Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy prywatną placówką ochrony zdrowia, oferującą kompleksową opiekę medyczną tj. konsultacje specjalistów, diagnostykę laboratoryjną i obrazową w jednym miejscu dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Nasz lekarski zespół tworzą specjaliści: pediatra, kardiolog dziecięcy, chirurg dziecięcy, laryngolog dziecięcy i dorosłych, ortopeda dziecięcy i dorosłych oraz radiolodzy.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne RADMED
Skarszewska 98, 62-800 Kalisz
Centrum Medyczne RADMED logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Kurpik Inny

  Super lekarz z powołania. Wystarczyła jedna wizyta żeby trafnie ocenić stan córki i postawić rozpoznanie. Bardzo trafnie dobrane leczenie. Dobry kontakt z dzieckiem, podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśnione. Pan doktor odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania. Na pewno gdy zajdzie potrzeba będziemy korzystać z pomocy pana doktora.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Kurpik Inny

  Pan doktor Radek Kurpik to świetny specjalista! Jestem bardzo zadowolona, bo przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie lekarskie, jest zaangażowany i ma ogromną wiedzę. Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy i co najważniejsze skutecznie leczy. Polecam z całego serca!

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Kurpik Inny

  Polecam pana doktora Radosława Kurpika i jego przychodnię. Otrzymaliśmy dla syna szybką, fachową i co najważniejsze skuteczną pomoc, gdy trzech innych pediatrów nam odmówiło. Doktor Kurpik wszystko wyjaśnił i szczegółowo zbadał, byłem pod wrażeniem badania uszu młodemu specjalistycznym sprzętem. Poza tym doktor dostępny pod telefonem, bo jak po wyjściu z wizyty chcieliśmy dopytać jeszcze o coś to odebrał i wytłumaczył. Wizyta tez o czasie, nie czekaliśmy. Wielki szacunek panie doktorze!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Kurpik Inny

  Z całego serca polecam Pana doktora Radosława Kurpika i jego przychodnię. Otrzymałam skuteczną pomoc i leczenie dla córki. Jestem pod wrażeniem szerokiej wiedzy specjalistycznej Pana Doktora. Wysłuchał z zainteresowaniem, odpowiedział na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnił. Bardzo dokładnie bada i ogląda dziecko. Jest bardzo miły i kulturalny i co najważniejsze - skutecznie leczy!! Gabinet i cała przychodnia bardzo dobrze wyposażona. Oczywiście zostajemy już u Pana Doktora! :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Kurpik Inny

  Byłam z 3 letnią córką, dziecko miało strasznie ciężki kaszel , na wizycie nie chciało zakasłać, powiedzialam, ze prawdopodobnie zarazila sie od innego kaszlacego dziecka, lekarz powiedzial, ze zapalenie krtani..i dal leki na alergie. Nie wiedziałam, że to typowe leki na alergie. Przez tydzien dziecku sie nie poprawiło, kaszel był okropny. Odwiedziła nas znajomy lekarz i jak usłyszała kaszel dziecka- natychmiast przepisała antybiotyk, powiedziala-ze chwila moment i zapalenie płuc. A ja tydzien podawałam leki na alergie. Nie polecam...

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania