Zupełnie nie wiem jak zacząć ten wstydliwy temat...jestem młodą kobietą przed 25 rokiem życia nie ma

1 odpowiedzi
Zupełnie nie wiem jak zacząć ten wstydliwy temat...jestem młodą kobietą przed 25 rokiem życia nie mam dzieci ,borykam się z żylakiem odbytu a nawet dwoma z tego co widzę nie odczuwam żadnych dolegliwości może parę razy dawno temu występowało małe swędzenie ale nic po za tym. Moim największym problemem jest ten brzydki wygląd, wstydzę się tego przy kontaktach seksualnych z moim partnerem zaznaczam że nigdy nie pozwalam mu dotykać mojego odbytu zatem ogranicza to przyjemność moją oraz jego... niszczy to moją psychikę oraz kobiecość gdyż partner twierdzi że to przez poprzednie kontakty seksualne a to nie prawda nigdy nie zgadzałam się na seks analny przenigdy... konsultowałam ten fakt z moją ginekolog ponad pół roku temu.Badała te żylaki mówiła że to nic poważnego przepisała czopki oraz maść co było stratą pieniędzy bo żadnej poprawy nie było.Mieszkam za granicą od pół roku mam zamiar przylecieć w odwiedziny rodziny w kwietniu i bardzo zależy mi na konsulatacji i pozbyciu się mojego kompleksu ,ale także nie stać mnie aby wydawać na zabieg ponad tysiąc lub więcej złotych.Pomóżcie!!! Proszę!!!!Jestem załamana zablokowana... Chce cieszyć się życiem seksualnym nie bojąc się że zaraz mnie dotknie "tam" partner przez przypadek a ja spale się ze wstydu :( Czekam niecierpliwie na waszą odpowiedź dobzi ludzie...
Witam serdecznie,
Z opisywanych objawów można wywnioskować iż ma Pani przerośnięte fałdy anodermy. Niestety nie da się usunąć fałdów nie wykonując zabiegu, w tym wypadku usunięcia fałdów elektrochirurgicznie, bądź laserem CO2. Celem postawienia prawidłowej diagnozy niezbędna jest konsultacja proktologiczna. Dzięki temu lekarz będzie w stanie zaproponować odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Konsultacja proktologiczna
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.