Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do Centrum medycznego Radmed


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

N
Użytkownik zweryfikowany

5 lat temu trafiliśmy do doktora z naszym niespełna rocznym synkiem , był czwartym lekarzem, który jako pierwszy i jedyny poprawnie zdiagnozował synka , od tamtego dnia już tylko na nim polegamy ,mamy pełne zaufanie do Pana Doktora , bardzo sumienny i cierpliwy , poza tym nasz Szymon go uwielbia :)


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Szczegółowo je zbadał. Odpowiedział również na wszystkie nurtujące mnie pytania. I postawił trafną diagnozę w przeciwieństwie do innego lekarza. Bardzo miły człowiek . Serdecznie Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! polecam! po prostu fachowiec w swojej dziedzinie i co bardzo ważne zawsze odbiera telefon!


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz!!! Najlepszy pediatra! Konkretny, rzetelny z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta i do rodzica. Bardzo dużo wie, wszystko tłumaczy. Zupełnie inaczej niż jego brat ortopeda. Tamten to kompletne nieporozumienie, a pan doktor pediatra super. Serdecznie polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego znam i jakiego mógłbym sobie wyobrazić! Pediatra z powołania, całkowicie oddany pacjentowi i zawsze zaangażowany w sprawę. Trafnie diagnozuje i docieka przyczyny, znajduje i leczy, a nie zamydla oczy rodzicom jakimiś domysłami. Widać że Doktor ma szeroką wiedzę i już ogromne doświadczenie. A przy tym dzieciaki za nim przepadają. Wszystkiego najlepszego panie Doktorze i wyrazy szacunku!


G

Najlepszy lekarz z jakim miała kontakt moja córeczka, kompetentny, wyrozumiały, udziela odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania. Lekarz z powołania.


G

Bardzo dobry lekarz,prawdziwe powołanie. Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, udziela wnikiliwych informacji, odpowiada na kazde pytanie.Bardzo trafne leczenie.Moja córka zawsze wychodzi uśmiechnięta z gabinetu P.Doktora,mimo choroby,bo przeważnie wtedy tam jesteśmy. Wspaniały pediatra -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Życzymy dalszych sukcesów,wdzięczni rodzice pacjentki.


G

Dr Kurpik to super fachowiec.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta, konkretne,wyczerpujące informacje o aktualnym stanie zdrowia dziecka i o planowanym leczeniu. Stawia trafne diagnozy i zaleca stosowne, prawidłowe leczenie. Nie nadużywa antybiotykoterapii. Moja córka z wielka radością udaje się do gabinetu Pana Doktora.Bardzo polecam.


G

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Byłam ze swoim dzieckiem pacjentką doktora w szpitalu.Dziecko zostało dokładnie zbadane przez doktora w izbie przyjęć,przedstawiono mi bardzo szczegółowo planowane dalsze badania diagnostyczne, dalsze leczenie. Na pobyt w szpitalu musiałam wyrazić swoją zgodę, ale to jest z tego co wiem rutynowe, obowiązkowe postępowanie, bo jak też można dalej diagnozować i leczyć bez zgody rodzica...w trakcie pobytu pan doktor miał zawsze czas dla nas. Początkowe objawy choroby u mojego dziecka były dość nietypowe, ale po wykonaniu kolejno wszystkich zaplanowanych przez pana doktora badań i konsultacji postawiono trafną diagnozę, która potwierdziła się w 100% z wstępnym rozpoznaniem postawionym przez doktora w izbie przyjęć.Wspaniałe podejście do dzieci.Polecam wszystkim rodzicom tego pediatrę.


G

Nie polecam, szczególnie gdy chodzi o izbę przyjęć w szpitalu. Spotkałam się z wieloma lekarzami w swoim życiu, w tym dziecięcymi, ale na takiego jeszcze nie trafiłam. W izbie przyjęć najpierw wszystkie objawy trzeba przekazać pielęgniarce, aby pan doktor stwierdził, czy wyjdzie w ogóle zbadać dziecko. Dodam, że dziecko nie było w stanie samo chodzić. Lekarz nie zbadał dziecku nawet ciśnienia, mimo silnych zawrotów głowy, nudności. Ogólne badanie bardzo wyrywkowe, a do pokazania gardła, dziecko które miało problemy z utrzymaniem równowagi, musiało podejść samodzielnie do okna. Lekarz zalecił pozostawienie dziecka w szpitalu w celu "szukania choroby" informując jednocześnie, że na razie ( i w najbliższych dniach)na stanie nie mają ani neurologa, ani okulisty i nie wie kiedy oni będą, więc nie ma możliwości zbadania dziecka w tym kierunku. W czasie pobytu szpitalnego zaproponowano badanie morfologi i moczu (dziecko miało te badania robione dzień wcześniej. Kiedy dziecko zaczęło mocno wymiotować, może pan doktor się wzruszył i zaproponował, że "być może grzecznościowo" udało by im się wykonać konsultację neurologiczną w dużym szpitalu. Niestety musiałam się sama udać w poszukiwaniu neurologa, który mógłby zbadać dziecko. Na szczęście dotarłam do neurologa "prawdziwego lekarza". Mam nadzieję nie spotkać więcej tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do Centrum medycznego Radmed