym wywiadzie. Każde moje pytanie znalazło wyczerpującą odpowiedź. Lekarz bardzo uprzejmy i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista,szukałem długo takiego lekarza,konkretny,wysłucha,i po rozmowie stwierdzi co jest przyczyną.

 • FL

  Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Przed wizytą u niego miałem konsultacje: internisty, chirurga, kolonoskopie, USG, badania krwi. Wszystkie powyższe nic nie stwierdziły (w sumie trwały 6 miesięcy). Pan Doktor zdiagnozował przyczynę po 2 minutowej rozmowie.
  Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo kompetentny, wyjaśnił i opisał dokładnie mechanizm choroby.Ostrożnie dobiera leki, aby móc wyeliminować te , które pacjent źle toleruje.Jest bardzo życzliwy .Pan doktor jest bardzo wnikliwy i nie bagatelizuje żadnych szczegółów.Każda wizyta u Pana doktora to nadzieja na powrót do zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo przystępnie objaśnił moją dolegliwość i jej konsekwencje oraz zaproponował etapy kuracji którą właśnie z zaufaniem zaczynam.

 • Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem który wytłumaczy ,opowie o dolegliwości i wesprze dobrym słowem oczywiście niemuwiąc o umiejętnościach i wiedzy chirurgicznej która jest wspaniała
  dziękuje i polecam Doktora Drozda

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy, dokładnie wyjaśnił, dlaczego podejrzewa taką, a nie inną chorobę. Opowiedział o innych podobnych schorzeniach. Po 3 tygodniach prosił o kontakt telefoniczny, i nie naciągał od razu na kolejną wizytę. Nie wiem, czy leczenie będzie skuteczne, ale podejście do pacjenta zasługuje na pochwałę.

 • EJ

  Znam doktora Drozda od 6 lat, zawsze wysłucha, zbada na spokojnie i omówi dalsze postępowanie w taki sposob, że pacjent czuje się pod właściwymi skrzydłami. Mimo obaw związanych z dolegliwościami atmosfera zostaje rozładowana a pacjent jest zmobilizowany do działania aby wyjść "na prostą" ;)
  Szczerze polecam!

  Ewa

 • super, kontaktowy, bardzo dobry specjalista, leczy dużo mijch znajomych, którzy mi Go polecili. Polecam i ja