lek. dent.

Radosław Sabat

Stomatolog

Studia medyczne na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyłem w 2007 roku. Od tamtej pory podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam.
  Moim problemem nie jest strach przed stomatologiem,tylko trudna sytuacja materialna. Dwa lata temu zginął mój mąż i sama wychowuję troje dzieci. Jeszcze trochę i będę wstydziła się chodzić do nich do szkoły na zebrania,a one zaczną wstydzić się matki.Moje zęby są w stanie agonalnym.Czy… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radosław Sabat

  Witam zapraszam na niezobowiązującą wizytę konsultacyjną i zobaczymy jak można Pani pomóc. Pozdrawiam

 • Witam,

  Zwracam się z zapytaniem do stomatologów. Miałem leczony ząb, założona standardowa plomba. Ząb nie boli, nie drażni go ciepło ani zimno. Problemem jest nadwrażliwość na ucisk, jeżeli nagryzam coś twardego bądź ściskam mocno zęby odczuwam chwilowy ból. Plomba wydaje się mieć prawidłową… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radosław Sabat

  Witam
  Możliwe że konieczna jest kontrola wysokości zgryzu ( czyli czy nie ma przeciążeń na tym zębie) lub gdzieś odkryty jest wrażliwy fragment zęba i trzeba przemodelować wypełnienie.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia medyczne na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyłem w 2007 roku. Od tamtej pory podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Moja praca jest moją pasją. Na każdej wizycie staram się pokazać, że wizyta u dentysty też może być przyjemna i niekoniecznie kojarzyć się z traumą, stresem i bólem.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: oczyszczanie z kamienia

  Bardzo dobry stomatolog. Miał wiele porad dotyczących chorób dziąseł. Wizyta błyskawiczna i bezbolesna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: zwykła wizyta, konsultacja

  Zabieg wykonany bardzo dokładnie i bezboleśnie. Pan doktor wszystko wyjaśnia, podchodzi do pacjenta z szacunkiem i profesjonalnie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście po pacjenta. Polecam każdemu kto boi się dentysty. Doktor Sabat był przesympatyczny i bardzo delikatny dlatego moja wizyta przebiegła bezboleśnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: leczenie próchnicy

  Najlepszy dentysta u jakiego byłam..., z powodu słabych zębów, odwiedzilam już kilkanaście gabinetów, zawsze wchodziłam nie zadowolona i na kolejnej wizycie już się nie pojawiałam, odmawiając. Tym razem jest zupełnie odwrotnie..., hihi sama proszę o najbliższych termin do kontynuacji leczenia. Polecam w 100 %.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: leczenie próchnicy

  Za mało gwiazdek do oceny dla tak bardzo profesjonalnego lekarza .Każda wizyta przeprowadzona fachowo w miłej atmosferze,delikatnie i bezboleśnie..Z czystym sumieniem polecam doktora zarówno dorosłym jak i dzieciom,ponieważ ma świetne podejście do człowieka.Każdy kto się boi wizyt u stomatologa niech się przekona i pójdzie.Jestem pewna,że potwierdzi moją opinię.Dziękuję za wszystko i do zobaczenia.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław Sabat

  Byłam u paru innych lekarzy. Wychodząc od nich byłam niezadowolona z braku efektów leczenia za duże pieniądze. Wreszcie trafiłam do Pana Radosława i byłam bardzo mile zaskoczona. Dentysta sympatyczny, konkretny i zaangażowany. Wyszłam z gabinetu zadowolona z rezultatu oraz z niskich cen! Już znalazłam swojego dentyste i nie zamienię go na nikogo innego! Aż chce się chodzić do dentysty! ;-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: leczenie próchnicy

  Pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i problemu, staranność, mila atmosfera i wszystko co tylko da się pozytywnego napisać o lekarzu i jego gabinecie. Lekarz zdiagnozował moje problemy i ustaliliśmy wspólnie plan leczenia. Dalsze decyzje będą podjęte po wykonaniu badania pantomogramu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczny i dokładny doktor. Wyczerpująco odpowiada na pytania, co chwilę się upewnia, czy wszystko w porządku, byłam pierwszy raz, ale z przyjemnością wrócę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Radosław SabatUsługa: usunięcie zęba

  Polecam Dr Sabata z pełnym przekonaniem. W gabinecie panuje miła, przyjazna atmosfera. Pozytywne nastawienie do pacjenta, poczucie humoru lekarza pozwala zniwelować ewentualny stres towarzyszący wizycie.

 • M

  najlepszy stomatolog u jakiego miałam okazje być. przede wszystkim bardzo delikatny, ma dużo cierpliwości do dorosłych i dzieci i jest bardzo komunikatywny. Od kilku lat leczy zęby całej naszej rodzinie. Polecam osobom, które ze strachu omijają dentystów szerokim łukiem :) .