Zapytanie o terapię

4 odpowiedzi
Witam . Czy prowadzi Pani terapię poznawczo-behawioralną?? Jak tak, to ile kosztuje pierwsza sesja diagnostyczna i ile trwa ??
Dzień dobry,
Tak prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Koszt pierwszego spotkania jest zgodny z cennikiem na stronie czyli wynosi 90 zł. Pozdrawiam serdecznie,

Dzień dobry. Prowadzę terapię w nurcie integracyjnym, co oznacza, że w zależności od problemu, jaki zgłasza klient stosuję różne techniki terapeutyczne. W ramach swojej pracy stosuję również zadania i techniki wywodzące się z terapii poznawczo behawioralnej ale najbliższe jest mi podejście humanistyczne nastawione na relację z klientem.
Pierwsza sesja diagnostyczna trwa 50 min i kosztuje 120 zł. Najczęściej odbywają się trzy spotkania konsultacyjne, podczas których zbierany jest wywiad oraz określany jest cel terapii, czyli co klient chce osiągnąć dzięki spotkaniom terapeutycznym.
Wizyta kosztuje 120 PLN.
Dzień dobry, w chwili obecnej przebywam na rocznym urlopie. Mogę polecić osoby pracujące w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale pytanie- dla kogo- osoby dorosłej czy dziecka? I w jakiej miejscowości- Wrocław czy Trzebnica?