Witam, wczoraj zauważyłam u siebie na skórze dziwna narośl, jest ona miękka i ciemna w środku, na po
1
odpowiedzi
Witam, wczoraj zauważyłam u siebie na skórze dziwna narośl, jest ona miękka i ciemna w środku, na początku myślałam, ze może włos się wrósł, ale po przyjrzeniu się bliżej, wydaje mi się, ze to jednak coś innego. Kiedy dotykam to boli, co to może być?
Dzień dobry, opisany przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Korzystne jest wykonanie badań krwi, które zaleci lekarz, lub można je wykonać na własną rękę. Często dopiero badanie histopatologiczne lub dermatoskopia pozwolą jasno zdefiniować problem. Kolejny krokiem jest przemyślane dobranie leczenia, biorąc pod uwagę już zażywane leki i historię chorób. Proces terapii może być krótko lub długotrwały, a jego powodzenie zależy od wielu czynników. Proszę nie zapominać o roli pielęgnacji skóry i jej przydatków, wydaje się ona tylko dodatkiem, a bardzo często pozwala zminimalizować następstwa chorób dermatologicznych. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Wit mam 36 lat mam niemal codzienne bole plecow w dolnej czesci kregoslopa rano sa duze problemy ze wstaniem z lozka co robic
- Jestem w trakcie kuracji izotretynoiną i zastanawiam się jaka glinka będzie najlepsza do pielęgnacji cery w trakcie jej trwania
- Dzień dobry, pisze, żeby się poradzić. Jestem z chłopakiem od ponad 4 lat (chłopak obecnie ma 22 lata, ja 24). Dwa lata temu dowiedziałam się, że od czasów dziecięcych jest uzależniony od masturbacji oraz od filmów pornograficznych. Masturbuje się po kilka razy dziennie codziennie, oraz filmy…
- Dzień dobry mam 47 lat 160 cm i 54kg chciałbym zrzucić 4kg . Nie wiem dlaczego mimo redukcji jedzenia waga stoi w miejscu.
- 2 dni nie brałam antykoncepcji z powodu rozpoczęcia innych tabletek (wcześniej kontracept teraz Logest). 1 tabletkę miałam wziąć w 1 dzień okresu. 3 dnia dostałam okres i wzięłam tabletkę anty. Lekarz zalecał, żeby przez 7 dni sperma nie znalazła się w pochwie lub dodatkowe zabezpieczenie np…
- Miałam anoreksja przez 4 lata w tym okresie waga 36 kg wzrost 1.68 od pół roku wagę w normie 60 kg okresu brak robiłam badania estrogen 66.6 progesteronu 0.10 lh 1.45 tsh 0.5 co mogę zrobić co może to znaczyć
- W środę wielkość pęcherzyka wynosiła 17,2 mm. Mój lekarz ginekolog przewidywał owulację za 2-3 dni (piątek/sobota). Do dzisiaj (niedziela) mam śluz płodny temp. mierzoną w pochwie - 36,37–36,38- 36,53-36,23, testy owulacyjne są negatywne. Z czwartku na piątek bardzo bolał mnie lewy jajnik (ten…
- Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne zaczerwienie , zasinienie skóry, szczególnie na rękach i nogach, nasila się gdy jest chłodno. Jest praktycznie nie widoczne kiedy leżę, w momencie nacisku na skórę znika. Dodam że byłem miesiąc temu u kardio, robiłem 2x holder, echo i próbę wysiłkowa…
- Witam czy są skutki uboczne od znieczulenia w żelu u stomatologa jeśli tak to jakie?
- Witam czy znieczulenie w żelu u stomatologa może być stosowane przy Galaktoziemi ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.